Przypałogenność benzo, rzeczy których żałujecie.

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny – np. diazepam, czy klonazepam.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 460 / 63 / 0

17 listopada 2019zawszeponadcialem pisze:
wyjebali mnie. jestem spawaczem i stary spawacz wyczul od razu ze to nie byla zwykla padaka tylko padaka albo po dragach albo po alku. zapodal od razu do kadr, powod zwolnienia ? ze niby oszukalem lekarza medycyny pracy odnosnie epilepsji plus to ze w moim zawodzie czesto suwnica przenoszone sa eelementy po pare ton czy tez praca na wysokosci. bali sie ze zabiije siebie lub innych
No to się wjebałeś...
  • 970 / 86 / 0

Dobrze że tylko tak się skończyło a nie jakaś tragedią
zawszeponadcialem pisze:
wyjebali mnie. jestem spawaczem i stary spawacz wyczul od razu ze to nie byla zwykla padaka tylko padaka albo po dragach albo po alku. zapodal od razu do kadr, powod zwolnienia ? ze niby oszukalem lekarza medycyny pracy odnosnie epilepsji plus to ze w moim zawodzie czesto suwnica przenoszone sa eelementy po pare ton czy tez praca na wysokosci. bali sie ze zabiije siebie lub innych

Ekstaza pod kontrolą

Współczesny, zachodnioeuropejski szaman siedzi za biurkiem w domowej bibliotece w Hanowerze. Na pozór nie ma żadnych atrybutów szamańskich. Rozmawiamy jeszcze w pandemicznych, sterylnych warunkach, świeżo oswojeni z narzędziami do wideokonferencji.

Historia problemów z alkoholem twoich teściów może prowadzić do twoich własnych problemów z alkohol

Ponad 14 milionów dorosłych Amerykanów cierpi na jakąś formę zaburzeń związanych z używaniem alkoholu (AUD), czyli chroniczną niezdolność do zaprzestania lub kontrolowania spożywania alkoholu pomimo negatywnych konsekwencji. Tak wynika z analiz National Institute on Alcohol Abuse and Alcoholism, części National Institutes of Health.
  • 15 / 3 / 0

Rzucenie w koleżankę taboretem który stał obok , stwierdziłam że nie powinna odnosić się do mnie w ten sposób i poleciał ;o
  • 2 / / 1

Spanie w piwnicy po alprze....
  • 1028 / 500 / 0

Wpierdalanie benzo paczkami jak cukierków, zerwane filmy, reakcje dysforyczne kończące się samookaleczeniami lub nawet próbami S, kilka wizyt w psychiatryku po takich numerach itp... chociaż tyle, że swoje spierdolenie umysłowe wyładowywałem na sobie a nie na innych, zawsze to jakieś pocieszenie. :)
  • 904 / 130 / 0

całowanie, fuj fuj fuj, nigdy nie zapomnę tych czasów
  • 155 / 41 / 0

Wszedłem do kościoła i zacząłem odprawiać mszę. Chciałem potem spowiadać ale nikt nie chciał mi wyznać swoich grzechów.
  • 3 / 1 / 0

Zjedzenie 30 tab alprazolamu 0,5. Po fakcie nic już przypałowego się nie wydarzyło;)
  • 379 / 62 / 0

Oj w chuj tego było. Ile ja musiałem pisać po ludziach na następny dzień, dowiedziawszy się od znajomych co odpierdalałem i przepraszać, umowy ze mną w robocie przez benzo nie przedłużyli (i tak bym nie chciał przedłużać, DHL wy kurwy jebane), ogólnie to nawet po kryształach robię mniej przypału
  • 720 / 129 / 0

Nie mam oprócz tego, że zacząłem brać i zbyt szybko się zakochaliśmy (żadnego ćpania, 0.5mg potem 1mg). Teraz żałuję tej ślepej miłości trochę ale chyba bardziej nieudanego związku z kobietą, która zmieniła się jakby coś brała :)
Wróć do „Benzodiazepiny”
Na czacie siedzi 1511 uczestników Wejdź na czata