Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 211 • Strona 19 z 22
  • 73 / 4 / 0
Dzięki Panowie, już sprawdzone, lepiej weszło hydro:)
  • 2387 / 279 / 0
Na spanie sama prometazyna nie bardzo ale jako wzmocnienie benzo jak najbardziej
  • 62 / 3 / 0
Czy diphergan wpływa na puls? Mam brać na uspokojenie po odstawce diazepamu a puls mam i tak po innych lekach w granicy 50 obniży bardziej?
  • 99 / 5 / 0
18 października 2020Konrad2990 pisze:
Czy diphergan wpływa na puls? Mam brać na uspokojenie po odstawce diazepamu a puls mam i tak po innych lekach w granicy 50 obniży bardziej?

Nie wiem czy aktualne, ale pytanie z rodziny tych ważnych. Kurczę, nie ma co pytać o takie rzeczy na hypku, jak masz inne leki to zapytaj lekarza o te interakcje i tyle. Nie ma się co korygować jak życie na szali. Z fartem ;)
:pacman: :hel:
  • 1255 / 70 / 1
29 czerwca 2020przodownik pisze:
Diphergan to jedyny lek przeciwhistaminowy, który jako tako działał na mnie sedatywnie i ten efekt był odczuwalny. dobrze wzmacnia opiaty i to się czuje wyraźnie. jest to antyhistamina starszej generacji, a także pochodna fenotiazyny. wykazuje też podobieństwa do neuroleptyków. lek jest niestety drogi i nie warty większej uwagi, jednak godny polecenia.
Ja brałem parę razy i mogę powiedzieć, że nie polecam.Neuroleptyków nie przypomina, bo nie robi ten lek z ciebie takiego warzywa.Dawkowania nie pamiętam, bo piłem z gwinta syrop.Pamiętam, że w mixe gram Tramalu bez podkładu pijąc go nie mogłem zasnąć.

Od hydro różni sie tym, że jak za dużo pijesz go to może wywołać haluny.Coś tam działa może, ale przegrwa z dawkami hydro 300 mg.
action movie:gun:
  • 25 / 4 / 0
Siema, potrzebuje szybkiej odp. Czy jeśli zmyje tą słodką, czerwoną otoczkę z Diphergenu, pokrusze na pył to czy moge zrobic z tym cos na wzór ekstrakcji z Antidolu? Bo gdy wleje do tego wody to zgaduje ze ten proszek z tabs sie nie rozpuści tylko będzie taki mętny, a chodzi mi o to żeby była sama prometazyna w czystej wodzie bez drobinek tabletek i zeby nie było to takie "mleczne" ????
  • 199 / 13 / 0
Jak prometazyna wypada w porównaniu do hydroksyzyny? Jest mocniejsza?
  • 329 / 47 / 0
Ponawiam pytanie o rozpuszczanie prometazyny w wodzie. Czy wzmacnia działanie opio to chyba wiadomo.
  • 3 / / 0
Niestety nie da się przeprowadzić ekstrakcji w wodzie na zasadzie takiej jak Antidolu ponieważ prometazyna słabo rozpuszcza się w wodzie (15,6 mg/l)
  • 73 / 4 / 0
15 maja 2021Pablesco pisze:
Ponawiam pytanie o rozpuszczanie prometazyny w wodzie. Czy wzmacnia działanie opio to chyba wiadomo.
Może jestem jednym z niewielu wyjątków, ale u mnie nie podbija grzania na opio - bardziej zamula i wchodzi na sedację. Ogólnie nie polecam, choć wiem, że dużej ilości userom na forum się to sprawdza, więc warto testować samemu, ale ja tylko tak… FYI %-D
ODPOWIEDZ
Posty: 211 • Strona 19 z 22
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.