PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 378 / 25 / 0

To fresco.46 działa napewno.Z rana przepłukałem 0.5kg i zaleczyło skręta.Tylko to ma datę 01.2019 i już pewnie nie znajdziecie.
Nux 11.2019 nie dziala.
Co myślicie o zamawianiu maku z francuskich lub hiszpańskich stron internetowych.Może trafi się jakiś klepliwy mak?
  • 18 / 3 / 0

Ten turas numer 49 od Bakalnussa widzę cieszy się powodzeniem w tym kryzysowym czasie, bo byłem w 6 stokrotkach Jednego dnia, w 2 było masę czeskich, a w 4 pusto, została tylko 1 paczuszka.
W smaku b słodki, nie ma tej charakterystycznej goryczy, przepłuczka przeobrzydliwa, ale coś tam działa, bo lekki wpływ było czuć po tych 200g.

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Marihuana wciąż spędza sen z powiek pracodawców

Siedem miesięcy po legalizacji marihuany część pracodawców niezmiennie apeluje do swoich pracowników o abstynencję.

lol

• 2418 / 188 / 0

14 stycznia 2019Nivea pisze:
To fresco.46 działa napewno.Z rana przepłukałem 0.5kg i zaleczyło skręta.Tylko to ma datę 01.2019 i już pewnie nie znajdziecie.
a w jakiej on cenie i gdzie go dostałeś?
luhanna go ocenił, że nie działa
  • 369 / 22 / 0

Bo fresco .46 nie działa. Wygląd nasion, zapach taki sam jak wcześniejszych francuskich fresco. Syf, słoma, czerwone nasiona. Dodatkowo śmierdzi. przepłuczka nie lepsza. Gorycz jest, ale chemiczna. Moze na skręta się nada. Pewności jednak nie mam, bo nie testowałem go w warunkach skretowych.
  • 97 / 4 / 0

Znalazłem ostatnio Fresco .34 oczywiście z Francji. Jakiś nowy rzut, bo data ważności chyba do 10.2019, przepłuczka ciemna i gorzka, działanie kiepskie, wręcz minimalne. Nie wiem czy na skręta się nada
  • 83 / 4 / 0

Ja testowałam chyba 46, na pewno końcówka z 4 albo 6, bardzo rzygogenne i ocena działania 1/10
  • 2284 / 348 / 0

Fresco jak przestało działać któregoś razu, z którąś serią już z dobre półtora roku temu to od tego momentu nie działała ani jedna seria i ani jedna paczka. No podobno jakieś świąteczne, w niestandardowej paczce wydanie coś tam miało działać ale nigdzie tego nigdy nie widziałem. A akurat Fresco to była moja ulubiona marka i miałem kilka niestandardowych dojść do tych ziaren. Wieć wątpię @lol'ek żeby teraz zaczęła działać. Znaczy nie rób sobie nadziei raczej. Pewnie robi ich ta chemia której akurat we Fresco zawsze było w chuj i zaraz po przyjęciu przepłuczki jest taki uczucie inności co często daje złudne poczucie, że działa. Ale nikt nie jest na 100% pewien. No coś działa ale jeszcze się rozkręca... po czym żadne opio-efekty się nie rozkręcają ale jakieś ciepło czy coś tam na pewno jest. Oczywiście jest szansa, że jakaś partia im się zawieruszyła z pola które przeznaczone jest pod produkty farmaceutyczne i coś tam faktycznie działa ale wątpię...
A ty @LOL na czym teraz jedziesz ?
  • 378 / 25 / 0

@lol czy ja pisałem,że jest to jakiś mocarz!?Zaleczył mi skręta po kodzie.Dzienna dawka kody 600mg około.W jeden dzien przyjąłem kodę rano i w połódnie łapał mnie skręcik.Przepłukałem 0.5 tego fresco .46 i objawy skręta przeszły.Pisałem,że zostały 2 paczki w sklepie.Na drugi dzien z rana je przepłukałem już na grubszym skręcie bo tak mam po kodzie,że rano zazwyczaj budzi mnie skręt i lecę sikać dupskiem.Wypiłem i skręt cudownie zniknął,źrenice mniejsze niż po kodzie.No poprostu działał.Wróciłem do kody i mi tolerka spadła i dlatego go poczułem.Kiedy byłem w ciągu na baka .85 .86 i .89 to bym pewnie nic nie czuł.Kupiłem to w małym spożywczaku noname data 01.2019.Jak na kogos nie dziala to tolerka albo tak jak ja mowie i ktos wyzej tylko na skreta.Juz go pewnie nie kupisz.Testowalem dzisiaj mak PLAN on juz mi skreta nie zaleczyl i grzecznie zapierdalalem po aptekach.W moich rejonach maku bakalandu brak.Wrocilem z bólem do kody,ale planuje odstawkę,bo huja działa,a kasa leci jak woda.Chyba,że już z premedytacją polecę na mst lub oxy,a nie jak teraz okazjonalnie.Jednak wolałbym odstawić.W każdym poście pierole o tej odstawce.Sory,że musicie to czytać;)
  • 387 / 3 / 0

Bakalnuss V48/5 i B48/5 Turcja ktoś coś? Liczę na szybką odpowiedź bo stoję pod sklepem >^^
  • 83 / 4 / 0

@daammk Przecież to najgłośniejszy maczek ostatnich dni, kolego. Wystarczy przewinąć kilka stron wątku. Ponoć seria w serii, ale ogólnie to raczej nic lepszego nie znajdziesz obecnie, więc testuj.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata