PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

45%
1.Tak.
85
43%
2.Kocham i nienawidzę
81
11%
3.Nie.
21

Liczba głosów: 187

lol

• 2717 / 268 / 0

wziąłem groszek z puszki i pachnie to bardzo podobnie jak mak
  • 2374 / 381 / 0

@lol lol'ek - widzę, żę Cię nosi z powodu braku herbaty ??! ;) Choć znając Ciebie to może znalazłeś jakąś 'perełkę' a szczegóły zachowałeś dla siebie ;) Co zresztą byłoby naturalne w obecnej sytuacji... Święta już za.....yyyy..... o kurwa....za pół roku :/ Ale pewnie rzucą produkty z miesiąc albo dwa wcześniej to zobaczymy czy odwiedzi nas Mikołaj w tym roku czy ten amerykański zielony na G (niedobry) ;)

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Nowa, niebezpieczna odmiana dopalacza. "Taki wzrost liczby zatruć był tylko w wakacje"

- Codziennie mamy dwie, trzy osoby wymagające hospitalizacji - opowiada Adam Stępka z łódzkiego pogotowia. Od kilku dni służby obserwują wzrost liczby osób zatrutych dopalaczami. Łódzka policja ustaliła, że na rynek trafiła nowa seria niebezpiecznych substancji psychoaktywnych.

lol

• 2717 / 268 / 0

Nie po prostu od zapachu zielonego maku zawsze mi się robilo niedobrze i dopiero teraz skojarzyłem %-D
  • 33 / 3 / 0

U Was tez nie ma helcomów w ogóle w kerfach ? U mnie kompletne null, a puste miejsce zasrane jakimiś innymi bakaliami, tak jakby wycofali całkiem ze sprzedaży. Nie wróży to za dobrze, bo w takim razie upada nadzieja, że kiedyś wrócą helki z Hiszpanii ...
  • 272 / 39 / 0

Co to się kurła porobiło, żeby do kauflandów zamiast bakallandów czeskie kresto wrzucali wrrrr a w jedynej stokrotce w pobliżu polski bakalnuss :x

lol

• 2717 / 268 / 0

Nawet Auchan nie dorzuca bakalandów. A i sam bakaland wycofał półkilowe paki
  • 383 / 52 / 0

Nigdy wcześniej nie interesowałem się makiem i PST, ale dzisiaj sprzątałem w kuchni i znalazłem jakiś stary mak z auchana (ten z zielonym kciukiem), jego data ważności minęła w styczniu 2018 roku, czyli pewnie pamięta jeszcze czasy roku 2017, gdy leżał na półkach sklepowych. Kraj pochodzenia Czechy (6056). Kiedy maki z Czech przestały działać, chyba że te auchanowskie nigdy nie działały? Raczej skłonny jestem go wyrzucić, bo przeterminowany...

lol

• 2717 / 268 / 0

@Fruktoza
Taki towar można spokojnie walić wiele lat po terminie. Mozesz wrzucić zdjęcie to powiem Ci czy jest sens to walić w ogóle i czy ma prawo zadziałać :extasy:
  • 383 / 52 / 0

@lol Mała poprawka, nie styczeń tylko marzec 2018 roku, "mak niebieski". Coś z tego może być czy robić makowca?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

lol

• 2717 / 268 / 0

Chodziło mi o zdjęcie nasion a nie serii.
Nie pamiętam takiej serii, więc pewnie nie działa.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 807 uczestników Wejdź na czata