PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

45%
1.Tak.
85
43%
2.Kocham i nienawidzę
81
11%
3.Nie.
21

Liczba głosów: 187

• 383 / 52 / 0

Tak wyglądają nasiona.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 624 / 53 / 0

Winny pisze:
Co za kretyński pomysł, to nie jest kurwa osiedlowa piekarnia żebyście poprosili o nowe bułki tylko ogromna spółka.
Ogarnijcie się, bo jak czytam niektóre żałosne pomysły desperatów to się przykro robi.
Nie zesraj się:v

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

Stanął przed sądem za posiadanie narkotyków i... zapalił jointa (video)

20-latek pojawił się w sądzie w stanie Tennessee w USA w związku z zarzutami o posiadanie narkotyków. W pewnym momencie mężczyzna wyjął z kieszeni skręta i zapalił go na oczach sędzi. W ten sposób miał wyrazić swoje poparcie dla legalizacji marihuany.

lol

• 2717 / 268 / 0

23 czerwca 2019Fruktoza pisze:
Tak wyglądają nasiona.

przeplucz nie zaszkodzi sprawdzic. ale na moje nie powinien dzialac.
Użytkownik zbanowany
  • 180 / 20 / 2

Jak ktoś ma jeszcze dostęp do Zielonego Carrefoura 8H.1811.89 / 11.2019 / Czechy! to brać hurtem, nic lepszego obecnie się chyba nie znajdzie ;)
  • 1882 / 202 / 1

po ile ten zielony kerf?
Użytkownik zbanowany
  • 180 / 20 / 2

5/6 zł więc warto ;)
Nowa seria z końcówką 07 (tyle pamiętam) którą u mnie wrzucili, to nawet szkoda wywalać kasy.
Czysty, ani śladu zanieczyszczeń, no chyba, że komuś się chce testować i go stać.
  • 1868 / 49 / 0

W stokrotce u mnie jest bakalnuss z Turcji, gorzki jak skurweson, przepluczka dosyć klarowna i nawet klepie ale jakoś dziwnie, tak zamulajaco i bezeuforycznie.
  • 624 / 53 / 0

Ja nie widziałem dawno maku bez resztek słomy, ale jak wyplukalem już z 3 takie ultra brudne paki i nic nie poklepalo to już nie robię sobie nic s tej słomy.

lol

• 2717 / 268 / 0

No trudno, żeby parę okruszków słomy miało ci dać fazę :extasy:
jak tam nie ma nawet 1/100 makówki
jakbys miał paczkę wypełnioną samą słomą to wtedy moze mialbyś lekką fazkę.
  • 511 / 76 / 2

Zawartość resztek słomy nie ma absolutnie żadnego wpływu na moc ziaren, świadczy to tylko o tym, że maszyna oddzielająca ziarna od zanieczyszczeń działała kiepsko. Nasączenie ziaren opium ma miejsce w trakcie ścinania i cięcia słomy przez kombajn, potem dopiero następuje oddzielenie ziaren od pociętej słomy. Oba procesy nie mają ze sobą nic wspólnego. Mogą być bardzo zanieczyszczone ziarna bez resztek słomy i odwrotnie.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 807 uczestników Wejdź na czata