Przywrócenie odczuwania emocji

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

Posty: 69 Strona 3 z 7
Rejestracja: 2010
  • 2961 / 74 / 0


Na "upregulację emocji" może się nadać NSI-189. Z raportów: miesiąc "hiperemocjonalności", która nawet po zakończeniu miesięcznego cyklu pozostaje na dłużej (stałe?). Na apatię jak znalazł, nietrudno zdobyć.
Rejestracja: 2014
  • 2947 / 365 / 0


Zdecydowanie wysoki poziom serotoniny, a jednocześnie obniżony poziom dopaminy po ASRI spowodował, że może i moja emocjonalność została spłycona, chociaż wesołość jako taka czasem się pojawiała, ale po zastosowaniu bupropionu zdecydowanie to wszystko, co kiedyś miałem: libido, motywacja, całkiem niezła emocjonalność (ale bez przesady jak na mojego ChADa) powróciło.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Amerykański przemysł konopny stworzył rekordową ilość miejsc pracy w 2018!

Zgodnie z raportem Leafly, w amerykańskim przemyśle konopnym pracuje na dzień dzisiejszy 211 tys. ludzi. Oznacza to, iż liczy on sobie więcej pracowników od sektora dentystycznego, piwowarskiego, odzieżowego i górniczego.
Rejestracja: 2017
  • 41 / 4 / 0


--/cut cytaty/--

To nie układ dopaminergiczny tylko serotoninowy w układzie limbicznym i jego obszary dokładnie to ciało migdałowate i jeszcze moze przedni plat czolowy receptor serotoninowy-2, proponuje zarzucic psylocybine i zobaczyc jak bedziesz sie czul , nie powinienes miec halucynacji tylko wlasnie wroca CI emocje itp , przynajmniej u mnie tak jest, tu masz lekture tylko po ang : https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4732191/
https://books.duckduckgo.pl/books?id=-6dMit ... ic&f=false

Skracaj cytaty. Jak chcesz się odnieść do dłużej wypowiedzi kogoś, to do tego służy mention w edycji - neurobiolog
Rejestracja: 2017
  • 4409 / 514 / 0


[mention]kiwiKID[/mention] dokładnie.
Kluczem będzie zburzona praca przysadki (lub poszczególne pętle/komunikacja podwzgorza itd)
[mention]PEA[/mention] badales crh?acth?
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
  • 987 / 38 / 0


Mi dużo ruchu, szczególnie takiego powiązanego z adrenaliną przywraca emocje. Wczoraj zjeżdżałem z dużej góry rowerem bez hamulców. Mogłem się zabić, ale emocje były takie, że mi się nogi z waty zrobiły! :D Do tego nie polecam zamulania w domu po opio/benzo/alko, tylko wyjście do ludzi. Rozmawianie, spacery, jazda na rowerze. Nie trzeba brać jakiś wspomagaczy, wystarczy sobie w głowie to ułożyć! Zakładać buty, i wypierdalać z domu robić imbe! :D
Rejestracja: 2010
  • 3151 / 257 / 0


Łatwo się mówi gdy dragi jeszcze krążą we krwi :D :D Mi tam wypady nic nie dają, bo nauczony zyciem przed byle kim się nie otwieram. Kiedyś, jak miałem 12 lat, szedłem sobie bramą grodzką i śiewał "DOM wschodzącego Słońca" jakiś bezdomy. Śpiewał z takimi emocjami, że powiedziałem wtey do ojca "kiedyś będę taki jak on ! " . No i połowicznie już prawie udało mi się to spełnić.
Rejestracja: 2017
Użytkownik zbanowany
  • 22 / 1 / 0


Po dłuższej odstawce dragów emocje wrócą nawet u opiatowca. Ale trzeba się liczyć, że będzie ich cały wachlarze, z tymi negatywnymi również TRZEBA sobię radzić bez żadnych ułatwień :-)
Rejestracja: 2017
  • 4409 / 514 / 0


A emocje to nie wypadkowa hormonów, peptydow i przekaznikow?
Z postu PEA wynika, że główny nacisk kładł na dopamine czy serotonine a gdzie osmolarnosc, gdzie usuwanie złogów azotowych..

A gdzie to wszystko co jest regulowane przez neuroprzekazniki i to co reguluje ich pracę?

O innych zlogach które ograniczają przyswajalność składników nie ma co pisać...

Co najciekawsze wiele mechanizmow się pokrywa. Gaba jest syntezowane w podobnych miejscach co wiele innych przekaznikow... Dajcie odpocząć organizmowi, gruczołów, układom...
Ps pomysł z ketaminaczy psajko spoko, ale co jeśli pogłębi się przepaść między juz istniejącymi zaleznosciami?

--scalono--

http://www117.zippyshare.com/v/fRXDTfP8/file.html

Polecam wykłady.
W którymś rozdziale macie opis konkretnych zachowań, uczuć itd
Rozdz 10.5

scalam posty - neurobiolog
Rejestracja: 2015
  • 976 / 137 / 6


19 sierpnia 2017KiwiKID pisze:
proponuje zarzucic psylocybine i zobaczyc jak bedziesz sie czul , nie powinienes miec halucynacji tylko wlasnie wroca CI emocje itp
PASUJE DO MNIE FHUJ.

Tryptaminy przywracają mi emocje, a aby uzyskać rasowe efekty wizualne/mentalne/enteogeniczne potrzebuję dawkowania większego niż nominalne.
19 sierpnia 2017KiwiKID pisze:
serotoninowy w układzie limbicznym i jego obszary dokładnie to ciało migdałowate i jeszcze moze przedni plat czolowy receptor serotoninowy-2
Co z tym receptorem? Mamy je zbyt wrażliwe?
Rejestracja: 2017
  • 4409 / 514 / 0


Nie do mnie, ale wrzucę
http://www.psychiatria.pl/artykul/neuro ... e-leku/652

Do tego polecam odkopać w psychofarmakologii temat dopaminy i przejrzeć ostatni art który wrzuciłem.
D1 i sprzężenie z 5ht1
D2 i sprzężenie z 5ht2
Itd
Posty: 69 Strona 3 z 7
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość