PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 6 / / 0

@Dieu
.55 nie próbowałem ale tego .56 przy takiej bejbi tolerce w sporej ilości chyba poczujesz. Jak bardzo to już zależy od dawki.
@180
W teorii wszystko sie zgadza byłoby to aktywne ale dla zdesperowanych to koda wyjdzie lepiej jak roboczo godziny i hajs policzysz. Więcej jak 7kg? w wannie chcesz to płukać czy na raty w butelkach i pół dnia na samo trzepanie poświęcić. W każdym razie powodzenia, kibicuje. Jakbyś to robił naprawde zdaj relacjie
  • 1559 / 316 / 0

Płukanie więcej niż 2, no tak 2,5kg to nieopłacalny interes, o zasyfieniu pokoju nawet przy użyciu stosunkowo schludnej metody nie wspomnę. Osobiście zawsze byłam i dalej jestem za garnkową z ciepłą, lecz nie gorącą wodą feat mikser, jak to lol ładnie ujął. :trucizna:
Tyle, że teraz nie ma czego mieszać tym moim spalonym mikserem, ale te ostatnie posty są ciekawe, pokazują że mimo wszystko jeszcze są jakieś krople w morzu bezużytecznych nasion, nawet jeśli dla większości w tym temacie i te są równie bezużyteczne i obserwujemy to z "Olimpu" twardszych środków. :strzykawka:

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Rząd USA poszukuje osób, które będą skręcać jointy do badań naukowych

Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych prosi o pomoc w produkcji jointów do celów naukowych.
  • 520 / 123 / 0

Eee, to nawet by podziałało, chyba dla odmiany od aptek jednak pójdę do hipermarketu. (Bo moja tolerka jest jeszcze bardziej bejbi)
Co do odparowywania wody: jasne że się da, chociaż przy makach o dziwacznym profilu działania może nie wyjść. Nie wiemy, czy w „dziwnych” makach (jak tureckie) za działanie nie odpowiada bardziej kodeina niż morfina. A wtedy gotowanie tego w garze godzinami może poważnie osłabić działanie. Dopóki mowa o normalnie działającym maku, tylko słabym, to powinno działać. Jeżelu te francuzy działają jak każde francuzy, tylko słabo, to da się to zrobić.
Tylko nawet pomijając ilość roboty i syf w domu, pomyślcie o kosztach. Nie wiem po ile ten Bakalland, po dwie dychy, po trzy za pół kilo? A tu ktoś ma zużyć siedem kilo na dzień? To czasu nie starczy żeby i to przygotować, i na to zarobić xD Człowiek wjebany w dożylną heroinę miałby większe szanse jakoś funkcjonować w społeczeństwie niż ktoś bawiący się w ciągu w coś takiego.
  • 206 / 24 / 0

Nie rozumiem skąd te informacje o działaniu tureckiego maku, przecież on jest tam zbierany tak: https://pawelwronski.blog/2018/10/08/fr ... ashaselli/
bez użycia kombajnu i nie ma możliwości zanieczyszczenia ziaren wypływającym z pociętych makówek opium. Widocznie muszą działać inne alkaloidy zawarte w nasionach, ale najważniejszego - morfiny, tam nie ma.
  • 11 / / 0

Ta wersja .55 i .56 jest dostępna w Netto za niecałe 14zl za 0.5 kg.

2.5 kg ( max dla butelki 5L ) potraktowane ciepłą wodą poza przekrwionymi oczami i wzrostem ciśnienia nie dało oczekiwanych rezultatów.
  • 2253 / 337 / 0

W Turcji było tak, że w latach 70-tych czy tam na przełomie 80tych z powodu tego, że Turcja była największym wtedy producentem opium a co za tym idzie majki która była szmuglowana do Marsylii gdzie przerabiali ją na helupę, USA przycisnęły ówczesne Tureckie władze i zupełnie zbanowali mak. A mak był kultywowany tam od wieków... Po jakimś czasie Turcy zaczęli protestować itp więc przywrócono możliwość uprawy maku ponownie, oczywiście w jakimś tam ograniczonym zakresie no i właśnie z zastrzeżeniem, że ziarna będą ekstraktowane z makówek ręcznie a kapsuły odsprzedawane państwu do celów farmaceutycznych. Jest parę filmików na YT właśnie o tej sprawie oraz jak te ziarna zbierają. Więc tez nie wiem jak te ziarna mogą klepać no ale jak kogoś robią to good for him!
Mam pytanie odnośnie tych Bakallandów które teraz płuczecie: to są Francuzy czy Czechy ?
  • 206 / 24 / 0

Tak było...był rok 1972 i wprowadzono zakaz uprawy, po roku już było wolno, ale wprowadzono restrykcje- pozwolenia, obowiązkowa sprzedaż słomy do fabryki alkaloidów, kontrole policji na polach (pisałem gdzieś o tym dokładniej). . Ale mak jest tam od setek lat, nikt dokładnie nie rozliczy ilości słomy z danego areału, można coś dla siebie zatrzymać...Mądrzy chłopi tureccy mówią nawet, że wywar z zielonych makówek działa korzystnie na człowieka, zapobiega przeziębieniom itp. :-). Bakallandy francuskie, żeby nie offtopować.
  • 81 / 9 / 0

jeśli 300mg kodeiny robi mnie na 6/10 teraz, to 1kg tego .56 zrobił mnie na 5/10, tylko że działał troszkę dłużej niż zwykła kodeina
  • 18 / 3 / 0

Ok czyli z postów wiemy już że .5y działa lepiej od .55.
Napisze ktoś na priv gdzie w Warszawie można go znaleźć? Odwdzięczę się lokalizacją jsk sam znajdę coś ciekawego. @lol może potwierdzić że znajduję i piszę do ludzi na priv jak coś jest. :3 Od razu mówię że nie jestem z tych co wykupują cała półkę :D

Tak btw to cieszy mnie że baka coś ruszył z tematem.

Mam nadzieję że te .55 to .56 to jednorazowe wybryki, i baka wróci do formy,. Z jednej strony cieszę się że wypuścił nowe francuzy i może coś więcej potem wypuści. Z drugiej martwi mnie to że może tersz cały czas wypuszczać takie gnioty.
Miał kiedyś baka francuski mak o takiej mocy działania czy to pierwszy raz?
  • 11 / / 0

11 kwietnia 2019AlienForms pisze:
.....
Mam pytanie odnośnie tych Bakallandów które teraz płuczecie: to są Francuzy czy Czechy ?
Francja. Daty 05.2020 i 06.2020
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 103 uczestników Wejdź na czata