bandzior83r pisze: ODCIAC!!!!!!!!!!!!!!!!
Yto.. Jak tam ..?
Yto pisze: niestety podróż do NL nie wypaliła:( ale może to i dobrze bo mam czas dla moich roślinek a tak to były by skazane na kogoś "obcego". niestety ostatnio zaobserwowałem 2 dość niepokojące rzeczy: 1 z moich 3 krzaków okazał się męskim chociaż nasiona były feminizowane. często się coś takiego zdarza? 2 sprawa tą męską roślinę to od razu zabrałem do innego pokoju żeby przypadkiem nie zapyliła pozostałych i dziś zobaczyłem że siedzą na niej takie drobne robaki jak na zdjęciu [ external image ]. jak się pozbyć tego paskudztwa? co to w ogóle jest? na żeńskich z tego co patrzyłem nigdzie takich robaków nie ma.
ps-w moim boxie jest zawsze4 krzaki non stop i w boxie(zawsze kupuje nasiona femy)przez ok20pokolen czyli około80nasion nigdy facet mi nie wyrósł-ale na out tak jak pisałem wyżej a nasiona tej samej firmy od lat(tylko odmiana na dwór inna)dlatego twierdze ze zalerzy płeć od warunków
Ps2.polecam nasiona firmy WHIE LABEL
właśnie zjadam budyń z tego faceta]
zostaw troche pyłku jak kokonki wyrosną delikatnie nałóż go na jeden kwiat i zrób na niego kapturek z płutna pojawia sie nasionka tylko na tym kwiatku i bedziesz miał nasionka (juz nie femy)ale całkiem dobre bo tej samej odmiany-stracisz tylko jednego"ponia"ja takich numerów nie robiłem ale czytałem ze można i jak bym miał okazje to tak właśnie bym zrobił
CIESZĘ SIĘ,ŻE DOBRZE IDZIE
POZDRO
1.Czy te mokre ręczniki są potrzebne w środku boxa ?
2.Czy nasionka autoflow mogę wykiełkować w wodzie a następnie w chustce i przesadzić do donicy ?
3.Jeśli posadzę w boxie o wysokości 42cm roślinkę przy której pisało że wyrasta od 20cm do 55cm to nie stanie się nic biorąc pod uwagę lampę w środku nie spali się czy coś a może wtedy jakoś obniżyć ten krzak czy co radzicie ?
No longer anymore a Narcotic dream...
Pytania już rozwiązane więc nie trudźcie się z odpowiedziami bo i tak się do tego nikt nie kwapił,pozdro :-p
No longer anymore a Narcotic dream...
7 petycji przeciw reklamom i promocjom alkoholu, które mogą zmienić polskie prawo
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Analiza danych: Otwarcie legalnych sklepów z marihuaną powiązane ze spadkiem zgonów opioidowych
1 dziennie i ryzyko drastycznie rośnie. Alarm: Polacy nic sobie z tego nie robią
Nawet niewielkie ilości alkoholu mogą istotnie zwiększać ryzyko raka jamy ustnej – wynika z badania opublikowanego w „BMJ Global Health”, które szczególnie alarmujące dane przynosi z Indii.
Alkohol ma zniknąć z pola widzenia? Jest petycja do resortu zdrowia
Polska Organizacja Przemysłu i Handlu Naftowego (POPiHN) złożyła w Ministerstwie Zdrowia petycję, w której proponuje wprowadzenie jednolitych zasad tzw. sprzedaży bezwitrynowej alkoholu. To rozwiązanie nie polega na zakazie sprzedaży ani na ograniczaniu konkretnych kanałów dystrybucji. Chodzi o to, by alkohol nie był eksponowany wprost w przestrzeni zakupowej.
Czescy lekarze będą mogli przepisywać pacjentom grzyby halucynogenne
Mieszkańcy Czech cierpiący na depresję i inne choroby, na które nie pomagają tradycyjne metody leczenia, będą mogli korzystać z leczniczych grzybów halucynogennych już od przyszłego roku, informuje polski portal informacyjny TVP World.