PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

49%
1.Tak.
32
46%
2.Kocham i nienawidzę
30
5%
3.Nie.
3

Liczba głosów: 65

• 91 / 23 / 0

Jest działający czeski mak, Rolmak Staszów (paczki po 400 g). Jak go jebne ~1,5 kg to cały dzień nodduje. Paczka 11 zeta.

Pozdro
  • 317 / 26 / 0

Piszesz o nim od dawna. Wiele serii różnych próbowałeś i wszystkie zawsze działają? Czy loteria?

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Narkotyki na festiwalu w Cieszanowie. Zatrzymano 7 osób

"Jeden z nich - 36-latek przyznał, że w lufce, którą trzymał w ręce, znajduje się należąca do niego marihuana i tylko częstował nią kolegę. Podczas przeszukania tego mężczyzny policjanci ujawnili także woreczek z białym proszkiem."
  • 26 / 1 / 0

W jakich sklepach jest ten rolmak?
  • 1724 / 387 / 0

Podłączam się do pytania. Wiadomo, że nie chodzi o adres, tylko o sieć - podpowiedź.
A jakbyś pokazał opakowanie, to byłoby o wiele łatwiej szukać.
  • 3309 / 311 / 0

https://internetowysupermarket.pl/produ ... -400g.html.

Tutaj np.można zakupić. Kiedyś brałem coś innego z tej strony sklepowej I doszlo wiec polecemen
  • 1724 / 387 / 0

Ech, ja to lubię żyletką przy palcu chowaną rozciąć lekko jedno opakowanie i stestować na podniebieniu w wiadomy sposób, tak na odległość... To mi się kojarzy z pewną panią którą nasze ćpuny niestety przerosły z hiszpanami. %-D I też znalazłam to zdjęcie, już mniejszego zrobić nie mogli.

Ponawiam - stacjonarnie w jakich sklepach? Jak wygląda, lepi się, jak zapach, typowy klepacz czy raczej niepozornie?

Aha, potem zawsze zaklejałam (tak, taką taśmą szpitalną klejącą na kawałki rwaną) opakowania, nie robiłam rozpierdolu. Nawet, jak ich nie brałam. <anioł>

sja

• 20 / 1 / 0

znajdziecie go w sklepach społem lub lokalsach spożywczakach, są także wersje z francji termin ważności 9/19 więc zaraz bedą przeterminowane. tyle ze te franzy słabe są, tez mam pytanie czy te czechy kazde czy jakaś konkretna seria
  • 26 / 1 / 0

Nowy sierpniowy fresco z koncowka .21, ktos cos?

sja

• 20 / 1 / 0

Sprawdziłem tego rolmaka, Czechy 9/2019 dla mnie to niedziała
  • 91 / 23 / 0

Rolmak Staszów jest u mnie tylko w warzywniakach i nołnejmowych supermarketach, nie znalazłem nigdy tej marki w żadnym sklepie sieciowym niestety. Jest też czasem wersja w 5 kg pakach - wtedy ekspedientki w tych warzywniakach na wagę dają ile się chce (i to ich zdziwienie kiedy jednak biorę wtedy cały pięciokilowy wór %-D )

Ogólnie z Twoją tolerką @Jamedris, to obstawiam, że potrzebowałabyś z 3-4 kg. Generalnie mak wygląda niepozornie, przypomina trochę bakalnussowskiego turka, w sensie białe nasiona rzucają się w oczy. Gwoli ścisłości napiszę też, że ja 300 mg kodeiny przyjemnie odczuwam, więc nie jest ten mak żadnym odkryciem czy coś, niemniej jeśli komuś się przyda to info, to smacznego :extasy:

Ten mak chyba nie serii, jest tylko kraj pochodzenia i termin ważności. Wrzucę fotę w przyszłym tygodniu jak będę kupował. Jest tak z półtora raza mocniejszy niż turek.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata