Przygotowywanie gleby pod roślinkę

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 739 / / 0

Mleczar pisze:
dodawac dolomitu aby wyrównać poziom ph gleby jak tak to mam tylko nasypac na ziemie z 2 garści dolomitu a deszcz zrobi swoje czy nie da rady????
ja bym to wymieszał z ziemią.
2 garscie i wymieszać]Sory moze moje pytanie nie jest zgodne z tematem ale nie bede zakładał nastepnego
Ps.
Używał ktoś z was tego stymulatora kwitnienia [/quote]

Nie używalem i nigdy bym czegoś takiego nie kupił.
- zadnych dostepnych informacji o składzie - tylko dawkowanie + "korporacyjny bełkot reklamowy"
- można jedynie mniemac co jest w srodku:

Użytkownik nieaktywny
  • 16 / / 0

Fubar teraz ph gleby jest napewno na odpowiednim poziomie ponieważ w wiekszosci to jest ziemia kwiatowa dopiero po stosowaniu saltra amonowa mysle ze to ph sie obnizy wiec dolomit jest rozpuszczalny w wodzie i jak podsybie glebe nim w lipcu ph znowu wroci do odczynu obojętnego

Może kto inny stosował ten stymulator kwitnienia

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Rynek legalnej marihuany w USA będzie wkrótce wart dziesiątki miliardów dolarów rocznie [RAPORT]

Mimo faktu, że znaczna część produktów z marihuany pozostaje nielegalna w świetle przepisów federalnych, zalegalizowana przez część stanów sprzedaż konopi indyjskich i leczniczego kanabidiolu CBD już dziś przynosi wielomiliardowe przychody. Ten rynek będzie rósł w oszałamiającym tempie.

• 112 / / 0

Fubar pisze:
Mleczar pisze:
Sory moze moje pytanie nie jest zgodne z tematem ale nie bede zakładał nastepnego
Ps.
Używał ktoś z was tego stymulatora kwitnienia
Nie używalem i nigdy bym czegoś takiego nie kupił.
- zadnych dostepnych informacji o składzie - tylko dawkowanie + "korporacyjny bełkot reklamowy"
- można jedynie mniemac co jest w srodku]
to co byś kupił? :-D myślisz że atami stworzyło ten stymulator tylko dla kasy? pfff, zobacze zresztą jak na indoorze podziała

• 739 / / 0

Lewar pisze:
to co byś kupił?
nawóz o znanym NPK - odpowiednim do kwitnienia ]

Lewar pisze:
]

No co TY... Myślę, że zrobili to dla DOBRA LUDZKOŚCI :rolleyes:
i, że rzeczywiście ich formuła jest IDEALNA jedyna właściwa a cała reszta to byle jakie podróbki
[ analogicznie jak zwykły proszek /kontra/ OMO z siłą wodospadu ;)]

Miło było by gdyby : poza tym bełkotem- napisali co to jest:
- NPK + informacje jakie inne dodatki- i jakiego pochodzenia są w preparacie.
jeśli tego nie ma - pies ich trącał.
[ podobno to organic formuła- teraz – jaka? Co tam jest? – wyciągi z CZEGO ? ile mikroelementów ? Czy są tam jakieś naturalnego pochodzenia :hormony: związki pochodzenia humusowego : wyciągi z alg – bla bla. – chciałbym wiedzieć: czy jest tam coś czego nie ma w biohummusie np.: ]
Lewar pisze:
zobacze zresztą jak na indoorze podziała
zapewne będzie ok; - pytanie tylko czy :"warto": - i czy coś taniego ogólnie dostępnego nie da tych samych efektów.

• 168 / / 0

Ja planuję użyć w celu stymulacji kwitnienia nawóz firmy Scotts: Peters Profesional Blossom Booster 10-30-20
Producent zaleca stosować go w przypadku opóźnienia kwitnienia chryzantemy (też roślina dnia krótkiego)
Małe opóźnienie podlewać stężeniem 0,15%co 7dni
Duże opóźnienie dodatkowo opryskać rośliny co 4-5dni w stęrzeniu 0,2%

• 1809 / 4 / 0

Fubar ten stymulator kwitnienia nie zawiera prawie w ogole NPK - tak mi sie wydaje...

Na outdoora to chyba jest strata kasy...
Ludzie ktorzy kupili to do indoora bardzo sobie to chwalą...

mista - wyjeźdzasz tutaj nam z magicznymi preparatami ktore i tak nie sa prawie w ogole dostepne dla zwykłych rolników :)

pozdro i nie przesadzajcie z outdoorem zapewnijcie roslince dobre ph duzo azotu pozniej potasu i fosforu a bedziecie w bardzo zadowoleni... - gwarantuje

• 168 / / 0

[quote="LeonardoDaVinci"]
mista - wyjeźdzasz tutaj nam z magicznymi preparatami ktore i tak nie sa prawie w ogole dostepne dla zwykłych rolników ]

ale to jest zwykły nawóz mineralny w 100% rozpuszczalny w wodzie zawierający N:P:K 10:30:20 +mikroelementy

jerozolima

• / / 0

..
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2008 przez jerozolima, łącznie zmieniany 1 raz.

• 11 / / 0

jerozolima:
Na dobry poczatek warto dowiedziec sie jakie ph ma teraz ziemia. Nurtuje mnie pytanie, czym te 38m^ przekopiesz ;)

jerozolima

• / / 0

.
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2008 przez jerozolima, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata