Przypałogenność benzo, rzeczy których żałujecie.

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 176 / 14 / 0

17 listopada 2019zawszeponadcialem pisze:
wyjebali mnie. jestem spawaczem i stary spawacz wyczul od razu ze to nie byla zwykla padaka tylko padaka albo po dragach albo po alku. zapodal od razu do kadr, powod zwolnienia ? ze niby oszukalem lekarza medycyny pracy odnosnie epilepsji plus to ze w moim zawodzie czesto suwnica przenoszone sa eelementy po pare ton czy tez praca na wysokosci. bali sie ze zabiije siebie lub innych
No to się wjebałeś...
  • 808 / 64 / 0

Dobrze że tylko tak się skończyło a nie jakaś tragedią
zawszeponadcialem pisze:
wyjebali mnie. jestem spawaczem i stary spawacz wyczul od razu ze to nie byla zwykla padaka tylko padaka albo po dragach albo po alku. zapodal od razu do kadr, powod zwolnienia ? ze niby oszukalem lekarza medycyny pracy odnosnie epilepsji plus to ze w moim zawodzie czesto suwnica przenoszone sa eelementy po pare ton czy tez praca na wysokosci. bali sie ze zabiije siebie lub innych

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Nowa broń w walce z przedawkowaniem narkotyków

Przedawkowanie opioidów czasem wiąże się z samotną śmiercią. Osoby, które zażywają narkotyki, często robią to w samotności, a jeśli przyjmą wtedy dawkę silniejszą, niż ich organizm jest w stanie tolerować, obok nie ma nikogo, kto mógłby im uratować życie podając lek odwracający działania narkotyków, nalokson.
  • 10 / 3 / 0

Rzucenie w koleżankę taboretem który stał obok , stwierdziłam że nie powinna odnosić się do mnie w ten sposób i poleciał ;o
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 167 uczestników Wejdź na czata