PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 258 / 16 / 0

Nikt o tych seriach nic nie pisał, Synecdoche. Tamten Bakalnuss ma inny nr serii.
  • 57 / 2 / 0

@raabe Rzeczywiście, mój błąd. Nie miałam za dużo styczności z tą firmą i przegapiłam, że tam się zmieniają litery. W takim razie tym bardziej - trzeba testować :)

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...
  • 334 / / 0

Dzięki kolego wyżej ale ten słynny mak to T49 a u mnie 48 :)
  • 10 / / 0

Dwa kerfy 250g .88 02/2019 klepnęły całkiem ładnie, lepiej niż bakalland .55. Tolerka 300mg kody.
Użytkownik nieaktywny
  • 38 / 2 / 0

Panowie i Panie, mam dla Was nowy, działający mak, a mianowicie Bonus 03.2020, końcówka nr serii L63 Czechy. Mimo kraju pochodzenia, zachęcił mnie nieco ciemniejszy od innych maków kolor i pozlepiane nasiona wewnątrz paczki, więc postanowiłem kupić 2 opakowania po 250g. Nie robiłem sobie wielkich nadziei. przepłuczka wygląda jak woda z lekko brązowym zabarwieniem, smakował również jak woda z lekką goryczą. Mimo wszystko działa. Fakt, że bardzo słabo, max. 2/10, co przy wysokiej cenie słabo się opłaca, ale ktoś bez tolerki jest w stanie się nim ugrzać, a ktoś na skręcie zapomnieć na chwilę o cierpieniu, a to już coś w obecnych czasach głębokiego kryzysu.

Tak w ogóle to co z tym makiem "wysoko-morfinowym" z ogłoszenia? Miał ktoś niby zamawiać próbki, a tu cisza. Czyżby okazał się klepaczem i ktoś chce zachować źródełko tylko dla siebie? :P
Użytkownik zbanowany
  • 421 / 82 / 0

Turas 48 jeszcze słabszy niż 49.
  • 369 / 21 / 0

Testowałem dzisiaj tego waszego bakalnusa 49/5 Turcja 600g.Obecna tolerka na kodę 600mg rozłożone na cały dzień.Rano 2 paki kody i po połódniu już mnie skręt łapał.Przepłukałem ten mak.Smak słodki.Zapach podobny do makiwary z takich zielonych,świeżych makow.Nasiona też jakieś małe.Zbiło skręta na te 5 godzin,ale koda lepiej by to zrobiła.Na wieczór znowu muszę kodę wrzucic bo gil łapie.Jednym słowem hujnia straszna.Cena 6.95zl.Kupiłem to w stokrotce jedynej w miescie,ale kojarze,ze w jakims innym sklepie juz to kiedys widzialem tylko czeski wtedy był.Gdzie to jeszcze idzie dostać jakby wyszła jakaś naprawdę sensowna seria.Mówiłem o tym fresco 46. po nim miałem źrenice szpilki.Po tym ledwie zmalały.Odradzam
  • 87 / 3 / 0

Dorwałem 2ostatnie paki tego t49 bakalnusa.
Wygląd obiecujący duzo syfow itp.
Pytanie ile tego płukac 250 czy 500?
Biore 400 mg kody co 2-3 dni.
Poczuje cos po tym maczku ?
  • 85 / 3 / 0

@syluro Nie wiem czy po 500 cos poczujesz xD

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 334 / / 0

Bakalnuss B48 2/10
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata