Pseudoefedryna

Dział poświęcony wszystkim izomerom efedryny, także pseudoefedrynie.
Więcej informacji: Efedryna w Narkopedii [H]yperreala, Pseudoefedryna w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 85 / 4 / 0

Próbował ktoś stosować pseudoefedrynę podjęzykowo? Skoro kurkuma i inne badziewia się przyjmują, to PE też powinna, z pominięciem metabolizmu w wątrobie.
  • 503 / 43 / 0

kuniqs pisze:
Próbował ktoś stosować pseudoefedrynę podjęzykowo? Skoro kurkuma i inne badziewia się przyjmują, to PE też powinna, z pominięciem metabolizmu w wątrobie.
Masz zamiar ładować kilka tablek jedna po drugiej czy czysta PE?

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Polak z Bradford doglądał uprawy konopi na przemysłową skalę

Jak sam zeznał policji nie miał wyjścia - z pistoletem przystawionym do skroni miał obiecać się, że zajmie się pilnowanie plantacji konopi indyjskich wartej 150 tysięcy funtów.
  • 85 / 4 / 0

Sproszkowane tabletki.
scalam, nie pisz postu pod postem tylko użyj funkcji edytuj - JSC
Ok, próbowałem 3 tabletki rozpuszczone w soku z grejpfruta oraz 3 tabletki 30 minut później popite mocną kawą. Zero efektu.

Do wypróbowania zostało podanie donosowe i podjęzykowe.
  • 702 / 52 / 0

Sam pisałeś, że tolerkę masz wyjebaną to myslisz ze zmiana roa cos zmieni?

Może w kabel yebniesz? (sic)
  • 2604 / 298 / 0

A jak ma się sniff ?
Użytkownik nieaktywny
  • 148 / 9 / 0

Ja to dalej nie rozumiem, dlaczego temat się rozwinął i ludzie kombinują z samym braniem pseudoefedryny. Już lepiej się mocnej kawy napić (albo kilku), albo yerby. Sama P-efedryna ma bardzo niski potencjał rekreacyjny. Już nawet efedryna mi dupy nie urywała, a uważam, że jest i tak sto razy lepsza od p-efki. To nie jest drag do brania na "czysto", on jest do czego innego. If you know what i mean %-D
  • 702 / 52 / 0

PSE jest elegancka jak się leci na jakichś stimach mocniejszych w ciagu i konczy się worek i na nastepny dzien to jest mocno leniwie, sennie i nic sie nie chce to wrzut pse bardzo pomaga.
  • 1593 / 262 / 0

19 listopada 2017MiproDextem pisze:
Ja to dalej nie rozumiem, dlaczego temat się rozwinął i ludzie kombinują z samym braniem pseudoefedryny.
Jak się nie jest przerytym stymulantami to nawet małe dawki pseudoefedryny rzędu 120 mg ( o natychmiastowym uwalnianiu ) dają w pełni odczuwalne, pozytywne efekty. Tylko, że tak czy siak tolerancja na tą substancję bardzo szybko rośnie.
  • 6848 / 634 / 0

pseudoefedryna na poczatku w polaczeniu z kawa dalo prawie efekt jak amfetamina, tylko ze krocej, ale ogolnie na +.
  • 85 / 4 / 0

Wpadło trochę drobnych na eksperymenty, wypróbowałem podanie podjęzykowe z 4 tabletek po 60mg każda. 15 minut trzymania.

Poza nieznośnym smakiem i lekkiej potliwości zero efektu. Co ciekawe, to samo miałem z kofeiną bezwodną, co każe mi wnioskować że podanie podjęzykowe nie działa dla obu tych substancji.

Został sniff czystej pseudoefedryny.
Wróć do „Efedryna”
Na czacie siedzi 88 uczestników Wejdź na czata