PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 212 / 32 / 0

• 946 / 128 / 0

Zniechęciło mnie to przyznam........ale skoro to takie śmiercionośne to czemu Kaczyński nie robi nowej ustawy? A tak na poważnie to lepiej dmuchać na zimne.........

Nie to że wydygałem się samej przepłuczki, ale biorę leki i lepiej nie będę kombinował......
Ostatnio zmieniony 02 czerwca 2019 przez VERBALHOLOGRAM, łącznie zmieniany 1 raz.

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Lekomania zatacza coraz szersze kręgi

Lokalny portal olsztyn.com.pl przyjrzał się problemowi lekomanii. Coraz więcej osób, w tym młodzież, a nawet dzieci, jest uzależnionych od leków przeciwbólowych, uspokajających lub OTC. Ostatnio popularny stał się fentanyl.
  • 95 / 11 / 0

02 czerwca 2019VERBALHOLOGRAM pisze:
Ja mieszkam dosyć blisko czeskiej granicy, a poza tym jak będę miał godzinę chilloutu po tym to dla mnie już sukces, nie mam zamiaru się tym upierdolić do stanu narciarza ale mocna faza też by mnie usatysfakcjonowała, jeszcze to że chcę to spróbować jako ciekawostkę a nie sposób na częste fazowanie, ale kurde niby nikt poza internetem nie wie o PST a tu nagle zgony, a jak by był to jakiś śmiercionośny wyniszczający narkotyk to chyba było by o tym głośno jak napisał kolega parę postów wyżej.
nie dygaj, obecnie mak jest tak chujowy, że dla osoby totalnie bez tolerki to trzeba z 500 gramów francuskiego chujowego baka żeby troszkę się ugrzać. jak nie masz doświadczenia to daj sobie dla testu 250, ale wątpię że czeski mak, nawet z bazaru jakkolwiek podziała. ale jeśli zdarzy się cud, to licz bardziej na 5-10h fajnego grzania, niż na godzine pzdr
  • 946 / 128 / 0

Kurwa mać sam nie wiem........może po prostu zrobię trochę i będę sączył a nie litra na jeden łyk i rano przed wieczornymi lekami......zadziała takie sączenie powoli?

Rano biorę tylko DEPAKINE i AMISAN. Dopiero na wieczór neuroleptyki.

Zaznaczam że to będzie jednorazowy eksperyment bo nie widzę siebie żebym latał po okolicznych sklepach z tłumaczeniem że lubię makowiec i kutię, a w dużym mieście nie mieszkam.
  • 1143 / 163 / 0

w przypadku jakiegoś bardzo słabego maku takie powolne picie partiami się nie sprawdzi. z tych francuskich Bakallandów to trzeba wywar z 2-3 paczek robić, żeby się umiarkowanie zrobić, wtedy można próbować to sobie jakoś dzielić. wywar z jednej paczki można ze spokojem wypić naraz, a i tak działanie będzie bardzo delikatne. leki, które bierzesz mogą nasilić efekt usypiający, który wywołuje mak.
  • 946 / 128 / 0

Mam wstępny plan, kupię pół kilo i podzielę to na 2 ćwiartki, wypiję jedną i instynktownie zobaczę co dalej.
  • 139 / 14 / 0

Aż mi się przypomina drugie moje podejście do PST. Bakalland .01 z data do 01.2016. Była to wiosna 2015. Pół kilowa torba starczala mi na 3 grzania a samo grzanie trzymało ponad dobę. Pizda jaka miałem chyba mogę tylko do fazy po oksykondonie porównać. I te piękne realistyczne sny. Wcześniej był ćwierć kinowy brązowy kerfur ale chyba słabszy był.
  • 946 / 128 / 0

Jak napisałem wcześniej, nie to że jestem wydygany na przepłuczkę, tylko boję się z lekami to mieszać, ale postaram się to zrobić (PST) przed 10 rano, to do 20tej będzie czas na ochłonięcie, lub trochę pózniej wezmę leki. Dlatego się przestraszyłem, bo biorę m. in. CHLORPROTHIXEN który zbija ciśnienie, ale jak wezmę o 22 to też nic się nie stanie, tym bardziej po małej ilości PST. (chyba :psycho: )
  • 139 / 14 / 0

Powiem tak. Nikt że zgromadzonych tu nie weźmie odpowiedzialności za to jeżeli coś Ci się stanie. Tym bardziej jak bierzesz leki na epi. Sama epi też słabo się miesza z opiatami. Z drugiej strony mąki obecnie sprzedawane w sklepach są tak słabe że ryzyko działań niepożądanych jest zmniejszone. Ale nie jest niskie. W maku poza morfina jest pełno innych związków które mogą się brzydko mieszać z lekami i z sama epi. Nawet w maku który pod względem rekreacyjnych może być słaby czyli ma mało m.in. morfiny, kodeiny inny alkaloid spowoduje u cb atak epi czy jakieś inne objawy. Inna kwestia że możesz trafić na serię w serii gdzie będzie morfiny sporo. Ludzie z epi trochę inaczej odczuwają opiaty i coś co dla zwykłych ludzi jest ledwo zauważalne dla ludzi z epi może to być pizda życia.

Reasumując co ja bym zrobił na twoim miejscu?
a) albo dać se spokój z opiatami i spróbować innych dragow. Choćby gandzia świetnie by się tu sprawdziła. Ludzie z epi sobie ją chwalą. I innych dragow ciekawszych jest bez liku.
b)albo, jak już bardzo chcesz opiaty spróbować to polecam thiocodin. Ale powtarzam w ostateczności. I zacząć pierwszego dnia od jednego tabsa. Jak będzie git próbujesz następnego dnia 5 tabsów. Jak jest ok to próbujesz trochę więcej następnego dnia. W thiocodinie masz stała ilość kodeiny i zawsze wiadomo ile czego wziąłeś. A na dobra sprawę bardzo od maku się dla nowicjusza nie różni. Tylko to musi być thiocodin, nic innego. Bo zawiera kodeine i jest bez recepty. Są też inne leki z kodeina ale tamte mają dużo innych substancji które źle działają w nadmiarze. Thiocodin ma dodatkowo sulfogwajakol który w niewielkich rekreacyjnych dawkach jest neuralny dla organizmu. I rozgryzasz tabletki przy polykaniu.
c) nie brać w ogóle dragow.

Offtop się straszny stworzył. Dodam od siebie że próbowałem biedronkowego maku, czeski ale nie pamiętam serii. Zdejmowal skreta na 30 minut ale w huj musiał mieć tebainy albo innego syfu bo jakiś wkurwiony byłem mimo że po 2 godz zagryzlem thiokodynem. Testowałem go chyba że 3 razy i ostatnie 2 paki wolałem wysiac na spota.

Jeżeli modkowi nie podoba się offtop to proszę cały temat z użytkownikiem Verbalhologram przenieść do knajpy.

A się rozpisałem...
Pozdrawiam :)
  • 585 / 64 / 0

02 czerwca 2019RekreacyjnyHarry pisze:
Panowie moze zbiorowy spam mailami do tworcow jakiegos baka albo helcoma zeby zamówili serię z Hiszpanii albo innych klepaczy? Że niby najlepsze wypieki wychodzą czy coś xD
To nic aktualnie nie da. Z powodu suszy i innych chorób, zbiory maku były gorzej niż tragicznie.
Można by pisać emaile ale dopiero we wrześniu, już po zbiorach.
Żadne prośby, groźby i płacze nic nie dadzą bo dystrybutor po prostu nie ma zapasów.
Ktos tam pisał o UK. Wyspa się skończyła, nic nie będzie. Nie zmieniły tego potwierdzone zgony tylko dopiero zalecenia UE.
Nadzieja w tym że mak powróci po Brexit.

Ps. Osoby które do mnie pisały pm proszę o ponowny kontakt.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata