PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

lol

• 2319 / 153 / 0

Nie raabciu, właśnie za cholerę nie kumam.
Jezeli w drogerii czy aptece coś ukradniesz to przeglądają monitoring i czesto jeszcze masz przypal bo zdjęcia trafiają do sieci.
Kiedys pamiętam po wielu portalach latały zdjęcia + film pary chłopak,dziewczyna bo zajebali jakieś dwa śmieszne opakowania tjokodinu.

Przeglądnięcie monitoringu w takiej sytuacji to oczywistosc. No i tym bardziej, ze IM to przeciez nie jest mala siec.
Czasem czytam sobie haloursynów, często umieszczają wizerunki złodziei (tylko muszą dostac pozwolenie, zeby bez zakrytych oczu] i to działa i złodzieje sami się zgłaszają.
Jak tutaj pierwsze lepsze, publikacja i po kilku dniach efekt :>
https://www.haloursynow.pl/artykuly/zlo ... ,11284.htm
https://www.haloursynow.pl/artykuly/zno ... ,11267.htm

09 stycznia 2019raabe pisze:
I niestety nie mam 16tek u siebie blisko domu, kupuję je gdzieś indziej, wolę zapłacić 8 zł niż 12 czy 13 za dyszke, stąd kombinacje, a raczej zdrowy rozsądek i kawałek mózgu.
No ale przy takich kombinacjach to ty nawet nie jestes w stanie sie nacpac tym tjokodinem
Chyba ze gromadzisz jak chomik xD
Ostatnio zmieniony 09 stycznia 2019 przez lol, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 319 / 13 / 0

U mnie nie kradli a wycofali. Wykupywałem sam wszystko, więc towar schodził. Powód na bank jest inny. A tak w ogóle to strasznie drogo macie thioco. Ja zgarniam od 11 do 12pln za 16szt.
P.S. Chyba skręty popuszczały, bo się ludzie zaczynają znowu udzielać. Hehe

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Trawka przed meczem? W Holandii to nic dziwnego

Holandia słynie z tolerancji, jeśli idzie o tzw. miękkie narkotyki, w tym marihuanę. Korzystają na tym między innymi... piłkarze. Joint na kilka godzin przed meczem? Norma.
  • 258 / 16 / 0

Ja rzadko biorę kode, to czasem te 150 starczy, a czasem wezmę jedno drogie, jedno tanie. Lepiej tak, niż oba drogie a DOZ mam blisko. :-) 7 dni trzymają zamówienie to zawsze na mnie czeka gotowe do odbioru hyhyhy. Antek często jest po 9 to też biorę bo nie ma tego sulfo i lepiej się czuję.

No ale jednak sam widzisz co piszą ludzie. Wycofali mak bo kradli. To czemu nie robią tak jak Ty piszesz? Przecież mogą monitoring obejrzeć i wywiesić zdjęcia złodzieja, a jednak wycofują towar.
  • 415 / 79 / 0

Może źle to wpływa na PR? Nie każdy chce chodzić do sklepu gdzie kręcą się złodzieje (chociaż tak naprawdę to wszędzie się kręcą). Dla większości ludzi złodziej to złodziej, nieważne czy powija ze sklepów czy kieszonkowiec, boją się tak samo. mak nie schodzi i tak aż tak jak przewidywali więc znika z półek. Taka jest moja teoria.
  • 258 / 16 / 0

To nie muszą wywieszać. Znajdą go na monitoringu to następnym razem jak przyjdzie to go złapią. Czemu tak nie robią?

Ano dlatego, że nie oglądają nagrań z monitoringu. Proste. Więcej by kosztowało przeglądanie taśm, niż ten towar wart.

lol

• 2319 / 153 / 0

Może uznali, że gra nie warta świeczki. Jezeli zamawiają mak i przychodzi po niego jedna osoba i to w dodatku zlodziej to wtedy nic dziwnego.
Zresztą nie jest to dla nich wazny towar. U mnie jak dokladali to z 8 paczek i w 2-3 dni im wykupywalem jak bylo sucho. Bo strasznie drogi mieli ten mak, 14zl za pol kilo.

I mimo ze kupowalem to wcale nie dokladali od razu tylko tez zwlekali ze 2tygodnie

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... a-tys.html

ciekawe czy ta dziewczyna była na hyperrealu ;)
  • 415 / 79 / 0

Ale chamsko się patrzyła prosto w kamerę. Teraz rozkminiam czy moje fotki też gdzieś latają i czy ładnie na nich wyszedłem.
  • 9 / 1 / 0

mak turecki t49 w zasadzie taki sam jak d49. 1.2 kg w miarę ugrzalo, całkiem możliwe że sws bo ludzie piszą że działa pół godziny nie działa, płukane w lubelskim jeśli ma to znaczenie
  • 1576 / 201 / 2

Fajna ta ćpunka :-D czego to ludzie nie zrobią, żeby się naćpać... nabrać oxy, majki i fenta o wartości prawie 3 k bez refundacji. Bo co mogła wziąć, jak nie te 3 smakołyki?

lol

• 2319 / 153 / 0

Fajna, taka wiejska słowiańska uroda w dobrym znaczeniu.

Komentarze też dobre.

a może najzwyczajniej nie ma kasy na taki lek a ktoś z jej rodziny np. dziecko może bardzo go potrzebować - w takiej sytuacji na jej miejscu zrobiłbym tak samo nie bacząc na konsekwencje. bo co innego jak by kobitka ukradła torebkę w ochniku ..

Jak lek może kosztować kilka tysięcy? Opakowanie jest ze złota?

Nikt jej już nie znajdzie - dzisiaj chodzi w kurtce i czapce!

Ja bym jej odpuścił, bo fajna dupa.

Może tym lekiem uratowała czyjeś życie

Tak to jest, jak leki refundowane są tylko dla wybranych.

Nie ma kasy? Niech zaprowadzi dziecko do lekarza, wtedy lekarz przepis ze taki lek. Moim skromnym zdaniem wyłudzenie ma na celu sprzedaż lęku za granicę z 30krotnym zyskiem

Weźcie ochłońcie trochę stulejarze. :D Co drugi na ręcznym prawie zjechał przy tej focie a laska wcale jakaś rewelacyjna nie jest.

Spotkałem ją kiedyś na imprezie, nie pamiętam jak miała na imię, ale to strasznie dziwna dziewczyna - ma fiksację na punkcie pedofilii w kościele, potrafi godzinami opowiadać o zbrodniach Wojtyły.

też tak uważam, a do tego moze ratowała komuś życie a nie mieli pieniędzy, bo przecież nasz ..... rząd za leżenie i rozmnażanie się zdrowym , młodym rodzicom placi po 500 zł a na leczenie chorzy żebrzą o każdy SMS np. radio ZET, sprawa dla reportera itp.

widocznie miała zamówienie z UE. Zarobiła na czysto kilka tys euro i wyjechała na Hawaje. Te błekitne jak śpiewał Elvis. Zastanawia łatwość z jaką można nabrac aptekarzy.

Wg mnie złodziejem i oszustem to jest NFZ

Czemu publikujecie wizerunek osoby podejrzanej? Moze to nie ona jest winna wydania tej recepty?
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata