PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

42%
1.Tak.
14
48%
2.Kocham i nienawidzę
16
9%
3.Nie.
3

Liczba głosów: 33

• 906 / 199 / 0

07 lutego 2019daammk pisze:
07 lutego 2019Synecdoche pisze:
@daammk Gdzie masz niby tę ocenę 2,8? Nowsze Nuxy nie działają, wyglądają bardzo dobrze, ale działania zero.
Kilka dobrych stron wcześniej, napisane przez "Wrak człowieka"prawdopodobnie..
Na Makfinderze nic nie oceniam jak coś. Te nowe nuxy waliłem najpierw w mixie z wódą i turasami, jakiś czas potem solo. Lepiej wychodzi paczka kody niż 800g tego maku. Możliwe że jak ktoś ma zerową tolerancję to coś tam poczuje, ale ta faza ma niewiele wspólnego z typowym ugrzaniem jakie dawały dobre Helcomy czy baka.
  • 273 / 31 / 0

@Survivor ,nie zawsze da się wyczuć smak goryczy klepacza- musi być on naprawdę mocny. Ja zauważyłem inną ciekawą rzecz, da się wyczuć specyficzny zapach maku, który klepie, tylko nie trzeba wąchać rozsypanego maku, bo się raczej nic nie poczuje, trzeba w opakowaniu zrobić mały otwór , wsadzić tam nos i powąchać, w przypadku klepacza jest wyczuwalny specyficzny, makowy zapach, mak , który nie klepie ma mdły, mało intensywny zapach.

"Straszenie narkotykami nie przynosi efektów". Co przynosi, opowiada Piotr Tubylewicz z SIN

Społeczna Inicjatywa Narkopolityki (SIN) zajmuje się edukacją. SIN wychodzi z założenia, że lepiej uczyć, jak nie zrobić sobie krzywdy, niż zakładać, że ludzie przestaną ćpać od pogrożenia palcem.

URPL zajął stanowisko co do rejestracji nazw handlowych medycznej marihuany

To w zasadzie kosmetyka ale jakże zbawienna dla irytujących “obyczajów” panujących na rynku medycznej marihuany – o których mogliśmy się nie raz przekonać z wypowiedzi profesjonalistów (lekarzy, farmaceutów, inspektorów i aktywistów).
  • 6 / / 0

Pojawiła się nowa seria Bakalnussa - Seria o numerze 50, kraj pochodzenia: Polska ( dziwne to ). W zasadzie wyglądają ziarna jak te z poprzedniej serii Tureckiej, do tego ten sam szczątkowy efekt. Wydaje mi się, że tylko w fabryce zmienili napis na opakowaniu. Dodatkowo te "polskie" mają ten sam layout, ale widocznie większe, o jakies dwa centymetry opakowanie przez co wydaje się większy od Tureckiego, jednak jak się przykrycie z bliska to nadal 200gr. ( Ziarna luźniej latają )
  • 474 / 36 / 0

Makar 42.xxx Smak gorzki, bylem w 80% przekonany, ze klepnie. Dzialania zero, smak przepłuczki nie był gorzki. póki co dopijam jeszcze herbatke od makplanet'a 89.xx, zobaczymy jak ona i ocenie. Ogólnie jest gorzka, mysle, ze porobi. Dopiero wczoraj zobaczylem, ze w czesto klepiacych makach jest aga holtex, próbował ktoś? mam tego pełno w osiedlowym sklepie.
  • 474 / 36 / 0

Kurwa bakplanet 98.xxx też brak działania. Miałbym za to pake kody.
Użytkownik nieaktywny
  • 591 / 64 / 0

Kolego, dwa posty powyżej, agal holtex ma mak z Polski.
Więc odpowiedź już znasz. Nie ma najmniejszej szansy.

lol

• 2499 / 210 / 0

@Nivea
05 lutego 2019Nivea pisze:
@lol jesteś z WWA i sobie oxy nie ogarniesz,co Ty gadasz.Dobrze,że ja tam nie mieszkam bo już dawno bym na braunie siedział.
Nie wiem czy lokalizacja ma znaczenie, tutaj nie biegasz jak za makiem, tabletki zamawiasz raz na jakis czas i masz spokoj, wiec nawet 5h mozna dojechać.
Oxy jest chyba o wiele mniej na rynku. W sensie czarnym bo lekarz mi przeciez tego nie wypisze. A jak najlatwiej to załatwić?
Przez ogloszenia sie cykam bo tam pelno wyjebek.

To mst dostalem w dobrej cenie. Nie ma parcia

@AlienForms
04 lutego 2019AlienForms pisze:
@lol 'ek a ty tą morfinę jak przyjmujesz oralnie to w ogóle coś czujesz ? Ja jak parę razy wrzuciłem dojapnie Servedol czy nawet całego MST200 to praktycznie nic nie czułem... Znaczy żadnych efektów rekreacyjnych bo pewnie przeciwbólowo czy choćby na skręta (którego akurat nie miałem) by pomogło... Tak czy owak to ani majka ani Oxy do tej zajebistej, wyjątkowej i niepodrabialnej fazy jaką daje mak nawet nie mają porównania, nie ?? :)
Czuję. Nawet kode ostatnio lekko czułem. Moze miales chwilowo wysoką tolerkę i dlatego. Ale tolerka szybko spada.
Oksykontinu nigdy nie brałem.

04 lutego 2019AlienForms pisze:
Żył sobie człowiek spokojnie, popijając codziennie leczniczą herbatkę, taki wywar i lekarstwo na wszystko, nic nikomu nie szkodził i robił i kurwa zlikwidowali.... Tyle osób w tym głupim, całkowicie naturalnym wyciągu z ziaren maku niebieskiego znalazło lekarstwo na wiele rzeczy, poukładało sobie wiele spraw i życie i ktoś stwierdził, że ni chuj - nie bo kurwa nie bo uważa, że NIE. Że on, rada mędrców EU wie lepiej co dla takiego @lol 'ka będzie lepsze i zdrowsze... No żesz kurwica mnie strzela... Coś co wyrasta z ziemi nie powinno być banowane

Nie wiem czy tak jest. Zwlaszcza z tym zalatwianiem spraw ;-) Mnie mak niesamowicie rozleniwil, zacząłem miec wyjebane na wszystko. A bez wiadomo, jeszcze gorzej.
  • 10 / / 0

Napawdę polecam przejść się po Lewiatanach. Wczoraj 10 paczek 06.2019 .45 a wcześniej nuxy 03.2019. Jak mówi stare ćpuńskie przysłowie szukajcie, a będzie wam dane. Nawet jeżeli niewiele.
  • 378 / 25 / 0

@lol no nie podam Ci źródła przecież;)Szukajcie,a znajdziecie.Narkotyki to zuo.Jestem ciekawy czy wrócą jakieś hiszpańskie maki.Może w tym roku rolnikom pogoda się uda.W swojej karierze jechałem tylko na czechach i głownie Francji.
Użytkownik nieaktywny
  • 591 / 64 / 0

Z moich informacji wynika że Hiszpański mak nie wróci do sklepów do czasu nowych zbiorów. Czyli obstawiam że w okolicach wakacji, może wrzesień.
W całej Hiszpanii maja albo Czeskie badziewie ale bardzo słabego Francuza.

Mi najbardziej przeszkadza że nigdzie , ani w sklepach ani w necie nie można dostać Angielskiego ziarna.
Wychodzi na to że wszystko wysyłają do stanów , nawet pojawiła się nowa marka w stanach z angielskim makiem.
Żałosne i smutne to....
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata