Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 211 • Strona 17 z 22
  • 1 / / 0
Tak sobie patrzyłem i liczyłem to ten słynny Actavis Syrop ma skład w 473ml:
kodeina 946 mg
prometazyna 591.25 mg
alkohol 10%

Wychodzi tak że kodeiny jest 1.6 co prometazyny (takie proporcje) z czego wychodzi zeby osiagnac podobna mieszanke (takie same proporcje) do dwóch paczek Thioco trzeba wrzucic okolo 250-300mg prometazyny (mniej wiecej).

Z tego co piszecie to bardzo małe dawki wrzucacie do kody, ja zazwyczaj daje 150mg (diphergan 25mg/tabsa, 6 tabsów) i do tego dwie Thioco i gitara, robie tak rzadziej niz raz na tydzien powiedzmy co dwa tygodnie
  • 329 / 47 / 0
W poprzednich postach niejednokrotnie wspominano, iż diffka (prometazyna) wydobyta z tabletki i dodana do opioidów wzmacnia euforię. Dodałem 50 mg prometazyny do majki i jeśli już wzmacnia euforię to jedynie delikatnie, prędzej sedację. Jeśli już ktoś próbuje dodawać difkę do towaru to zalecam podawać rozcieńczoną z towarem w 20 ml wody, gdyż działa drażniąco na żyły.
  • 102 / 24 / 2
Diphergan rzeczywiście bardzo dobrze wzmacnia działanie opio, ale te proporcje w Syropie Actavis są takie, że bałbym się tyle wziąć z kodą czy PST. Już 50mg działa na mnie mocno nasennie. Ten synergizm bierze się pewnie z tego, że to pochodna fenotiazyny, a wszystkie leki antypsychotyczne będące też jej pochodnymi są silnymi inhibitorami p-glikoproteiny, białka wypompowującego ksenobiotyki na barierze krew mózg. morfina szczególnie słabo przechodzi przez tą barierę, stąd synergizm.
  • 5 / / 0
no ciekaw jestem sam tego związku , niby stara antyhistamina a dopiero teraz sie o tym dowiedziałem i to przypadkiem. w poniedziałek test mixu prometazyna i mst i prometazyna z tramcem koda na alprze. na pewno zdam relacje peace
  • 5 / / 0
no muszę powiedzieć ze diphergan wrzucałem z kodą w dawce koda1000megabajtów i diphergan 250mg i kiepsko to wypada , z majką nawet nie bede probował bo mi kable popali nie polecam
  • 2870 / 941 / 0
na początku chciałem zaznaczyć, że na mnie z reguły leki przeciwhistaminowe nie działają "psychotropowo", ale za to spełniają swoje zadanie jeśli chodzi o zmniejszanie ilości wydzielanej histaminy i eliminowanie nudności. mowa tu głównie o hydroksyzynie i lekach OTC.

jeśli chodzi natomiast o prometazynę, to jest zupełnie inaczej. tutaj efekt sedatywny jest wyczuwalny razem z nutką lekkiego uspokojenia. Diphergan czyli tzw. difkę spróbowałem dopiero dzisiaj i jestem pozytywnie zaskoczony, bo bardzo dobrze wzmacnia on opioidy - w moim przypadku testowana na Tramalu i kodeinie. nie tylko w pełni eliminuje wyrzut histaminy, ale także potęguje efekt sedatywny tychże środków i nakierowuje fazę w kierunku uśpienia. Diphergan testowany w wersji 10 mg, jedna dawka z rana, druga po południu. oczywiście sam ten lek nie wykazuje żadnego potencjału i raczej do niczego się nie nadaje, więc nie ma czym się podniecać.

jeśli chodzi o skutki uboczne, to jest to lek pierwszej generacji, pochodna fenotiazyny. samo to brzmi niezbyt ciekawie. jest to oczywiście kwestia osobnicza, ale warto zaznaczyć, że ryzyko wystąpienia działań niepożądanych jest większe niż w przypadku nowszych leków. u mnie to jedynie lekka suchość w ustach, ale to też spowodowane opiatami.

warto też wspomnieć, że prometazyna obniża w większych dawkach próg drgawkowy i trzeba mieć się na baczności przy łączeniu jej z Tramalem. jednak dawki rzędu 10-20 mg nie powinny wiele namieszać.

to moja krótka "recenzja", oczywiście piszę bardziej w formie ciekawostki, bo na co dzień zajmuję się innymi środkami.
przez dłuższy czas mogę nie być dostępny na forum. brak mojej aktywności spowodowany jest przyczynami osobistymi, które opiszę po powrocie. nie będę w stanie odpisywać na PM-y.

liczę, że szybko wrócę

pozdrawiam wszystkich, przodownik
  • 2200 / 346 / 0
Ile prometazyny przed kodeina?
Czym więcej tym lepiej?
I ile czasu,
Razem z klonem ładować?
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 2870 / 941 / 0
u mnie jedna lub dwie tabletki Dipherganu skutecznie i wyraźnie wzmacniało działanie opioidów, wtedy Tramalu i dobieranej do niego kody. w tym przypadku nie ma sensu brać większych dawek niż wspomniałem, chodzi o drażetki po 10 mg. można brać razem z benzodiazepinami. w takim połączeniu składników sedacja będzie niebywale silna.
przez dłuższy czas mogę nie być dostępny na forum. brak mojej aktywności spowodowany jest przyczynami osobistymi, które opiszę po powrocie. nie będę w stanie odpisywać na PM-y.

liczę, że szybko wrócę

pozdrawiam wszystkich, przodownik
  • 2200 / 346 / 0
Mi dał 25
Z DHC waliło się po setce i było fajnie też
A chuj wrzucę 2, 4mg klona załadowane poczekam chwilę na prometazynę (30min?)i wrzucam pół grama kody
Ciekawe co będzie
Tam..tutaj, jestem no tak, hehe xd
  • 8 / 3 / 0
Nie przeglądałem zbyt dokładnie tego wątku, ale widzę że mało tu informacji o przyjmowaniu samej prometazyny. Muszę się pochwalić że wczoraj zarzucilem 6 tabsów dipherganu 25 mg i faza była całkiem mocna ( taka benzydamina bez efektów ubocznych w postaci bezsenności, solniczki w ryju itp.) próbował ktoś wiekszych dawek ? I jak wygląda sprawa szkodliwości? Dzisiaj planuje walnąć jeszcze 15 mg i nie chciałbym sobie zaszkodzić.
ODPOWIEDZ
Posty: 211 • Strona 17 z 22
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.