PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 5 / / 0

Bakalland .55 06/2020, kojarzy ktoś? Zostały rzuczone na promocje dzisiaj w moim lokalnym netto i planuje sie skusic na paczke
  • 15 / / 0

Nussland 551 Czechy - coś tam działa, lepszy niż Bakalnussy z Turcji

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Poznajcie dobrego szeryfa ze Świnoujścia. Sam spędził 12 lat w więzieniu, teraz ratuje ludzi ulicy

Jako dobry szeryf, który patroluje Świnoujście w poszukiwaniu potrzebujących. Wcześniej jednak sam spędził 12 lat w więzieniu, a dodatkowo, przez uzależnienia, trafiał na oddziały zamknięte szpitali psychiatrycznych.

lol

• 2397 / 185 / 0

WEEDKACZ ŻENADRIS ALIENSROM ZIEMIA OGIEŃ WODA BUTELKA M/AK WZYWAM WAS JA KAPITAN KURWA PLANETA
CO TAM U WAS

qurwerty jesli chłopaki piszą, że .56 nie działa to .55 raczej też nie. Zwykle te serie 1 numerem roznicy to bylo to samo.
Od pyty rzucili tego maku.

Tylko jesli Francuz nie działa to juz naprawde kaput. Moze i tam cos zaczeli kombinować. Nieładnie z ich strony.
Nie zeby mnie to martwiło, bo nawet nie mam ochoty na mak :extasy:
Powiem wam, ze po tym maku to tylko mi się chciało siedzieć i nic nie robić. Jak sie tak bierze co dzien te 1.5 kilosa to sie czlowiek przyzwyczaja,
Zszedlem na tabletki morfin, teraz biore srednie dawki kodeiny juz z miesiąc i mam duzo więcej energii.

Zejscie z maku na kodę to oczywiscie zaden problem, tylko z kodeiną mam ten problem, ze jak wezmę rano i potem zrobie zakupy w apothece to wieczorem nie mogę się powstrzymać, żeby nie wziąć %-D wiem, ze najpewniej nic nie zadziała, ale nie mogę się powstrzymać. To juz defekt móżgu.

Ale jakbym miał nieograniczoną ilość czystej kody to byloby super, bo tak do brania na co dzień to koda lepiej się sprawdza. Ostatnio nawet 2 razy wzialem acodin pod kodę %-D po 10 tabletek dysozjeba, i było naprawdę dobrze. Duzo lepszy humor, trudno się wstrzelić z kodą, wziąłem po 50min i ta koda zadzialala lekko, ale długo ją czułem w tle. koda znosi dysocjacje, chociaz nutka nieogaru zostaje %-D
  • 5 / / 0

Może to dzięki temu, że nie mam wysokiej tolerki (duża paka thio grzeje zadawalająco), ale 0,5kg baka .55 zadziałało całkiem przyjemnie no i przede wszystkim dłużej niż koda. Jak ktoś nie ma wyrobionej tolerki to może poeksperymentować z tą serią.
  • 6 / / 0

Piszecie ze baka .56 (auchan) nie działa ja napisze tak 0,75 kg leczy kodeinowego skręta a 1,5 kg czuć słabo ale według mnie lepiej jak te bakalnusy co jak by sie uprzec że działały to działały jakoś dziwnie. Tak czy owak koda chyba lepiej wychodzi przy tej mocy i cenie. Może za mało testowalieście
  • 520 / 122 / 0

@reksio1911 a jakiej dawki kodeiny potrzebujesz do egzystencji, a jakiej do ućpania?
  • 105 / 8 / 0

Ja po tescie 2kg baka .56 datowanego na rok 2020 stwierdzam że coś tam w nim siedzi, skręta zaleczyło na dobre ponad 24h i na początku czułem jakąś tam namiastkę ciepła, ktoś z niską tolerką faktycznie może raz spróbować tego maku
  • 6 / / 0

@Survivor
Do życia 240 rano i ze 300 wieczorem ale to już koło 16 nogi czuć. Do ućpania ciężko powiedzieć czasem 750 podziała czasem to i więcej nie, szkoda że rzadko zadziała. Jak ten nowy .55 jest paczkowany 250g czy 500g? Myślałem że baka już nie robi półkilowych paczek a zawsze wlaśnie tylko połkilowe były w netto z tego co pamiętam.
  • 18 / 3 / 0

Czy ktoś robił bezpośrednie porównanie nowych baka .55 vs .56?
Da radę się któraś z nich ugrzać przy tolerancji na max 300mg kody?
Dodam że 1kg tureckiego bakalnussa robił mnie dobrze

180

• 41 / 3 / 0

A czy nie idzie zrobić przepluczke z naprawdę dużej ilości tych szajsowych maków i później zredukować ilość wody żeby nie było hektolitrów. Ponoć ktoś z tego forum redukował wodę, gdzieś czytałem posty o tym. Może faktycznie dałoby się nieźle ugrzać.
Tak myślę z 4 do 7 kilo maku a może więcej, wiem że to sporo zabawy ale dla zdesperowanych?
PS. A może jeszcze więcej maku przy dzisiejszej jakości?
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 85 uczestników Wejdź na czata