PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

n23

• 241 / 4 / 0

Kiedy można się spodziewać helcomów z Hiszpanii ? Dostawa jest raz w miesiącu ?
  • 939 / 123 / 0

kupowało trochę osób w tym i ja, przeszukaj trochę wątek. mak całkiem ok, dobrze klepie. niestety dostawa dopiero w sierpniu.

napisałem też maila do pani sprzedającej kiedy mniej więcej będzie już można kupować, ale mijają 4 dni i nie dostałem odpowiedzi. trochę zaniepokojony jestem, bo zawsze tego samego dnia dostawałem odpowiedź. poczekam jeszcze trochę i zadzwonię najwyżej.

co do helcomów to nie mam pojęcia.

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

W 2018 Niemcy wydały ponad 70mln euro na pokrycie kosztów leczenia medyczną marihuaną

Zgodnie z nowymi danymi opublikowanymi przez niemiecką agencję ubezpieczeń zdrowotnych GKV-Spitzenverband, w 2018 r. ubezpieczyciele zdrowotni w Niemczech wydali 73,7 mln euro na pokrycie kosztów związanych z leczeniem medyczną marihuaną.
  • 372 / 24 / 0

Proponuję usunąć ten link...
  • 195 / 25 / 0

Usuncie ten link i nie piszcie pelnej nazwy. Tak samo jak piszecie tam maile, to mam nadzieje ze robicie to w ogarnięty i nieprzypałowy sposób, a nie coś w stylu "siemano, jaka jest moc tych klepaczy, ile płukać na pierwszy raz przy tolerce pińcet morfiny dożylnie?"

Wystarczy wrzucić samą nazwę w duckduckgo i znajdziemy hajpa, bo firma nie jest jakoś znana, a co dopiero nazwa plus "mak". Przecież na 99,999proc wizyta na naszym forum by się zakończyła wyjebaniem maku z oferty i chuj wie czym jeszcze, firma mogłaby sama napisać do gazet że e UU PANIE NARKOTYKI DOPALACZE LEGALNE ZAKAZAAAĆ DO WIENZIENIA
  • 939 / 123 / 0

ja tam wszystko robię z rozwagą, nie zmiótłbym sobie klepacza sprzed nosa tak po prostu.

jak piszę to ludzkim językiem, i nie daję poznać, że mi zależy - po prostu jako klient pytam o produkt.

tyle jeżeli chodzi o mnie, wiem też, że kilka osób sobie pożartowała na allegro ze sprzedającej, ale raczej się nie skapnęła co jest pięć %-D

ale serio tak jak mi zawsze odpisywała kilka godzin po moim mailu, tak teraz cisza jak makiem zasiał od paru dni. tak jak wspominałem zadzwonię i powiem, żeby na pocztę weszła.
  • 765 / 43 / 0

Link usunięty, dzięki panie Zgienty :-D

Nie spodziewałam się, że będę leciała na Bakalandzie .45, ale od biedy może być. Znalazłam dwie ostatnie paczki Helcoma 93, ale trzymam je na specjalną okazję. A poza tym, nie ma nic w sklepach, nic klepiącego. :-(
  • 356 / 20 / 0

Nie traćcie nadzieji w kerfie gdzie był helcom Czech dołożyli stare 93 i zielone francuskie 16, które w czasach posuchy powinny być łakomym kąskiem. Z drugiej strony mogli akurat zauwazyc, że zalega im mak z krótsza data przydatności i wyłożyli go na polki.
  • 268 / 18 / 0

Czasem mają na magazynie starsze partie, stąd nagle pojawił się u Ciebie stary .16

Ten mak od Pani już po 17.90 zł - cwana biznseswoman ;-) ciekawe czy jeszcze podniesie jak przyjdzie nowa dostawa.

Z jednej strony coś musi przeczuwać, że nagle tyle osób zaczęło kupować i interesować się nową dostawą, z drugiej raczej nie zrezygnuje ze sprzedaży swojego bestsellera. Może ma urlop albo nie wie kiedy będzie dostawa, stąd nie odpisuje.
  • 939 / 123 / 0

@up

tak też myślę, może jest po prostu na wakacjach. a faktycznie cena trochę poszła w górę i pewnie jeszcze pójdzie.

choć ja tam wolę mieć coś pewnego nawet o kilka złociszy droższego. przy zamawianiu większych ilości wychodzi podobnie, bo raz się płaci za przesyłkę.
  • 268 / 18 / 0

Dokładnie. I nie trzeba jeździć po sklepach i szukać tylko parę kroków do Paczkomatu i już ;-)
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 64 uczestników Wejdź na czata