PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 242 / 6 / 0

Warszawa al.jerozolimskie 57 w cerfie kupiłem 2 paczki zielonego maku 250g .36 Francja zdjelo mi skreta po alprze, gorzkie jest nie wiem czy da rade się yym ugrzac ale cos tam Działa wziąłem tylko dlatego ze był otwarty kerf ten więc miło sie zaskoczylem, cxyc działanie ale miałem turboskreta od benzo więc nie wiem na ile to wiarygodne Ale nape2ko cos czuć, A jak komuś pomoże to sie cieszę ja wziąłem tylko dlatego ze moja apteka zamknięta a nie ogarnąłem ze alpry nie mam i chuj jakoś trzeba do jutra przeżyć
Edit :Ogólnie nie róbcie tak po na skręcie od benzo macie zmniejszony próg drgawkowy i opiaty go jeszcze obniżają zeby ktos się nie zasugerował żeby leczyć skreta od benzo opiatami!!!!
  • 28 / 1 / 0

baka 52 cienizna takie 3 na szynach, 60 już lepsze mocna 4 może mi się dobry sort jakiś trafił ( o 60 tce o dziwo nie widziałem opinii w temacie o bakallandach z tego roku, tu chyba też albo mi umknęło )
Co do tego baka 80 fakt słabizna 2 na szynach ale klepać klepie, zapewne są różne sorty, dla mnie ze średnią tolerką 0,5 kg dawało ciut lepszy humor, po 1kg i paru fajkach już była lekka faza, w sumie ja lubię spidująca fazę, i coś porobić po maku, ale jak ktoś lubi nody i te sprawy, to by go dopiero min 2 kg i wzwyż mogło zadowolić . Ogólnie chujnia, ja za makiem muszę już jeździć po innych miastach u mnie lipa a miasto nie małe
P.S. po jakim czasie dorobiliście się skręta ? pojawił się po jakimś długim ciągu czy jak ? wale PST od roku najdłuższe ciągi po 1,5 miecha ale zawsze potem parę dni czasem tydz przerwy , i nigdy fizycznego uzależnienia u siebie nie zauważyłem, psychiczne za to jest i to bardzo silne. Pytanie kieruję głównie do @lol @weedkacy @alienforms i innych weteranów co są wjebani fizycznie pozdro

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Zapomniany odpad. Niedopałki papierosów na najbardziej rozpowszechniony śmieć na Ziemi

Filtry papierosowe składają się z tysięcy włókien octanu celulozy. Ich proces biodegradacji trwa wiele lat, a włókna pochodzące z filtrów papierosowych znaleziono nawet na dnie oceanów.
  • 2322 / 357 / 0

@up ja już się z maku wymixowałem ;) Zaraz będzie 2 miesiące jak nie płuczę :) Co do skręta to Ci nie pomogę bo u mnie po ponad 2 letnim potężnym ciągu, praktycznie skręt nie wystąpił. Tzn wystąpił ale spodziewałem się czegoś gorszego a szczerze mówiąc, to był taki chuj wie jaki.... Nawet się nie pociłem w nocy... Najgorszy problem to miałem z żołądkiem (ale z nim mam zawsze i po wszystkim chyba problem) - żółć mi się w nim zbiera a jak zacznie to od razu nie mogę w ogóle spać, niedobrze mi jest i w ogóle masakra. Gdyby nie ten objaw to nie wiem, czy w ogóle mógłbym nazwać to co było skrętem... Sam sie mega zdziwiłem ale tak było.. Może to kwestia słabszych maków, którymi niechcący się zredukowałem..
A ty teraz, kiedy naprawdę nastał kryzys zabierasz się za zabawę w PST ? :) Widzę kilka nowych amatorów tutaj :) No zajebisty moment sobie wybraliście na zabawę z bakaliami :)
  • 197 / 25 / 0

Raport z testów:
-ten orzeszek 30.09.2018 na pewno nie dziala,
-Finesia 250g jak i 500g, seria chyba 19 12 2. Z większej nawet zolta lekko gorzka ale nic, mniejsza to czysta woda.
-Fiesta ukraińska, cos nowszego niz bylo w wyszukiwarce i wygladalo zachecajaco, ciezkie ciemne nasiona, ale ofc zero.
-Bakalnuss 04/2019 czechy, wyglad zajebisty duzo ciemnych i czerwonych, klejace sie nasiona, a po otwarciu wali jakby to byl mak mielony albo z cukrem, pluka obrzydliwie slodka, zero
-Helio daty od 05/2019 do 11/19 - nic

W skrócie - nic z tego nie działa
  • 28 / 1 / 0

Pisałem przecież, że już od roku walę, a wtedy jeszcze tak źle nie było ;-) Więc jakiś tam skromny staż jest. Zresztą dla mnie to nie zabawa, a kwestia przetrwania, mak wyciągnął mnie z doła i pozwolił prowadzić normalne życie, a przede wszystkim pozwolił mi siętym życiem cieszyć, w przeciwieństwie do gównianego alko, które tylko ciągnęło na dno, rozjebało mi bebechy i psychikę ale to rozmowa na inny dział ... Tak jak kiedyś pisałeś ( zresztą większość Twoich postów i przemyśleń to jakby wyjętych z mojej głowy ), że to drag prawie idealny, legalny, nie trzeba się kłuć ( ja to mam chyba cienkie żyły, wbić się w kabel to dla mnie jakiś horror, pomimo, że są dość wystające i robię wg instrukcji ) nie ma po nim kaca, tylko skręt raz na jakiś czas, no i jeśli jest towar to działa cały czas ( alko po pewnym czasie to już tylko przechodzi przez org. i tyle, przynajmniej u mnie, nie mam org. do picia, za to do opiatów zdecydowanie ) nie ryje mocno psychiki , nie zrywa filmu , itd etc.
Poza tym zwiedzanie województwa to całkiem ciekawa sprawa, przynajmniej znalazłem sobie w końcu pasjonujące hobby :-D A jak trzeba będzie to i poza woj. wyjadę, never give up . Póki co ja sobie życia bez maku nie wyobrażam, będę go brał póki będzie lub siądą mi flaki. I takie pytanko zawsze mnie ciekawiło, pisałeś, że tyle czasu dziennie teraz oszczędzasz jak se odpuściłeś, dlaczego nie robiłeś zapasów ? Ja zawsze kupuję tyle ile dam rady unieść i mam spokój na jakiś czas
  • 2322 / 357 / 0

17 lipca 2018skunk_z pisze:
Raport z testów:
Skunk a widziałeś kilka wpisów wyżej ? Jakiś nowy kolega się ugrzał którymś Helio w ilości raptem 750g :) Może trzeba było brać tą samą serie ;)
  • 197 / 25 / 0

@up
on chyba bral z data 04/2019 bo cos kojarze takie numeracje 27xxx. cośtam jest w tych datach ale tak słabe że trzeba mieć zero kontaktów z opio albo giga-skręta zeby wyczuć jakiekolwiek działanie.
gorsze od kurewsko słabych francuzów .80/.81/.23 etc, więc nawet nie ma co

Znalazłem jeszcze tę serię Kresto co ten koleś z niej ekstrahował na patelni majkę z kolą i chciał walić w mięsień %-D
v987, wygląda jak typowe gówno, ale ostatnio testuje te nołnejmy w woreczkach i jak chuj z tego jest czyli zawsze, to łatwiej to wyjebać niż czyścić butelki.
  • 86 / 8 / 2

17 lipca 2018AlienForms pisze:
17 lipca 2018skunk_z pisze:
Raport z testów:
Skunk a widziałeś kilka wpisów wyżej ? Jakiś nowy kolega się ugrzał którymś Helio w ilości raptem 750g :) Może trzeba było brać tą samą serie ;)
Po raz kolejny mówię, że nie ugrzał, a "coś tam poczułem i nie było to placebo", a to już kurewsko wielka różnica.
Poza tym nie jestem opiowrakiem, nie mam tolerki na 200-300mg majki iv i 390mg kody mnie ostro upierdala, więc skończ już gadać, że się nim ugrzałem bo do tego było daleko %-D
  • 990 / 184 / 2

no-name (producent Helio) z Auchan, kraj pochodzenia Węgry - baaaaardzo słabo, ale coś tam działa. Jednak nie polecam, bo nawet osoba bez tolerki musiałaby wypić tego w chuj, żeby się ugrzać, to już koda lepsza (moja tolerka to 450 kody jest słabe, pomimo przerwy 2 miesiące od wszelkich opio... tzw. "permanentna tolerka"). Dokładnej serii niestety nie podam, bo paczki już wywaliłem i zapomniałem spisać, ale chodzi chyba o ta z 3 na początku (bo to oznacza Węgry). Także nie warto tych Węgierskich, jakby ktoś się zastanawiał.
  • 197 / 25 / 0

@kacper791
spokojnie kolego, nie musisz tak się tłumaczyć po raz kolejny, po prostu jak piszesz że 390 kody (swoją drogą to skąd taka liczba dziwna) cie srogo upierdala, a dalej piszesz że maczek helio typu piasek czyli mocno oczyszczony "coś tam pogrzał" to od razu dziwnie to wygląda.
A że trafiają się różni odklejeńce co ich grzeją jakieś stefiki polskie maki , robią makiware z polnych albo chcą podawać odparowaną przepłuczkę w mięśnie albo kable, nie znając jednocześnie podstaw chemii i twierdząc, że np. wystarczy wziąć tabsy bromazolamu, dodać odpowiednią ilość fluoru i jest flubromazolam xD to chcemy unikać tutaj dezinformacji i dementujemy najczęściej ironicznie działanie takich czystych maków. Oczywiście jest możliwe że ktoś wrażliwy na opio trafił na wyjątkowo nieoczyszczoną paczkę maku marki znanej z niedziałania, ale zazwyczaj jest to początkujący co nie wie jak ma działać mak i mu coś się z podniecenia wydawało. Chociażby niezbyt daleko patrząc przykład Kresto v987 i rzekomej obecności 200mg/1kg mierzonej na oko :-D

Po prostu poczytaj więcej forum czy reddita w temacie PST, znajdz dobre maki typu baka francja, jak już chcesz się zapoznawać z tym bagnem zwanym opio, uwal się srogo i poznaj co to znaczy dobre ugrzanie się PST

co do węgrów auchan by helio, i tych z intermarche, to też "coś" tam jest, ale bardzo mało i żeby można zatkać dupsko to trzeba zacząć z poziomu 1kg, a komu chce się pić tyle niesmacznego wywaru, żeby tylko gila odgonić na chwilę, bo czegoś więcej nie ma co się spodziewać
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata