PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 105 / 8 / 0

Tak się zastanawiam, jak przeplucze jeszcze raz mak który leży tydzień w butelce to jest szansa że się nie porzygam? Mam dobre 2kg a normalne. 0.5kg leczy skręta, robił ktoś tak? %D
  • 96 / 4 / 0

^a jaki mak z tego urosnie?

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Jedzenie konopi bardziej niebezpieczne niż palenie?

Nowe badania wskazują, że to przede wszystkim żywność zawierająca ekstrakt z konopi powoduje większość wizyt w szpitalach związanych z objawami psychicznymi i sercowo-naczyniowymi.
  • 105 / 8 / 0

Mak lekarski z tego urośnie
  • 565 / 57 / 0

10 lipca 2018AgentOrangeComeBack pisze:
Tak się zastanawiam, jak przeplucze jeszcze raz mak który leży tydzień w butelce to jest szansa że się nie porzygam? Mam dobre 2kg a normalne. 0.5kg leczy skręta, robił ktoś tak? %D
Zanim weźmiesz się za płukanie, odkręć butelkę, powąchaj i wtedy zdecyduj co robić.

Jak nie zarzygasz wszystkiego od samego zapachu to napewno odechce Ci się plukać :) wiem co pisze haha
  • 105 / 8 / 0

No odechciało mi się jak poczułem ten kurwa wyziew zła, stwierdziłem że nawet jakby to miało mnie położyć na glebe i znoddować na 10h to nie byłbym w stanie tego wypić a co dopiero nie wyrzygać, przeczekalem na skręcie do rana i przed chwilą wypiłem porządne PST, ostatnia prosta do zgrzania :3
  • 2600 / 297 / 0

Testuje ostatnio sobie PST (w dawnych czasach tylko raz i to efekt wyszedł mizerny) i muszę napisać że Bouton d'Or seria 3 1376 robi mnie spoko, dużo lepiej od 150kody (taką mam tolerkę) i że tyle kasy poszło na kodeinę... a tu takie coś.
  • 2245 / 335 / 0

zajrzałem sobie dzisiaj do jednego Kerfa obok którego przechodziłem kupić wodę i oczywiście nie omieszkałem zajrzeć na bakalie. To był jeden z pierwszych Kerfów do którego wrzucili Czeskie helcomy. I jak zawsze leżał tam max. 1 karton to teraz były trzy kartony Helcoma 05.2019 10 Czechy.... To już chyba trzeci Carrefour w którym Czechów jest wyjątkowo wrzucone ponad normalny stan... I jak nawet pojawi się klepacz to trzeba będzie się nieźle naszukać.
BTW ciekawe czy już się zorientowali w GreekTrade, że z nieznanych nikomu powodów sprzedaż ich topowego produktu spadła z 1000% miesiąc do miesiąca do 0 :)
  • 3 / / 0

10 lipca 2018polymerase pisze:
Testuje ostatnio sobie PST (w dawnych czasach tylko raz i to efekt wyszedł mizerny) i muszę napisać że Bouton d'Or seria 3 1376 robi mnie spoko, dużo lepiej od 150kody (taką mam tolerkę) i że tyle kasy poszło na kodeinę... a tu takie coś.
Miałem podobnie z makiem na pierwszym teście. Źrenice mi zmalały, ale na umyśle co najwyżej czułem się może ze dwa lata młodszy z odrobinką euforii na granicy placebo...
Koleżka też po raz pierwszy raz płukanie robił i efekt ten sam co u mnie. Nie była to też wina sortu, bo trzeci koleżka pamiętam był ostro wczytany w fotel :-D
Swoją drogą, mogę info gdzie kupiłeś ten mak?
  • 565 / 57 / 0

Być może dali tego czeskiego tyle bo mieli go po prostu dużo a wiedzieli że schodzi im wszystko.
Ciekawe czy jest szansa, że jeżeli znają prawdziwy powód wzrostów i spadków sprzedaży, żeby nakazali marketom oddać Czeskie zaiarno a w zamian dostaną produkt którym im zejdzie.

Jeżeli jest to realne, wymagałoby to znajomości tematu wielu osob z greektrade.

Obawiam się jednak że to pobożne życzenia.
Wprawdzie mnienie dotyczy sprawa maku w Polsce, jednak temat ten jest mi tak bliski sercu i uwielbiam ten dział forum oraz wiem doskonale co to oznacza brak maku że życzę Wam szybkiego powrotu ogromnych ilości taniego klepacza :)
  • 105 / 8 / 0

Polymerase, ile tego boutona walisz? Bo u mnie też go widziałem i dosyć tani jest więc się zastanawiam czy by nie było bardziej opłacalne niż baka 45
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 61 uczestników Wejdź na czata