PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 2661 / 304 / 0

@weedkacy

Nie no co ty to nie jest placebo, ja mam taki organizm że od zawsze nawet (mikrodozowanie czegoś działa), codziennie ten sam efekt, wiesz to nie jest euforia nie wiem jaka ale spokojny chill i poprawa samopoczucia, lekko wywala histaminę i zwęża źrenice, cieplej na ciele, normalny opio, wiem co to opio sporo rc przerobilem typu u47, f-fentanyl itp. Nie jestem tu od dziś i wiem co piszę. Ciesze się że na mnie tak działa i nie muszę latać po kodeinę a przyda się na pewno bo u mnie wątpię żeby ktoś się w to bawił poza mną XD No ale jak wy testowaliście to pół życia i zajebiste klepacze to się nie dziwie.

lol

• 2492 / 205 / 0

Chłopaku nie chce misie Ciebie czepiać bo akurat siedzę nagrzany, ale Twoje opowieści zwyczajnie nie trzymają się kupy :-) I nie traktuj tego jako przytyk. Gdybyś rzeczywiście przerobił sporo rc typu u47, f-fentanyl itp. to nie robiłyby Cię mikrodawki o jakich piszesz. Bo nawet pojedyncze eksperymenty z tak mocnymi środkami wywyindowałyby Ci chociaż lekko tolerkę. A z tego co napisałeś wyżej wynika, że masz tolerancję bobasa i nawet nie kumasz czym jest skręt.

Jezeli 250gramów czy nawet pół kilo doprowadziło Cię do takiej ekstazy i byłeś ugrzany pół dnia, to nie ma opcji, żebyś dostał skręta. Zresztą w ogóle nie ma mowy o żadnym skręcie przy tak słabym maku.

Tak jak napisalem w poscie wyzej węgry wprowadziły limit na zawartosc morfiny w nasionach i kilogram powinien działać nie mocniej niz większa paczka thio (16tabsów).

Po trzecie jeżeli płacisz 10zł za thio to radzę Ci znaleźć tańsze apteki. Normalna cena to 7.5-8.5 max. Nie kupuje teraz thio, ale ostatnio kupowalem za 7.5, a w aptekach Ziko, ktore są już wszędzie kosztuje wlasnie 8.5. I to juz jest drogo. A 16-paki pewnie wychodzą taniej. 10 pln to rozbój w biały dzień :-)

Jesteś spoko gościem, ale mam wrażenie, że próbujesz robić z siebie większego ćpuna niż jesteś. Zupelnie niepotrzebnie. Jezeli nie miales nigdy skręta (a po tym co piszesz sądzę, że nie miales) to żeby się go dorobić musiałbyś płukać taki mak z miesiąc w dzień w dzień. A nawet nie wiem czy po miesiącu płukania takiego boutondora byś się dorobił, bo to słabizna. Pozdro trzymaj się ;-)

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Powstaje serial o Timothym Learym. W głównej roli Woody Harrelson

Woody Harrelson oraz Luke Davies łączą siły. Wspólnie tworzą serial „The Most Dangerous Man in America”, oparty na powieści Billa Minutaglio i Stevena L. Davisa o tym samym tytule.
  • 2661 / 304 / 0

11 lipca 2018lol pisze:
Po trzecie jeżeli płacisz 10zł za thio to radzę Ci znaleźć tańsze apteki.
Szkoda mi klawiatury ale takie posty doprowadzają mnie że ręce opadają, 10ZL w przybliżeniu. 10ZŁ!!!!!!!!! już bez siły dopiszę że mam 5 aptek i we wszystkich jest koda w przybliżeniu 10zł w jednej lekko ponad. Na resztę n/c.
  • 279 / 21 / 0

koda drożeje. U mnie w jednej aptece ostatnio z 8 do 12 (!) podnieśli za małą paczkę. W innej z 8 na 9. Znaleźć poniżej 8 jest już bardzo ciężko. Ja mam na to sposób i po prostu zamawiam w DOZ za 6,99 przez neta z odbiorem w aptece.
  • 585 / 64 / 0

Kolego! Zupełnie niepotrzebnie się denerwujesz i złościsz.
Dział tego forum służy opisywaniu działania i mocy maku.
Jeżeli wiemy że Twój mak zawiera maksymalnie 40mg morfiny na kilogram, to piszemy o tym aby wszyscy wiedzieli.
Zdecydowana większość nas, niestety wie co oznacza taka ilość morfiny oraz aż za dobrze wiemy co to skręt.

Jezeli Tobie pasuje taki mak to SUPER!
Ciesz się z tego faktu.
Piszę to nawet z sporą dawką zdrowej zazdrości, każdy z nas chciałby mieć taka euforie i być ugrzanym po takim maku.

Lol, napisał Ci że mylisz się ze skrętem czyli odczuciami towarzyszącymi w momencie nagłego odstawienia opiatów które były przyjmowane przez dłuższy czas.
Niestety wiemy jak to wygląda i Tobie jeszcze to nie grozi, szczególnie że spałeś w nocy, zalatwileś swoje sprawy a dopiero później płukałeś.

Powiem Ci, że na początku przygody z opio, dopiero po 2 miesiącach płukania mocnego maku (jak mocnego to możesz przeczytać na poprzednich stronach) obudziłem się z mocnym bólem stawów ale dobrym humorem. W pewien sposób czułem się lepszy od innych, że tak to demonizują. Zastanawiałem się czy tak wygląda ten słynny skręt i jeżeli mam mieć dobry humor i tylko odczuwać ból to, to nie jest nic strasznego. Prawda przychodzi z czasem.

Więc jeżeli tak jak JA kiedyś, w pewien dziwny sposób jesteś "zadowolony" że dorobiłeś się skręta i możesz należeć do "ćpuńskiej rodziny" radzę Ci szybko wziąść sie za siebie i ogarnąć.
Jak się pojawi lub znajdziesz "prawdziwy" mak, przekonasz się jak bardzo można wpaść w gówno.

Ps. To nie jest żaden atak na Ciebie, delikatnie Ci uswiadamiam że trochę się mylisz i idziesz w złą stronę. Chociaż mam nadzieję że zawrócisz.
  • 767 / 44 / 0

[mention]lol[/mention], no to by się wtedy mogły zgadzać zarówno moje odczucia, jak i polymerase co do Bounton'dora. Dla mnie, z moją tolerka, mak ten ledwo, ledwo leczył skreta, a na niego działa jak paczka kody, bo ma bejbi-tolerkę. To skoro te ichniejsze wytyczne są tak respektowane, to nie ma co szukać mocarza wśród naszych węgierskich braci. :-(
[mention]polymerase[/mention], nie denerwuj się tak, a ciesz się, że masz mak, który Ciebie grzeje i że nie wiesz jeszcze czym jest skręt. Na poważnie, naciesz się tymi chwilami.
My tylko poprawiamy Ciebie, by był tu jakiś porządek i by nie wprowadzać w błąd. Skręta nie można mieć po jednym, dwóch dniach grzania. Co nie znaczy, że nie tworzy się zależność fizyczna od maku. Ale to zobaczysz w swoim czasie.
  • 3 / / 0

Wczoraj przeszedłem się do Intermarche w poszukiwaniu Bounton'dora, nie znalazłem tam tej marki, za to w żadnym sklepie w moim mieście nie widziałem tak dużego wyboru maków :nuts: .
Na półce były przeważnie czeskie tak więc pierwsze co pomyślałem to że nic z tego nie będzie, a tu nagle patrzę- Bakland Francja 03.2019 5E.1712.24. Kupiłem dwie paczki i zagotowałem po 500 x2, co mogę o tym maku powiedzieć to tylko tyle że 500g zgrzało mnie lepiej niż dwie paczki kody. Cena wiem że podobna do kody, jednak peak w tym przypadku trzymał mnie z ładne 3-4godziny, gdy koda zaledwie może godzinke. Cały afterglow trzymał mnie razem może i z 8godzin z tym że zaznaczam, mam zerową tolerancję, ostatni raz z kodą miałem ze 3 miesiące temu. :old:
Tak czy inaczej, jeżeli ma ktoś jakieś porównanie serii 03.2019 5E.1712.24 do innej i zna lepszą w tej chwili to chętnie dowiem się co to za seria ^^.
  • 126 / 9 / 0

Wczoraj piłem to jubileuszowe Freso z Kaufa. Całkiemprzyjemny mak. I tak teraz chce spróbować DHC i teraz takie moje pytanie offtop. Jest sens zapodawac DHC metodą P.R?
  • 585 / 64 / 0

DHC to retardy, więc nie wiem jak by Ci sie to rozpuszczało w wodzie.
Nie wiem też, jaki procent DHC zostanie w warstwie wosku czy przejdzie w całości do roztworu.
Gdybyś jednak podawał oralnie to pamiętaj rozgryść tabsy.
DHC jest sporo mocniejsze od kodeiny tylko że ma tragicznią biodostepność.
Mimo to na skręta znacznie lepsze niż koda. Dwa razy dziennie w zupełności zatyka receptory :)
  • 2661 / 304 / 0

Skręty mam - ostatni jaki pamiętam to 5g przepalonego f-fenta, moje ciało było tak zimne - wrażenie jakby mi milony sopelek lody wbijano w ciało, ale to nie o tym temat, chodzi o to że nigdy nie kręciłem na tym forum i zawsze opisuję swoje doświadczenia prawilnie.

Dziś poszedłem zobaczyć z ciekawości mak w inter i cena zeszła z 3,99 na 2,70 ;] wziąłem sobie 2 paczki ten serii na zejście f-fenta bo cisnę china breath 10ml obecnie :)
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata