Proszę o rady przy pierwszej uprawie

Moderator: Konopia

• 18 / / 0

mam pytanko odnośnie ziemi, z czym ją zmieszać na poczatku? czy kupić tylko zwykłą ziemie ogrodowa? bo też kupiłem florovita to od razu wlać do gleby?

• 463 / / 0

nie wlewaj tego nawozu odrazu ... na początku podlewaj czystą wodą a pierwsze nawożenie dopiero jak roslina bedzie miała minimum 14 dni i pierwsze 2-3 podlania nawozami zalecam połowe dawki która zaleca producent (florovit)

Ziemia kwiatowa + perlit w stosunku 3:1 (3:2) + 2 łyżki stołowe dolomitu

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Używanie narkotyków na ulicach: prawo pozwala, jednak coraz więcej gmin zakazuje

Według holenderskiego prawa używanie narkotyków, zarówno miękkich jak i twardych, nie jest zabronione, karze podlega ich produkcja, przewóz, posiadanie i handel.

• 18 / / 0

ziemia ph 6.-6.5 bedzie dobra?

• 463 / / 0

idealna ;-)

• 18 / / 0

Mnichu coś słabo kiełkuja mi te nasionka ;/ jakieś określone warunki muszą mieć żeby wypuściły kła?

• 463 / / 0

ciepło 25 stopni. jak kiełkujesz? na chusteczce, w ciemnym miejscu czy w ziemi?

• 18 / / 0

trrzymałem w ciemnym miejscu (szafce) w temp pokojowej, a dziisaj przeniosłem na parapet i od razu puściły kiełki :) ale połowa, a co powinno byc ciemne miejsce?

• 463 / / 0

kiełkuje sie w ciemnym miejscu w temperaturze pokojowej około 25st.

• 18 / / 0

no i gitarka, widać że coś sie dzieje, powiedz mi jeszcze czy te co2 bedzie dobre
http://allegro.pl/item624518132_co2_30_ ... sylka.html
i jeśli mógłbyś podesłac mi link do wentylacji boxa, bo są same artykuły bez podanych szczegółów.

• 463 / / 0

www.hemp.pl tam masz wszystko ja tam kupowałem jak byłem w pl, dobry sklep

co do tego co2 ja sobie nie wyobrażam jak chcesz podawać do boxa co2 z tch butli. Taka rada ode mnie naucz sie najpierw uprawiać bez co2 ... jak nabierzesz doswiadczenia zainwestuj w butle co2 taka jak do piwa z cała resztą osprzętu. z takimi litrowymi jest wiecej zabawy niz to warte. pozatym z tego co pamietam to w tych akwariowych butelkach z co2 jest gaz nie spręzony wiec efektywnie jest go bardzo mało.
Wróć do „Uprawa w Glebie”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata