PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 70 / 1 / 0

Najtansze butelki w netto sa najlepsze (0,59 za 1,5 l). Sa bardzo miekkie i bardzo latwo z nich wycisnac nektar. Tylko nie robic tego z lekko odkreconym korkiem bo raz w aucie przesadzilem i jak wyjebalo korek i za nim mak to ladny burdel mimo ze tym sposobe wszystko nie wyleci. Ale kiedys latem zostawilem butelke w bagazniku i jak wrocilem caly bagaznik w maku, rozsadzilo butelke.kurwa ile czasu to sprzatalem, caly mak wylecial.
  • 2322 / 357 / 0

bo to właśnie cecha butelek za 90 groszy. Wszystko cacy, tylko oszczędzili na korku i gwincie. Na samym plastiku też oszczędzili ale akurat to Nam, w naszych potrzebach tak nie przeszkadza. Natomiast korek, który ledwo się trzyma gwintu już tak. I właśnie w takich butelkach co woda 1.5L kosztowała .099 gorszy te korki się ledwo nadawały. Ja zawsze zlewałem w siebie przez takie lekko odkręcony to nie raz, jak ścisnąłem mocniej butle to bum...... gęba cała po przełyk zapchana makiem :) Pisałem kilka razy i napiszę jeszcze raz: najlepsza z 1.5L butli to ta po wodzie Cisowianka niegazowana. Gazowana ma trochę grubszy plastik (bo pewnie co2) przez co jest sztywniejsza więc z niegazowanej łatwiej się wyciska i nawet ręką ugniata przy machaniu. Cały jej kształt jest najlepszy ze wszystkich do przepłukiwania. A naprawdę przetestowałem sporo... Jest też lepsza jeśli chodzi o trwałość i spokojnie można ją wykorzystać z 6-7 razy do płukania (po 2 przepłuczki za każdym razem) Dopiero potem pękać plastik zaczyna (ja przy machaniu jeszcze ugniatam butle ręką więc bez tego pewnie i na dłużej starczy). A inne to nawet po jednym płukaniu były tak pogięte, że robiły się pęknięcia.

[mention]lol[/mention] powiedz mi jeszcze jedną rzecz lolek bo nie rozumiem..... czego ty nie czujesz jak płuczesz takie 153 czy 033 ? Te maki działają.....słabo, ale działają. Nawet po 400g już czuć. Jak mak działa, nawet tak słabo, to ja czuje te głupie 400g.. i to zaraz, w chwilę po wypiciu dosłownie. To jest takie specyficznie uczucie od żołądka ale przede wszystkim takie uspokojenie (szczególnie jak puszcza albo gil zaczyna to wtedy serce się uspokaja i oddech itp) - generalnie czuję się po takiej jednej paczce jak po jakimś benzo. Nie ma fajerwerków ale efekt który już mi coś daje jest. Dla mnie faza,nagrzanie to jest wtedy jak przepłuczę i przysypiam albo nawet jak nie to taki drugi wyjebany na maxa świat włącza ;) Ale do tego to tak z 1.6 a nawet więcej. Więc nie wiem jak ty nic możesz nie czuć po 1.2 czy 1.6kg.....

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Nie jest łatwo wysłać narkomana na przymusowe leczenie. W jakich przypadkach można to zrobić?

Gdy trzeba szukać ratunku dla bliskich, wielu zadaje sobie pytanie, czy narkomana można wysłać na przymusowe leczenie.
  • 301 / 8 / 0

14 kwietnia 2018totentam pisze:
Sonrisa może być, na pewno lepsza od wszystkich obecnie występujących helcomów i bakkalandów. Ziarna czarne, jak stary sungrown, przepłuczka gorzka, standardowy kolor. Seria 12.2018, Hiszpania, próbowałem 2kg.
Oczywiście ma się nijak do starych mocarzy.
A jak jest z tolerką przy tym maku. Wzialem 2 kg i nie wiem ile sypnac. Jaka ilosc ma sie do 450 kodeiny ?
Użytkownik nieaktywny
  • 70 / 1 / 0

Up kodeina ma sie nijak do maku. Niedawno chcialem zaleczyc skreta koda, zjadlem 10 opakowan thiocodinu i zaleczylem skreta na 3 h i nic pozatym, nawet oczy reagowaly na swiatlo. W maku masz morfine bez zadnego przeksztalcania, enzymow i innych chujow zalezny czy bedzie czy nie bedzie dobrze. Jak Cie klepie 450 kody wez pol kilo maku. Jak co za 2h dolozysz.
@AlienForms to Ty pijesz z takiej butelki prosto do przelyku ?! Jezu raz tak probowalem to mnie chuj strzelil, zawsze w aucie mialem kubek albo plastikowy kubeczek.
  • 14 / / 0

Fresco .46 i . 39 mimo typowego wyglądu francuskiego fresco i dobrej goryczy nie działają(nawet skrętowo) 01 i 02 2019. baka .19 05.2019 dałbym 20% takiego . 55 przy cenach baka całkowicie nieopłacalne - szkoda, że w netto mak to produkt świąteczny.
  • 301 / 8 / 0

Wiem,ze ma sie nijak,ale przepłuczki makowej juz dawno nie piłem.Pytam ze względów bezpieczeństwa ;) WIem,ze jest silniejsza i w sumie jeszcze nie trafiłem na mak który bym dobrze poczuł
Użytkownik nieaktywny
  • 70 / 1 / 0

To zrob z pol kilo, jezeli dziala tak jak mowia poprzeednicy to powinienes byc bardzo dobrze ugrzany. Zwiazku z tym ze masz malo, przeplucz 0,5 kg dwokrotnie zeby wycisnac z niego wszystko. mak ogolnie rozkreca sie, nie wchodzi od razu pelna moca. Ale uwazam jak tyle kody robi Cie zadawalajco albo dobrze. To bedziesz zadowolny z tych pol kilka a bac sie o przedawkowanie z taka niewielka tolerancja nie musisz sie, ewentualnie bedziesz mocno zgrzany jak nigdy wczesniej po kodzie ale strachu wyladowania w szpitalu nie ma. Ewentualnie zrobisz po kilku godzinach znowu polkilo ale czekaj z tym, nastaw sie ze bedzie dobrze i przyjemnie. Radze wypic maly jogurcik w plynie, zoladek lepiej pracuje a calkowita glodowka wg mnie jest bez sensu. Raz ze moga wystapic rewolucje zoladkowe a dwa taki delikatny posilek pomoze w trawieniu. Najlepiej cos cieplego wypic.
Ps. Jestem zdania ze kwaswk cytynowy jest chujowy, tylko ocet nadaje sie. I najlepsza jest ciepla woda kranu, znacznie wiecej morfiny wydobedziesz. Z 2 maz 3 min i wyciskaj. Wlej do szklanki i od razu znowu zalej teraz potrzasaj z 5 min i znowu wyciagnij nektar. I bedziesz mial wszystko wydobyte. Im pozniej zrobis druga przepluczke tym bardziej mak nasioknie i gowno z niego juz wycisniesz
Ps2. Jak zejdzie juz maczek wez na koniec 150 kody w moim przypadku dorzucanie kody dawal mi nody. Ale ja walilem 900, dla Ciebie mysle ze nie powinienes wiecej jak 150. Pozdrawiam daj relacje czy pomoglem
  • 2237 / 295 / 3

18 kwietnia 2018Maniek358 pisze:
Niedawno chcialem zaleczyc skreta koda, zjadlem 10 opakowan thiocodinu i zaleczylem skreta na 3 h i nic pozatym, nawet oczy reagowaly na swiatlo.
Bo kodeina działa jakieś trzy godziny, a organizm więcej niż 900mg nie przerobi.
I to prawda, kodeina ma się nijak do maku, najwyżej żeby porównać sobie tolerkę :emo:
Użytkownik nieaktywny
  • 70 / 1 / 0

Eh chcialem przez to powiedziec ze w pewnym momencie nie czujesz juz kodeiny kompletnie, zero a mak bedziesz. Nijak ma sie morfina z kodeiny do morfiny z maku :) to tylko moje zdanie, nie poparte badaniami a tylko uzytkowaniem obu substancji.
  • 585 / 64 / 0

Zamiast jednorazowo zjadac 10 paczek , rozloz to sobie na trzy razy dziennie po te trzy paczki.
Gwarantuje ze bedziesz czul sie znacznie lepiej.
Oczywiscie bez szalu ale duzo lepiej !
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata