Przeszukanie mieszkania

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

• 14 / / 0

Witam
Dzisiaj po 6 rano zawitało u mnie kilku funkcjonariuszy z nakazem przeszukania domu. Nic nie znaleźli , zabrali mi tylko telefon na którym może być kilka obciążających mnie smsów. Mam wstawić się za tydzień. Co mówić na zeznaniu ? Czy coś mi grozi ? Niby nie znaleźli nic ale martwi mnie ten telefon. Dodam że sprawa dotyczy 4cmc. Z góry dziękuję za pomoc
http://iv.pl/images/79110801126868871647.jpeg
  • 46 / / 0

Nic nie panikuj. Najlepiej odmawiaj odpowiedzi na wszystkie pytania. Nic nie znaleźli więc spokojnie, a smsy to możesz sobie pisać jakie chcesz, tym bardziej jak pisałeś o legalnej substancji.

Farmaceutyczny gigant oskarżony o wywołanie fali śmiertelnych przedawkowań

Nad potężną rodziną Sacklerów – właścicielami amerykańskiej firmy farmaceutycznej Purdue Pharma produkującej OxyContin – zbierają się czarne chmury. Czy w końcu nadszedł czas, by zapłacili za swoją rolę w rozpętaniu i podtrzymywaniu największej epidemii uzależnień w historii USA?

Bonus RPK: “Zarzuty są skonstruowane tak, że nie ma możliwości obrony” (+ video)

“Skąd świadek wie, że to w ogóle były narkotyki”? - “Skoro nie było reklamacji na ulicy, to chyba towar był dobry”
  • 673 / 97 / 0

A Cie ktos podjebal.

Sporo zalezy od tego co masz na telefonie. Oczekuj...
  • 14 / / 0

W piątek mam się zgłosić na komendzie , nigdy nie byłem podejrzany o handel. W telefonie dużo nie ma co najwyżej sms typu "jest git" . Nie mam pojęcia jaką obrać linie obrony. Najważniejsze że nic nie znaleźli , ale co odpowiedzieć gdy powiedzą że mają zeznania jakiejś osoby?
  • 1867 / 46 / 0

W ogole te przeszukania sa robione tak na odpierdol czasem ze az milo patrzec, u mnie byly 2 psy, z jednym gadalem w kuchni a drugi przejebal tylko szafki w jednym pokoju, w drugim polazil ze 2 minuty, a kuchni, kibla czy przedpokoju nawet nie zauwazyli, o rewizji osobistej nie wspominajac, a wygladali jak jakies jebane agenty. Nie przyznawaj sie do niczego i tyle, jak napieraja i proboja Cie w cos wjebac na sile to odmow se skladania zeznan i dobranoc.
  • 14 / / 0

A czy jeśli odmówię składania zeznań to czy zeznania tego konfidenta mnie nie obciążą?
Dzisiaj tak samo wjechali do domu mojemu koledze (ta sama sygnatura sprawy) , u niego znaleźli pusty worek po sorcie i karty do dzielenia ze śladową ilością towaru.
Czy może być to dowód w sprawie handlu czy jedynie na to że spożywał ?
Jak on może to rozegrać ?
  • 559 / 43 / 0

Dlatego używa się komunikatorów, które szyfruja wiadomości i je kasują po odczytaniu ;p
Sms nawet jak skasujesz to można odzyskać u operatora.
  • 46 / / 0

Chuj z zeznaniami jakiegoś buraka jak nic nie znaleźli na Ciebie ;) jakbyś miał mieć przejebane to już byś siedział, a nie pozwolili by Ci przez parę dni się przygotować do rozmowy ;) będą Cię wypytywac kto handluje itd. Będą Cię straszyć, że pójdziesz siedzieć, że jak się z nimi nie ugadasz to zniszczysz sobie życie, że oni oczywiście Ci pomogą, ale musisz powiedzieć... Po prostu będą chcieli zrobić z Ciebie konfidenta. Powiedzą Ci, czy znasz kolesia X, nawet jak zaprzeczysz to powiedzą, że kłamiesz bo mają zdjęcia, że się spotkacie, a nawet ze dilujecie czy inne bzdury. Ale nie wierz im w nic, oni są szkoleni tak żeby Cię zakręcić i żebyś posprzedawal chłopaków. Nawet jak znasz X i z nim coś kombinujesz to nic nie gadaj i tak Ci nic nie zrobią uwierz. Nigdy nikogo nie sprzedawaj na psach, nawet najgorszego wroga, z faktem młody :)
  • 2661 / 304 / 0

że się tak wpindole, w blokowym mieszkaniu przeszukują piwnicę danego lokatora ?
  • 465 / 19 / 0

Wydaje mi się,że tak ; ) bo to byłoby zbyt proste gdyby tego nie zrobili.
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata