PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

47%
1.Tak.
27
47%
2.Kocham i nienawidzę
27
5%
3.Nie.
3

Liczba głosów: 57

• 267 / 24 / 0

Hej czy osobę z zerową tolerką ma szanse zadowalająco zrobić mak marki "hello" czy tam "helio" Z czech? W ilości 0.8 kg.
  • 306 / 22 / 0

Nie ma takiej opcji - zero działania.

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

„Chińskie ecstasy” - nowa śmiertelna moda w europejskich klubach

Śmierć młodego mężczyzny z powodu przedawkowania w jednym z paryskich klubów pod koniec sierpnia stała się przyczyną nowych dyskusji dotyczących tzw. „chińskiego ecstasy”.
  • 73 / 3 / 0

Maykel85 pisze:
Pojawil się nowy klepacz marki FIESTA. I niech nazwa firmy was nie zmyli, bo wiadomo, ze Fiesta nigdy nie dzialala. Na polce jednak były 2 rodzaje, jeden produkcji czeskiej, drugi tureckiej. 400gram tego turasa pokopalo milo mimo sredniej tolerki na opio (80-120mg oxy iv robi mnie dobrze czy 130-150mg majki IV). Przepluczka ciemna, gorzka az piecze na gardle, nasiona ciemne ze spora iloscia "brudow". Dokladnie co jest napisane na opakowaniu od gory:

02/10
T49/4 02/10
12/2019
Turcja

mak w porownaniu do takich mocarzy jak Kresto 145/191, Bakkaland 01 czy Tesco 05/11 oceniam w tej dawce na 4 może 5/10. Kilogram-poltora osoby z duza tolerka powinny zaspokoic. Minelo jakies 10-15 minut od przyjecia i czuje jak faza rosnie. Za jakas godzine edytuje i napisze czy duzo mocniej porobilo. Cena za 200 gram około 5 złotych. Kilo wychodzi jak za 2 duże paczki thiocodinu po 16 tabsow, a wprawionym"makowiczom" koda w tej dawce zalezcza skreta na 4-10 godzin. Tak, ze polecam wiadomo.
-
Byłbyś tak miły i powiedział w jakich sklepach maczek tej firmy można dostać? :D
  • 106 / 9 / 0

Testowałem wczoraj maczek bakalland 5e.1810.89, coś tam czuć, w smaku lekki posmak opio ma, ale działanie bardzo mizerne, wypiłem przepluczkę z 0.5kg i ledwo zaleczyła gila
  • 520 / 31 / 0

Fiesty są od Specjał S.A. , marki ich sklepów: nasz sklep, delikatesy premium, sezam, i coś tam jeszcze.
Region: południowo-wschodnia Polska.
  • 382 / 26 / 0

No na Podkarpaciu fiesty spotykam bardzo często. Oprócz wyżej wymienionych sieci mak tej firmy często widuje w małych, prywatnych sklepach, nie zrzeszonych pod żadną marką.
Aczkolwiek seria i kraj mocno przypominają (jak nie są takie same) chujowego tureckiego bakallnusa.
  • 520 / 31 / 0

Znalazłem tą? fiestę.
Chyba tą, z grubsza seria się zgadza, ale nie wiem czy to to na 100%
W smaku typowy obleśny syf bez nuty goryczy, ale daje mu szanse, poszlo 800g.
Zdj nr serii tu, proszę o potwierdzenie czy to to czy nie to?
https://imgur.com/a/XIB2TuJ

lol

• 2515 / 216 / 0

I co zadziałało?
Tez bym z chęcią sprobowal, ale kurcze nie chce mi sie szukac po warzywniakach ;) W wawie raz widzialem fiestę.
16 lutego 2019Maykel85 pisze:
mak w porownaniu do takich mocarzy jak Kresto 145/191, Bakkaland 01 czy Tesco 05/11 oceniam w tej dawce na 4 może 5/10.
Porownaj do czegos co niedawno lezalo bo te klepacze to juz wszyscy zapomnieli jak działały.
Wg tego co piszesz powinien byc lepszy od mocniejszych helcomów, tak?

Jezeli mak wchodzi juz po 10-15 minut od przyjecia to naprawdę musi byc bardzo dobry :) Tylko mocne maki się ladują tak szybko, po helcomach czegos takiego nie bylo.

16 lutego 2019Maykel85 pisze:
Kilo wychodzi jak za 2 duże paczki thiocodinu po 16 tabsow, a wprawionym"makowiczom" koda w tej dawce zalezcza skreta na 4-10 godzin. Tak, ze polecam wiadomo.
Jak bierzesz duzo i koda w ogole na ciebie nie dziala to wtedy lepiej podzielic na wiecej dawek.
  • 520 / 31 / 0

Jestem na DHC od dłuższego czasu (tolerka ~360mg leczy gila / 900mg jestem dobrze ujebany ( bez nodow)), przywaliłem tą fieste, i zdecydowanie to to jakiś klepacz nie jest, już któryś z bakalandow zeszłorocznych ( chyba 56 ) był zdecydowanie mocniejszy.
W skrócie : coś działa, ale mizernie. :uwaga:

P.S. mogę być / jestem nie obiektywny , bo na ciągu.

lol

• 2515 / 216 / 0

Dzięki Tosiu %-D Tak właśnie mi się wydawało, że to byłoby zbyt piękne. W ogóle wydaje mi się dziwne to co Majkel napisał bo z jednej strony mówi 80-120mg oxy iv robi mnie dobrze czy 130-150mg majki IV , a jednocześnie pisze, że juz 400g maku go miło poklepało. Wiem, ze jestem nudny i czepliwy, ale na moje się to nie klei.

Przeciez 130-150mg majki IV to juz mocno wysoka tolerka, przy takiej tolerce to trudno, zeby jakikolwiek mak poczuć w takiej smiesznej ilosci. No musiałby to być prawdziwy mocarz :extasy: Bo to by oznaczało, ze taki mak miałby morfiny 600-1000mg/kg, a tyle to nawet stare bakalandy nie mialy.

No nieważne :) Tosigot ale na pewno Turcje przepłukałeś? %-D Bo tu tez, kolega mowi, ze taki gorzki, a twój niby wcale
Albo znowu jakas seria w serii.

Czytajac tylko smaka sobie narobilem, juz mialem wsiadac w pociąg relacji Warszawa-Lwów %-D
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata