Odprawa na lotnisku, a narkotyki

Podejście do narkotyków w innych krajach.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 212 / 11 / 0

Może komuś się przyda: to było jakieś 7 lat temu i wstydzę się za to.
W Egipcie w aptece siedział jakiś dzieciak (kumacie) i zapytałem czy maja tramal - sprzedał bez problemu.
Później nagrzany leżałem na płazy i grałem w siatkę %-D
Żałuje ze o jakaś morfinę nie pytałem.

Do Egiptu przywiozłem ze sobą clonazepam - nie było żadnych pytań na lotnisku.
Natomiast to co odjebalem na powrocie to do dzisiaj mnie ciarki przechodzą:
tak się sklonilem, ze zacząłem kraść jakieś pierdoly z lotniskowych stoisk - jakieś figurki, płyty cd, pamiątki i pamietam, ze sprawiało mi to dzika rozkosz.
Jak teraz pomysle co mogło mnie czekać w razie wpadki to aż mi niedobrze - przecież oni kurwa by mi ręce ucięli - człowiek był młody i głupi do tego skloniony

PS zwiedzalem kraje w Ameryce Pld czy tez Azja i zawsze woziłem ze sobą komplet strzykawek i igieł , fiolkę testosteronu i inne specyfiki jak bupra i benzo.
Na żadnym lotnisku w Europie czy tych dalej nawet nie padło pytanie po co mi to....

mqa

• 9 / / 0

Trzy razy zdarzyło mi się przemycić heroinę i strzykawki lecąc ze Szwecji do Polski (byłem wjebany, a na miejscu w Polsce brak znajomości). Strzykawki w mniejszej torbie w bagażu dużym, i heroinę dwa razy też w dużym ale w neceserze. Jeśli dobrze pamiętam było to koło 5 g, jakoś zawinięte w parę torebek plastikowych i do jakiejś buteleczki po lekach. Idiotyczne. A raz miałem grama przemyconego w ustach. Też niezbyt mądrze, ale w razie czego można przełknąć - dziwi mnie trochę że czytając ten wątek nie znalazłem tego sposobu, bo wydaje on mi się dosyć dobry. Przecież na mieście i sprzedawcy i klienci tak właśnie trzymają heroinę, szczelnie zapakowaną w plastik i do ust.

Nie polecam jednak jeśli można tego uniknąć, ryzyko jest bardzo duże i wiele można stracić. Jednak wtedy nie miałem wyboru. Oczywiście heroina i tak się skończyła po dwóch dniach i skręt był. Nie ma nic gorszego niż lecieć samolotem na skręcie, te godziny czekania, spóźnienia, kontrole, kolejki, kurwa. Zawsze będę to pamiętał jako piekło na ziemi.

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Lekarz odpowiada na pytania.

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Na pytania odpowiada lekarz specjalizujący się w wykorzystaniu konopi w medycynie.

Narkotyki w magazynie przy ul. Sycowskiej. Jest akt oskarżenia

Prokuratura Okręgowa w Poznaniu 27 kwietnia skierowała do Sądu Okręgowego w Poznaniu akt oskarżenia przeciwko członkom zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się wewnątrzwspólnotowym nabywaniem z Hiszpanii do Polski znacznej ilości marihuany.
  • 15 / 2 / 0

Ha, ja w ten sposób przewiozłem raz jakieś 1.5g kokainy do Włoch. Jak idiota trzymałem to cały lot w buzi🙉

Kiedyś po ciągu na mefie jak ze mnie schodził leciałem, wypatrzyli mnie z daleka jako, ze co 2 minuty wycieralem pot z czoła. Dokładnie sprawdzili bagaż podręczny, paskiem czy nie mam dragow na rękach etc. Poza tym latanie na zejściu to najgorsze co może być. No i ile razy przed lotem podlewałem rośliny tyle razy bramki pikały -> check 🤣
Ostatnio zmieniony 05 maja 2020 przez Miki12, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nie cytujemy posta ktory jest tuż nad nami :)
  • 25 / 3 / 0

Paskiem sprawdza się nie dragi, tylko materiały wybuchowe.
  • 47 / 3 / 0

05 maja 2020Jiinks pisze:
Paskiem sprawdza się nie dragi, tylko materiały wybuchowe.
Mysle o wyjezdzie na kilka dni do Liverpoolu. Jak myslicie, metadon przejdzie? Jest w tabletkach.
  • 38 / 3 / 0

@alaska5000 wrzuć między leki jakieś inne i powinno przejść, mi benzo tak przechodziło bez jakichkolwiek pytań
  • 6 / / 0

Mialam kiedys sytuacje ze juz na odprawie, bedac w kolejce do przechodzeia przez bramki otworzylam pottfel i znalazlam w nim 2g kokainy i kilka krysztlkow mety, bylam tak spanikowana ze zawinelam to w jakis paragon i wyrzucilam to na ziemie,,, ughh
Wróć do „Narkotyki za granicą”
Na czacie siedzi 1110 uczestników Wejdź na czata