PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

45%
1.Tak.
117
43%
2.Kocham i nienawidzę
113
12%
3.Nie.
31

Liczba głosów: 261

• 28 / 5 / 0

Gdzie oprócz Kauflanda można jeszcze znaleźć Bakalland?
  • 2374 / 383 / 0

02 marca 2018LowRoar pisze:
Tadam, magia :-/

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Ale co by nie offtopać, poszukiwania trwają. Mam od cholery roboty i nie ma możliwości, żeby teraz mógł sobie pozwolić na niedyspozycję z powodu skręta. Przed chwilą byłem w osiedlowym markeciku, którego jeszcze pod tym kątem nie zwiedziałem i znalazłem jeden jedyny firmy "Helio"

Tak to to wygląda:

Jest sens próbować? Trochę drogawy, dlatego pytam.
Bo do przeszukiwania konkretnych tematów, jest okno wyszukiwarki trochę niżej, zaraz pod danym tematem.... choć i w tym na górze powinno też znaleźć. Poza tym tego maku Senocośtam, mogło zwyczajnie nie być w wynikach, bo nikt wcześniej, do dzisiaj, mógł o niego nie pytać. Przynajmniej mi, ta marka pierwszy raz się o uszy obiła.
Ale pomijając już wyszukiwania, to funkcjonuje coś takiego jak netykieta a przynajmniej kiedyś funkcjonowało - za czasów grup usenetowych, internetu przez modem i przed całym Web 2.0 Panowały takie niepisane i pisane zasady, że przed udzielaniem się danym wątku, nowy użytkownik poświęcał chwilę czasu na zapoznaniem się z dyskutowanym tematem, przeczytał/zrozumiał FAQ, przed swoim pierwszym postem czytał przynajmniej kilka/kilkanaście ostatnich stron danego wątku, żeby potem nie zaśmiecać grupy swoimi durnymi, zadanymi 100 razy wcześniej pytaniami, które wynikały i pojawiały się tylko i wyłącznie z lenistwa albo ograniczenia umysłowego użytkowników. A w problemie z zaśmiecaniem grupy, nie chodziło tylko o to, że tworzyły się nowe,niepotrzebne tematy i wpisy, tylko chodziło o fakt, że każdy taki nowy wpis, to było od 100Kb w górę danych, które to użytkownicy podpięci do internetu przez Tepsowego dial-upa 0201222, musieli ściągać czy chcieli czy nie (można było też same nagłówki pobrać i wtedy sortować z ręki ale to było jebanie się ;)) i bywało tak, że po 10-15 minutach synchronizacji klienta poczty i USENET z serwerem, ściągali nowe, nieprzeczytane tematy, z których 5 było dobrych a 15 właśnie typu "Czy mak HELIO klepie ?" który zadany był wcześniej 1000 razy - wystarczyło zerknąć dwie strony wcześniej lub użyć wyszukiwarki. Wtedy, taki użytkownik, autor pytania, który nie wysilił się ani trochę z zapoznaniem się z zasadami i tematem, był gremialnie i przez większość JEBANY a w odpowiedzi dostawał "Pół kurwa godziny synchronizowałem grupę, żeby przeczytać po raz n-ty to co było 4 posty wyżej!! duckduckgo Twoim przyjacielem" ;) Ehh.... szkoda że już nie obowiązuje żadna netykieta i stare zasady mimo że nie trzeba się wdzwaniać modemem 56Kbps pod 0202122 i ściągać 4 maili przez 5 minut bo lenistwo i nastawienie typu "na łatwiznę" dalej wkurwia tak samo....
Sorry za historyczny off-top ;)

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

24-latka idzie do więzienia za handel, suszu nie znaleziono. Dowód? ZEZNANIA „kolegi”!

24-letnia Karolina* została skazana za handel marihuaną. Rzecz w tym, że w mieszkaniu dziewczyny nie znaleziono ani grama suszu, a podstawą wyroku stały się zeznania jej kolegi, który posiadał 28 gramów zioła.
  • 41 / 6 / 0

WItam.
Helcom w nowych paczkach 1218153 (Hiszpania). W ilości 1.6 kg robi całkiem nieźle. Jeszcze mnie swędzie i nooduje.

Podaje fotki by ktoś się nie pomylił.
https://imgur.com/a/2nqYX
Wyszło coś takiego, mniami

:old:
  • 468 / 28 / 0

Kurwy przeklęte w kerfurach teraz tylko mak z czech, era zielonych kerfów zakończona i chuj jej w dupe :/ Szukam Helcomów i nie mogę nigdzie znaleść :/
  • 63 / 3 / 0

[mention]AlienForms[/mention]

Naprawdę myślisz, że przybyłem z przypadku i nie czytałem wątku? Czytałem vol3 i vol4 przez ostatnie parę tygodni i nie widziałem tego o co pytałem, dlatego też pytanie zadałem :) Zresztą wcale nie jestem nowy na tym forum, po prostu zapomniałem hasła i nawet maila jakiego podałem przy poprzednich kontach. Dzięki alprazolamowi, dzieje mi się to niestety cyklicznie. Wystarczy, że nie wchodzę na forum przez dłuższy czas i mam memory erase :/

Tak czy inaczej, dajmy już spokój. Biały mak nie działa. Ok. Sorri i koniec tematu.

Dzisiaj mam już dzień zero, Carrefour pusty, chyba trzeba będzie zrobić tournee :( W Kauflandzie też pusto, biedronek nawet nie odwiedzam, zakładam, że nie ma. Został jeszcze Lidl, Aldi... i chyba tyle :( Jeszcze jakieś mniejsze osiedlowe markeciki. Albo tego orzeszka może przetestuję, chociaż wolałbym nie liczyć na uśmiech losu, bo mam ostatnie 10 zł :/ Powiedzcie gdzie znajdujecie Helcomy u siebie? Jakie sklepy warto zwiedzić?
  • 28 / 5 / 0

Helcom 0119013 ziarna w smaku leciutka gorycz, przepłuczka zdecydowanie gorzka, ale da się wypić, a co najważniejsze klepie. Sprzedawany w opakowaniu 400g, ale mi w warunkach polowych trochę się wysypało i wypiłem tylko jedną przepłuczkę i grzeje, ale mam zerową tolerkę.
  • 63 / 3 / 0

03 marca 2018szafran98 pisze:
Helcom 0119013 ziarna w smaku leciutka gorycz, przepłuczka zdecydowanie gorzka, ale da się wypić, a co najważniejsze klepie. Sprzedawany w opakowaniu 400g, ale mi w warunkach polowych trochę się wysypało i wypiłem tylko jedną przepłuczkę i grzeje, ale mam zerową tolerkę.
A mógłbyś powiedzieć w jakim sklepie takie znalezisko? Chodzi mi tylko o nazwę sklepu.
  • 28 / 5 / 0

Carrefour, ale nie w każdym może być bo w innych co byłem to brak Helcoma. Ale to jeszcze w starych paczkach przed rebrandingiem, więc się zostało najwyraźniej.
  • 63 / 3 / 0

U mnie były, wykupiłem wszystkie, dołożyli, znowu wykupiłem :D I teraz nie ma. Daleko trochę mam ale się przejdę, a nóż widelec dołożyli znowu. Może jakaś nowa seria, dreszczyk emocji :D

Wiecie jaki sklep u siebie wyczaiłem? "Gram Market" he, he... ciekawe co tam mają %-D
  • 3743 / 476 / 0

Bylem w 4rech Rossmanach w Lubelskiem i w zadnym nie ma bakallandow. Sprawdzalem tez w koszykach z przecenami. Widocznie to byl tylko swiateczny rzut i szybko zostal wykupiony. W niektorych miastach ponoc cos mozna trafic.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 1481 uczestników Wejdź na czata