Przeszukanie mieszkania

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

Użytkownik nieaktywny
  • 410 / 15 / 0

04 marca 2017daniok2 pisze:
W moim przypadku czekali na klatce i weszli razem z osobą, która wchodziła wtedy do mieszkania, czyli moją współlokatorką.
Pytanie teoretyczne - jakie nieprzyjemnosci moga spotkac z tego tytułu nie zwiazanego z tematem wspollokatora/wspollokatorke w takiej sytuacji? Poniewaz mieszkanie jest wynajmowane wspolnie to rozumiem ze wszyscy maja klopoty?
Użytkownik nieaktywny
  • 376 / 30 / 0

Jesli znajda grama fety a u ciebie odrobinke jestes podejrzany i zamieszany z automatu.
Jesli zas masz alibi,nie znajda w twoich rzeczach czegos to nie masz klopotow.
Wezna wszystkich w charakterze swiadkow po analizie jednym postawia lub jednej osobie akt oskarzenia itd reszte puszcza wolna jesli zebrany material bedzie niepewny by ugrac sprawe dla noch jestes wolny.
Jesli zas wszyscy obwiniaja sie wzajemnie zostano kilka dni az ktos zmieknie i przyzna sie gorzej jak straca cierpliwosc i beda mogli wszystkich uznac za wspolwinnych czyli wspoludzial klasyka lezycie i kwiczycie.

Narkotyki nigdy nie miały się lepiej

Na wojnie z narkotykami bez zmian. Wygrywają narkotyki.

Filipiny: Morze wyrzuca na brzeg kokainę. W paczkach

W ciągu ostatnich kilku miesięcy morze wyrzucało na brzeg wschodnich Filipin paczki z kokainą wartą miliony dolarów - podaje BBC.
  • 276 / 11 / 0

u mnie znalezli ponad 200 piguł, 10g 3mmc, kilka gram EPH, wage, samarki i 0.2g zioła i przeszukali mi tylko pokoj i to na odpierdol bo wielu innych rzeczy nie znalezli, wspolokatora wzywali jedynie na swiadka, ale to przez smsy.
Zalezy od psów, a raczej prokuratora, który daje nakaz
Użytkownik zbanowany
  • 75 / / 0

Czy jeśli mieszkam z rodzicami to inne pokoje niż mój też sprawdzaja?
Tym bardziej jeśli wchodzą bez nakazu, a tak te śmiecie robią najczęściej
  • 414 / 40 / 0

Generalnie muszą mieć nakaz. Mi trzepali tylko mój pokój, ale pies (zwierzę) przeszło po całym domu, oni również, ale tylko aby się rozejrzeć.
  • 143 / 6 / 0

Nie muszą mieć nakazu.
  • 414 / 40 / 0

Jak wbijają o 6 rano to już go mają, a o tym właśnie pisałem. Co innego jak Cię złapią z towarem na mieście.
  • 131 / 10 / 0

Mi sprawdzali nawet piwnice i drugie mieszkanie, w którym nawet nie mieszkałem (piwnicę też). Tak więc jak "są pewni", że coś znajdą to będą wszędzie szukać. O kurwa :D nie zapomnę miny osoby w drugim mieszkaniu, która zaspana o 7 rano otwiera drzwi i widzi mnie skutego w kajdanki z 3 psami, które chcą przeszukiwać pomieszczenia %-D
  • 559 / 43 / 0

Kwitnie teraz biznes magazynów na przechowywanie różnych gratów.
Można sobie wynająć małą skrzynkę i trzymać w niej cukierki - tam raczej policja nie pójdzie.
  • 831 / 55 / 3

Jak ich wpuścisz do domu mogą bez nakazu przeszukać i jak coś znajdą to prokurator w parę godzin wydaje decyzję zatwierdzającą przeszukanie.
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata