PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Lubisz mak?

50%
1.Tak.
49
43%
2.Kocham i nienawidzę
42
7%
3.Nie.
7

Liczba głosów: 98

• 404 / 27 / 0

Nie postuje już tutaj bo na razie pożegnałem opio. Nowy nie jestem, konto też już bodajże trzecie. Opio grane w chuj dlugo. Inicjacja - gimnazjum, obecnie 28 lat. W ciągu bylem chyba z 5-6lat. Nie schodzilem z pizdy. Na przełomie tego i poprzedniego roku plukalem bakka .80 i .81. Były kartony nie klepiace nic a nic, a były też srogo gorzkie i euforyczne przepluczki. Wystarczylo wziąć paczkę z brzegu i zrobić test. Było wiadomo czy karton jest si. Także zostawcie buxa w spokoju i pluczcie co macie albo nic nie pluczcie jak nie macie. Ale gwarantuje, że jak przyciśnie i znajdziecie dobrego grudniowego baka .80 lub .81 to będziecie szczęśliwi. Były lepsze niż wszystkie helcomy z przełomu roku.
  • 126 / 10 / 0

Myślałem że przepluczka wytrzyma 24h w miejscu które jest w miarę chłodne ale jednak skisła... Ehh mam nadzieję że załaduje się zanim zacznę rzygać, lepsze to niż skręt

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Wynajęli gospodarstwo rolne i kupili specjalistyczny sprzęt do produkcji marihuany

Na kary więzienia od 3 do 4,5 roku skazał w poniedziałek Sąd Okręgowy w Suwałkach czterech mężczyzn oskarżonych o produkcję i handel marihuaną. Oskarżeni zdążyli wyprodukować około 5 kg narkotyku.
  • 98 / 5 / 0

Pytanko, probwowaliscie maku z targu? Nie widac loga zadnej marki, jest w zazwyczaj worku i sprzedawany na wage. Moglbym w sumie sprobowac zrobic przepluczke z 1.5-2kg, tylko czy ma to jakikolwiek sens?
  • 773 / 49 / 0

Zapytaj sprzedawcę o kraj pochodzenia, najczęściej jest to niestety Polska, czasem Czechy - czyli na 97% nieklepacze. Ale szukać i próbować zawsze warto. Kiedyś tak znalazłam całkiem zacny mak (z Czech, ale to chyba było przed wytycznymi Unii) i to w dobrej cenie, bo 12 zł za kilogram.
  • 98 / 5 / 0

Zapytam przy najblizszej okazji, dzisiaj natomiast .19 500g + koda + hydroksyzyna i moze klonik niedlugo

Swoja droga, ojciec mi opowiadal calkiem niedawno ze jakies 30 lat temu w okolicach katowic normalnie rosly maki, prawdopodobnie mial na mysli maki lekarskie. A teraz co, sloma jak juz to sprowadzana z czech, PST z hiszpanii i francji. Polskiego unikamy bo nie klepie, pozmienialo sie troche. %-D
Użytkownik nieaktywny
  • 591 / 64 / 0

maku odpowiedniego dla nas, spotykałem bardzo dużo na Śląsku.
Szczególnie okolice górskie typu Bielsko-Biala lub Polski Cieszyn.
Mnóstwo tego rośnie czy to w różnych kanałach czy nawet przy domowych ogródkach.
Kilka razy, kulturalnie pytałem czy mogę zebrać, najczęściej mówiłem że dla domowego zwierzaka :)

maku lekarskiego czy peoniowego w tych okolicach można znaleźć naprawdę dużo.
Jedyny problem polega na tym że posadzony mak na nasiona jest niskomorfinowy, dlatego nie ma prawa klepać.
  • 75 / 2 / 0

Trypto zapoczatkowal tutaj wyliczanke miast do ktorych nie warto jechac. Moze ja troche uzupelnie. Czestochowa, Wielun, Osjaków, Lubliniec, Myszków, Kielce, Starachowice, Skarżysko, Ostrowiec, Tarnowskie Gory, Radomsko, Olkusz, Rybnik. Tutaj Carrefoury juz puste.

Prosiłbym też o nie negowanie tego ze kogos poklepal baka .80 czy .18 lub .19. Jako pierwszy wspomnialem ze jest seria w seri i ze jak sie dobrze trafi to jest ok. Kiedy wy juz lecieliscie na Helcomach po styczniowych baka ja lecialem nadal na Bakallandach. Taka sytuacja jesli chodzi o baka powtarza sie cyklicznie. Juz ze 3 lata temu sie to zaczelo.
  • 98 / 5 / 0

A jak wyglada sprawa z sadzeniem maku?
Zalozmy taki helcom klepliwy
- jak zwykle robie przepluczke, wszystko okej, nastepnego dnia wybieram sie na jakas lake i rozsypuje mak - ma prawo z tego cokolwiek wyrosnac?
Ktos wspominal zeby tak robic, tylko to juz potem jest sfermentowane, gazuje sie i niewiadomo co, jako ze nie chce marnowac to ide gdzies dalej i wysypuje, why not. No chyba ze to totalny bezsens i marnowanie czasu bo i tak nei ma szansdy ze cos wyrosnie?
  • 28 / / 0

Siema, czy w przypadku PST trzeba także "wyrabiać receptory" jak w przypadku kody? Jak ma się tolerka na kode w porównaniu do maku? Mam zamiar spróbować PST tylko ze dwa razy. Także nie chce przeszukiwać 10 partii, czy tam serii. Poleci ktoś mak który klepnie na 100% i od razu dawkę tego? Prosiłbym o wymienienie dwóch, trzech bo w moim miasteczku mało sklepów, także mogę konkretnego nie znaleźć.
  • 1533 / 323 / 0

@up

spokojnie urośnie, nie raz wyrzucałem nasiona z herbaty na pobocze i wychodziły małe kiełki. na pewno nic się nie stanie jak zaraz po przepłukaniu je rozsypiesz. mak ci się przyjmie wszędzie, prócz przerzedzania nie musisz nic robić.

najlepiej jakbyś zrobił płukanie w plenerze, będziesz miał pewność, że nic nie zgnije.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 125 uczestników Wejdź na czata