Przedawkowanie konopii i jego skutki.

Negatywne konsekwencje przyjmowania fitokannabinoidów i sposoby im przeciwdziałania.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

• 73 / 3 / 0

Niejednokrotnie słabłam po średniej jakości polskim paleniu jak bylam nowicjuszka, robilam sie blada, zimna i bolal mnie brzuch. Cos z krazeniem/cisnieniem/glukoza bo inaczej nie umiem tego wytlumaczyc. Namawiali, nie namawiali, dziewcze swoj rozum ma i jak nie chciała więcej trzeba było odmówić. Obstawiam ze faktycznie nie chciala byc gorsza, lub zdazyliscie wszystko zjarac zanim na dobre wjechalo. A o mixach z alko juz nie mowie nawet bo raz po wypiciu czterech szampanow na dwie z kolezanka i spaleniu bucha z wielkiego bonga rzygalam pol nocy i bylam tak slaba ze lezalam na podlodze nad miska i nie moglam ruszyc palcem u reki. A byl to okres kiedy duzo palilam.
  • 5690 / 442 / 0

@up
To co wlasnie opisujesz to jest przepalenie.Zdarzylo mi sie pare razy.Prawdopodobnie spadl cukier.Raz tak mocno mialem ze wstalem z fotela, upadlem i mialem krotki napad drgawek.Zimny prysznic, na koniec jeszcze lufa palulu i spac.

P.S.Obudzilem sie o 6 i mowie do zioma.``Wstawaj, jaramy !`` :D

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Polskie leki przerabiane w Czechach na narkotyki. 5 osób zatrzymanych za produkcję metamfetaminy

Pięć osób, obywateli czeskich, zatrzymała na początku lutego policja z Jesenika. Są zamieszani w proceder sprowadzania i przerabiania leków z pseudoefedryną z Polski. To efekt długotrwałej pracy operacyjnej policjantów kryminalnych.
  • 503 / 41 / 0

Nie mialem okazji przejarac sie tak zeby sie tym bardzo przejmowac, ale raz bylem swiatkiem sytuacji w ktorej kumpel dostal drgawek ( blant 5g zwijany w lisciu od tytoniu ). Ogarnialem najbardziej wiec dalem mu do reki pada od plejaka 3 i wlaczylem fife. W miedzyczasie zajadal jablko i po 10 minutach drgawki ustapily. Wietrzenie pomieszczenia dobra sprawa/ciepla herbata z melisy tez podobno ( podobno, z opowiesci znajomych ) pomaga
  • 5690 / 442 / 0

@up
To co opisujesz jest to efekt przejarajnia.Wystarczy tez wypic wode z cukrem i od razu jest lepiej.

Dodam od siebie ze oprocz drgawek, zygalem, swiatlowstret.
  • 270 / 13 / 0

Ja kiedyś skręciłem bata 2g z white widow biale,jak snieg prosto z Holandii odcieło cztery osoby,taka akcja,ze ruszyć brwią przez godzinę próbowałem,ale z czasem wszyscy się oswoili...
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11

Ja czasem po spaleniu jednego dużego lola, po prostu robię się blady, kładę się na wyro i zalewam się potem.
Za dużo, przepalenie.
Wtedy tylko batonik do zjedzenia albo cukier do ryja.
  • 5255 / 507 / 0

Najgorsze właśnie są te poty, gorąco i niemożność zmieny pozycji... zdarza się nawet najbardziej doświadczonym - wystarczy 1 mach za dużo : )
  • 493 / 103 / 0

@London, to dział "mj", nie " karacz rc....." , no nie ma potów xd itd po zapaleniu nawet macha za dużo :wall: , tzn ostatniego przed usnięciem .... :) ) . Podobne, ale inne wątki .... :scared:
Użytkownik nieaktywny
  • 1159 / 135 / 0

Przedawkowanie mj? Brzmi komicznie.
Rozumiem, że istnieje pewne ryzyko badtripów u osób z nerwicą lub po prostu u osób, którym trawa zwyczajnie nie jest pisana (to nie jest tak, że to naturalne, więc każdemu wolno - nie zapominajmy o tym), ale pisanie o PRZEDAWKOWANIU?

Jak ktoś się ujara mocniej niż miał w planach to:
a) coś słodkiego
b) napij się wody
c) połóż się
d) więcej nie jaraj - nikt ci jointa do mordy na siłę nie wpierdala :) weed może uzależnić, ale nie do takiego stopnia, że organizm daje ci wyraźne sygnały że MASZ JUŻ DOŚĆ, a Ty mimo tych sygnałów złapiesz kilka kolejnych machów - to się nazywa idiotyzm.

Samemu ostatnio wyszedłem ze znajomym na jointa. Od dosyć dawna nie jaram tyle co kiedyś, więc po 0,5 gramowym joincie na dwóch, w połowie jego palenia powiedziałem mu, że mi już styka - jest już dobrze :)
Zrezygnowałem w odpowiednim momencie, bo czułem, że nerwica mi się uaktywnia i kilka buchów więcej i zaczęło by się robić dziko (chore jazdy, trzymanie się za serce, problemy z oddechem ect)

No i najważniejsze - jeżeli to na bank marihuana (młodsze pokolenie może mieć problemy z weryfikacją. Skoro tacy ratownicy medyczni nie rozróżniają często mj od dopków, to dlaczego jakieś niekumate dziecko ma rozróżnić?), to NIC CI SIĘ NIE STANIE. Od normalnej trawy nikt nie umarł.
Użytkownik zbanowany
  • 3809 / 419 / 11

No nie.
Ale nowe odmiany konopi są coraz mocniejsze.
Holenderski skun naprawdę potrafi namieszać w głowie.
Wróć do „Skutki uboczne”
Na czacie siedzi 48 uczestników Wejdź na czata