PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 122 / 6 / 0

Znalazłem dzisiaj mak fiesta z Turcji 12/2019 w osiedlowym delikatesie. Wcześniej były tam kres to czeskie to nie chodziłem do niego a dzisiaj zajrzałem. Wieczorem wypróbuję w ilości 800g. Na dzień wole kode w razie by nie zadziałał mak. Razem wole nie brać bo juz raz myślałem ze padne po maku i kodzie
  • 11 / / 0

czy kresto 31.03.2020 albo mak carrefour 06.2020 jest w miarę klepiący?

Kompot. Historia polskiej heroiny

Wystarczyło mieć słomę makową i kilka innych nietrudnych do zdobycia substancji, by zapewnić sobie odlot w PRL-u. Ten romans z polską heroiną kończył się jednak tragicznie.

O włos, ale jednak - Denver przegłosowało dekryminalizację grzybów!

Mieszkańcy Denver przegłosowali dekryminalizację używania magicznych grzybków – jest to pierwsze miasto w USA, które zdecydowało się na taki ruch.
  • 369 / 22 / 0

Ta fiesta to to samo co bakallnusa
  • 122 / 6 / 0

Właśnie godzinę temu wypiłem przepluczkę i dałbym mu 4,5/10. Weszło fajnie, lepszy od bakalnussa tureckiego.
  • 378 / 25 / 0

Pracownica w tym IM mówiła mi tylko,że nie ma baka bo gościu kradł.Nie dopytałem czy wzywali psy czy jak to się skończyło.Ochroniarz stary,pewnie na rencie.Wygląda na umierającego.Ja kupowałem ten mak w dużych ilościach także chyba chuja mają z niego zysku skoro po takim incydencie woleli wycofać towar.Muszę się przejść i zarządać nowych dostaw bo dlaczego ja mam cierpieć...W akcie desperacji przepłukałem dzisiaj mak firmy ,,Marsyl''.Pierwszy raz to widziałem.mak czeski.Wiedziałem,że lipa już po wyglądzie i...

Nie działa;)
Obok leżał jakiś czech marki ,,Kros'' nie próbowałem i nie zamierzam.
Ktoś się może wypowiedziec o tym Nuxie 11.2019 pewnie nie działa również?Zjadłem standard 600kody i tylko wkurw.Benzo już wpierdalam garściami z nerwów.Idę chyba na odwyk bo zaklejanie dupska to nie jest żadna przyjemność i to od dawna.
@Lol powiem tylko tyle:Mieszkam daleko od Warszawy;)
  • 369 / 22 / 0

Ta fiesta Turecka ma dokładnie taką samą serie i datę jak bakalnus, producent pewnie też ten sam, więc lipa. Sam go plukalem. Nie robię jakiejś krucjaty przeciwko tureckiemu ziarnu, ale nie siejcie fermentu. Ja się zdetoksowalem i po skręcie, gdy już się czułem w miarę dobrze, ten mak nie zadziałał. Do tego ta cena, chociaż chyba fiest ciut tańsza. Wbijac na bupre, u mnie działa cuda. W ciągu na PST i innych, na sporej tolerce to było nieporozumienie. Obecnie jest super, pomimo smiesznej dawki 1,2mg.
  • 147 / 9 / 0

Coś sie rusza chyba z makiem bo u mbir w kauflandzie powróciła etykieta z ceną bakallanda. Wcześniej ją zdjęli i wsadzili tam jakieś śliwki .
Chyba poprzychodził maczek na magazyny i bedą wykładać. Oby jakiś klepacz bo jak bedzie czeski to sie załamie
  • 122 / 6 / 0

Dzisiaj może podjadę do kaufa, bo właśnie coś się ruszyło, w Intermarche bakalland wrócił ale czeski, może w kaufie inaczej bedzie
  • 1 / / 0

U mnie przez ostatnie 1,5 miesiąca masakra (gdziekolwiek się nie ruszę), same Czechy czasem jakaś Ukraina. Ale jeśli coś się rusza u Was to też dzisiaj/jutro przejdę się po sklepach
  • 524 / 126 / 0

Dalej da się czasem znaleźć francuskie Hebary. Pojawiły się też (poza czeskimi) Hebary z „krajem pochodzenia” UE. Chyba ktoś z tej firmy nienawidzi ćpunów, że tak to oznaczył... Mam jedną paczkę, ale nie robię sobie wielkich nadziei. Jeżeli ktoś przetestuje jakiegoś Hebara „wyprodukowanego w UE”, niech da koniecznie znać.
Może to paranoja, ale mam wrażenie, że ktośz z tej formy zna ten wątek i chce zbawiać świat xD No bo czemu nie napisać jak wszyscy, kraju pochodzenia? No i „UE” to większe ryzyko serii w serii, jak pomieszają np. czechy z francuzami. Mam nadzieję, że moda na pisanie „UE” jako kraju pochodzenia się nie przyjmie.

Francuskie Hebary są w smaku STRASZNE, ale te, o których ludzie piszą, że działają, to faktycznie działają, tzn. nawet jak ludzie oceniają na 2/10, to to naprawdę jest 2/10, a nie 0 plus czyjeś urojenia. Te maki są dziwne, chemiczne w smaku i zapachu. PST nie jest od tego, żeby była smaczna, ale przecież działające zielone kerfy czy bakallandy smakowały po prostu jak przepłuczka, i pachniały makiem. Hebar pachnie tak, że ja się zastanawiam, czy skręt by nie był mniej przykry niż picie tego.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 52 uczestników Wejdź na czata