PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

49%
1.Tak.
34
45%
2.Kocham i nienawidzę
31
6%
3.Nie.
4

Liczba głosów: 69

sja

• 21 / 1 / 0

edit: ten rolmak jednak chyba działa, dość długo się wkrecał więc straciłem nadzieje i wrzuciłem kode, ale póxniej się rozkręcił nawet fajnie. Dzis sprawdze jeszcze raz juz bez dorzucania.
  • 102 / 23 / 0

Oczywiście, że działa. Nie ma jednak sensu wrzucać mniej niż 1 kg, bo to słabe ziarno jest. Mocą porównywalny z Bakalnussem, chociaż prawdopodobnie odrobinę lepszy od niego. Biorę opiaty od czterech lat i mnie ładnie grzeje, tylko, że ja często robię przerwy kompletnie na sucho. Jak ktoś ćpa silne opio, to podejrzewam, że zadowolony nie będzie.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

NOWA SÓL. Radny miasta podejrzany o posiadanie narkotyków. - Nie czuję się przestępcą - podkreśla

Posiadanie środków odurzających w postaci marihuany – taki zarzut usłyszał nowosolski radny z klubu PiS Jacek Stronka. – Wystąpiłem o zawieszenie mnie w partii. Nie chciałbym nikomu zaszkodzić – mówi radny.
  • 3314 / 312 / 0

Tego Bakallnusa kiedyś pròbowałem i wejście miał jak kodeina, ale potem zamiast się rozkręcać to wielkie null. Dlatego każde poròwnanie do tego produktu raczej zniechęca do testòw. Ciekawe jak zbiory maku we Francji i Hiszpani. Czy mamy szanse na ichniejsze produkty.
  • 318 / 26 / 0

Raczej lipa. Susza jeszcze gorsza, niż rok temu, a jak wiemy, to było przyczyną braku ziaren i wyższych cen.
  • 3314 / 312 / 0

To niech kuwa podlewają konewką? Co roku wpłacamy na resort maku kupe kasy. Suszato czyja wina?_NWO miesza w klimacie, ich cel to depopulyzacja ludności, a wiadomix, że jak przerzucim się na mocniejsze opio i inne drogi podania to szybciej nas wykończą. Masoństwo ebane.
  • 159 / 7 / 0

Tak swoją drogą to dobrego, ale takiego naprawdę dobrego PST to nie piłem od 2012 roku, a był to wtedy Bakalland 0,5 kg Czechy, wypiłem w lesie i miałem jechać do stolicy pociągiem, prace załatwiać. Już na peronie takie noody mnie zaczęły łapać, że małolaty z na przeciwka to chyba ze mnie miały taką beke %-D
W pociągu, to po prostu odleciałem :korposzczur:
Ale niestety po tamtych czasach już nic porównywalnego ( może te najlepsze partie Helcyon Hiszpan) nie było, i raczej nie zanosi się na to by było :płacz: :płacz:

sja

• 21 / 1 / 0

Kurcze przepłynąłem 1,6 i działania jest na tyle słabe że zastanawiam się czy jest w ogóle, może te Czechy jednak to inne serie?

---------------------

Niestety, u mnie ten Czech nie działa, dorzuciłem jeszcze 2 paki, więc po 2,4 raczej bym poczuł coś, a tu kompletnie nic. Albo masz inną serie albo to francuz bo te rolmaki są też z dr

Scalono. taurinnn
  • 29 / 1 / 0

Do jakich sieciówek wrzucono te baka 78 o, których mowa w makfinderze ?
  • 141 / 6 / 0

Nie wrzucono, to chyba była jednorazowa dorzutka
  • 339 / 39 / 0

mak na wagę z LeClerc- wyjątkowo czysty, nie działa.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata