Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.
ODPOWIEDZ
Posty: 2891 • Strona 287 z 290
  • 76 / 15 / 0
18 listopada 2022tarax pisze:
jak spakować tabletki które chce mi wysłać kolega z polski do mnie do niemiec?
Chcesz być super ninja to schowaj np w podstawce wazonu albo hermetycznej, zgrzewanej, nieprzejrzystej torebce z jakąś fajkową etykietą.
  • 2180 / 209 / 210
Albo do czegoś, co najmniej przypominałoby możliwość przemycenia. Ciut większa wielkość niż typowe tabletki nie zaszkodzi. Wazon niegłupia opcja.
deep mod
  • 730 / 97 / 0
Jak wrzucą na rentgen to nic to nie da. Sam osobiście widziałem w niedużym mieście jak przyjechała jakaś służba chyba to byli celnicy lub coś podobnego ze swoim sprzętem i tylko wrzucali jakieś paczuszki na taśmę i po etykiecie ostrzegawczej zobaczyłem że tam musi być rentgen. O dziwo wszystko odbywało się przy ulicy koło małego magazynku.
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
  • 2180 / 209 / 210
^ No ostatnimi czasy wszystko, co związanie z przesyłkami za granicę jest skrupulatniej sprawdzane. Chyba już łatwiej coś przewieźć, niżeli wysłać.
deep mod
  • 730 / 97 / 0
@IGotHigh909 , też prawda. W czasie przejazdu jak chcą ciebie zatrzymać możesz jeszcze się pozbyć tematu, ale jak już paczkę wyślesz to tylko zostaje czekać i liczyć że nic się nie odwali. No ale myślę że teraz zacznie się okres przedświąteczny, dużo ludzi zacznie kupować i paczek będzie latać o wiele, wiele więcej więc ciężko będzie im każdą sprawdzić, ale jak leci taka paka z Hiszpanii czy Holandii to już samo to jest podejrzane i gdybym był takim celnikiem to od razu taka paczka do kontroli d:
Przez to cholerne forum boję się wypić piwo, walnąć kreskę i zwalić konia xD
  • 2180 / 209 / 210
Ja nie miałem problemu z przewiezieniem tematu z Holandii do Polski, a gdybym wysyłał, to prawdopodobnie naraziłbym się na większe niebezpieczeństwo. Stąd przesyłki z racji sporej kontroli w dzisiejszych czasach nie są już takimi "zajebistymi alternatywami". Celna wzięła się do roboty już dawno.
deep mod
  • 100 / 20 / 0
dex, kocham Twoje barwne historie. Jesteś bardzo ciekawy i elokwentny, aż chciałoby się Ciebie poznać.
Zamawiałam ostatnio z WB, jako że najwyraźniej mam problem z racjonalnym myśleniem, to nie wzięłam pod uwagę, że to już nie jest kraj Unii. Oczywiście paczki zatrzymane, szły pocztą. Ciekawe, że jedna z trzech dotarła bez komplikacji.
  • 2180 / 209 / 210
^ czysty przypadek, mogło dojść do pomyłki na poczet czego zatrzymali jedną z trzech. Takie kwiatki czasem się zdarzają, ktoś omyłkowo jedną przepuścił.
deep mod
  • 1121 / 387 / 0
Kwas w liscie trasa UK-PL doszedl a do Austrii juz nie ciekawe czemu tak
No nic tylko 2 blottery w plecy mimo wszystko szkoda
Życie jest zdrojem rozkoszy; ale tam, gdzie pije zeń motłoch, zatrute są wszystkie studnie.
  • 3 / / 0
Jaką firmą najczęściej przychodzą wam paczki z niemiec?
Często zdarza się, że UC przejmie pakę?
ODPOWIEDZ
Posty: 2891 • Strona 287 z 290
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.