Przeterminowany tramal

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 7 / / 0

hmmm te sie zastanawialem czy tramadol szybko traci po pewnym czasie
W sumie moj pierwszy tramadol byl przeterminowany o ok 2 lata (Tramal Retard 100) i dzialal normalnie. Zapewne to kwestia preparatu i formy w jakim mamy trama. Ciekawe czy takie retardy przeterminowane o 2 lata podzialaja tak samo jak chocby krople przeterminowane o tyle samo...

ADS

• 1 / / 0

Kolegowie, własnie wpadł mi w ręce tramal w kapsach data ważności przypada na 04-2011. Jeść czy wypierdolić

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Dilerka w dobie brexitu

Wyprodukowany przez Netflix serial „Top Boy” to kolejna opowieść o ludzkiej twarzy handlu narkotykami. Ale napisana i zrealizowana tak dobrze, że wybija się na tle podobnych produkcji.
Użytkownik nieaktywny
  • 559 / 46 / 0

"Kolegowie"...? %-D Przeterminowany 0 5 lat, darowałabym sobie. Istnieje możliwość, że już nie poklepie jak powinien.
  • 2 / / 0

ADS pisze:
Kolegowie, własnie wpadł mi w ręce tramal w kapsach data ważności przypada na 04-2011. Jeść czy wypierdolić
Ja tam zjadłem kiedyś też mocno przeterminowany i było okej ;]
  • 28 / 1 / 0

Pamiętam że swój pierwszy tramadol był właśnie przeterminowany o jakieś 3 lata jednak zadziałał jak powinien, był to Tramal Retard 100
  • 96 / 3 / 0

Zapodałem per rectum jakies 115mg, przeterminowany 2 lata, cały jebany dzien napierdala łeb. Czy to bardzo szkodliwe dla zdrowia? warto sie w to dalej bawic?
  • 1890 / 306 / 2

Moj pierwszy trampek był przeterminowany, nie działał nic. Szczegołów nie pamiętam, ale były to kapsy które kompletnie nie działały, a trochę ich popróbowałem.
  • 323 / 28 / 0

28 października 2017Aabraham pisze:
Zapodałem per rectum jakies 115mg, przeterminowany 2 lata, cały jebany dzien napierdala łeb. Czy to bardzo szkodliwe dla zdrowia? warto sie w to dalej bawic?
Nie wiem czy warto się bawić,ale kiedy wrzucamy opiaty i coś nas boli,to trzeba się przynajmniej zastanowić...
  • 199 / 2 / 0

Akurat na ból głowy po opioidach narzeka wiele osób, niekoniecznie musi to być spowodowane przeterminowanym lekiem.
  • 96 / 3 / 0

Wiele teorii krąży na ten temat. Od braku enzymów wątrobowych po brak snu powodujący takiego a nie innego kaca. Fakt. Po tramalowych przygodach nie wyspalem się dobrze. Probuje w najbliższy czasie jeszcze raz. Tym razem walne z rana, może kolo południa. Zobaczę czy pomimo wyspqnia i przeterminowania Tramalu będzie poprawa
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata