Dział poświęcony przede wszystkim chorobom i nadzwyczajnym skutkom kombinacji tychże z substancjami psychoaktywnymi.
Regulamin forum
Uwaga! Dział zawiera wątki na temat chorób, gdzie osoby dotknięte daną chorobą mogą dyskutować o szczególnych dla siebie problemach!
Nie jest to dział, w którym właściwe są wątki "czy XYZ powoduje ABC-emię" – takie pytania należy kierować do działu/wątku o substancji XYZ!
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 2 z 3
  • 909 / 17 / 0
W sumie ja po to paliłam - budziłam się na pieroga, aspirynę, lufę i szłam spać dalej. Teraz cierpię - spać nie mogę, wszystko mnie boli, jeść mi się nie chce... bo nie mam zioła, a opalone lufy już nie działają ;(
Królestwo za zioo!
  • 128 / 6 / 0
jwh daje radę. :D
  • 909 / 17 / 0
A nie będę mieć po tym dzieci-mutantów?
  • 191 / / 0
THC osłabia reakcję obronną organizmu (aspiryna też a ją wpierdalamy %-D )- no ale o ile milej się choruje... :)
  • 128 / 6 / 0
Mam kartę charakterystyki, i nie widzę, dzieci mutantów w możliwych działaniach niepożądanych (naprawdę nie ma takiej rubryki).

Są to substancję, których nikt szerzej nie badał pod względem szkodliwości,zwłaszcza podczas dłuższego oddziaływania na organizm.
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2010 przez ponury_sniffiarz, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 881 / 9 / 0
Przeziębienie chyba ogólnie zwiększa działanie narkotyków. Na pewno alkoholu. Jak z innymi nie wiem. Co do tego, że zbijanie gorączki jest szkodliwe, pewnie jest prawdą, bo odkąd nie używam żadnych syntetycznych leków (chyba, że rekreacyjnie :D) moja odporność z roku na rok wzrasta. Tej zimy jeszcze nie chorowałem na ten przykład -- pojawiały się pierwsze symptomy, ale szybko przechodziły.
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2010 przez Elwis, łącznie zmieniany 2 razy.
Zdecydowanie odradzam Ci ćpanie.
x = x
  • 1 / / 0
Jestem na antybiotyku Amoksiklav, ogólnie biorę go z powodu zapalenia gardła. Terapię kończę w sobotę, natomiast w piątek zamierzam ruszać na imprezę. I tutaj moje pytanie - czy bezpiecznym jest, a jeśli nie to jak bardzo zarzucenie połówki talerza z emką? Brałem już te krążki i nie mają mocnej siły lecz jednak prewencyjnie pytam tutaj większych znawców, pozdro.
  • 139 / 21 / 0
Choruję średnio raz na rok / dwa. Wtedy pojawia się typowo coś grypopodobnego. Zazwyczaj bolą mięśnie, są dreszcze, zimno, katar, kaszel, oflegmione górne drogi oddechowe. Lekka temperatura.

Do czego dążę. Nie wydaję ani 1 zł na leki. Po prostu zakładam kilka bluz sweter mega grube skarbety jak z Alaski i duuuuużo piję wody. Dodaje DUŻO cytryny np pół owocu wciskam do 0.5 l kufla wody. No i piję, wypacam to, później spłukuje zarazki w kiblu razem z odchodami :D

Serio, działa. Żadnych gripeksów ani innych leków! Nie wspominając o antybiotykach (1 raz w życiu).
Tylko jak mam poważniejszą goraczkę, zbijam APAPem.

Uwaga! Użytkownik pijanytraktorzysta jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 2430 / 560 / 155
U mnie Fervex lub Gripex wzięty na noc (nigdy oba naraz, parasyf) potrafią zdziałać cuda.
Do tego na bolące gardło na przemian Strepsils Intensive (mający też działanie przeciwzapalne) i Gardimax/Orofar Max ze znieczulającą miejscowo lidokainą.
Na zatoki stosuję już raczej leki na receptę, bo mam z nimi przewlekłe problemy, do tego na udrożnienie super wynalazek Sinulan Express Forte w sprayu. I płukanie zatok.

Chyba nic nie przebije jednak tego, jak po przeziębieniu się od klimy sama wykonałam ,,zaawansowane'' płukanie zatok przed lustrem w Los Angeles %-D
Zatoki całe zapakowane, spać nie mogłam, godzina 3 rano na tamten czas, więc też nic bym nie kupiła specjalnego, p-efki, która jako jedyna pomaga mi odetkać nos, nie miałam...
Wzięłam najdłuższy wenflon (14 G) (bez igły), podpięłam do strzykawki 10 ml z solą fizjologiczną, wsadziłam sobie do zatok na głębokość ok. 7 cm, wpuściłam i zostawiłam na chwilę NaCl, wysmarkałam, odciągnęłam potem wydzielinę strzykawką przez ten wenflon, przepłukałam i tak kilka razy. Po kilku takich sesjach zatoki niemal czyste, oczywiście powtarzałam co jakiś czas %-D

Z innych sposobów to płukanie gardła szałwią i benzydaminą (hehe, nie o taką szałwię chodzi), moczenie nóg w ciepłej wodzie i nacieranie się olejkami, pomaga się rozgrzać i wypocić.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
:liść: :liść: :liść:
czy ktoś tu jeszcze zagląda
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 2 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.