[H]elp – wątek techniczny

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Posty: 42 Strona 4 z 5

Co sądzisz o projekcie [H]yperreal [H]elp?

Czas głosowania minął 11 kwietnia 2015

94%
Jest super
100
6%
To zupełnie niepotrzebne
6

Liczba głosów: 106

ymy

Rejestracja: 2009
Użytkownik nieaktywny
  • 113 / 1 / 0

Własnie wpadlem na ten temat, Świetna robota!! sam szukam teraz detoxu i odwyku, szukanie na necie jest żmudne ale To jest świetne.
Dobra robota :)
Rejestracja: 2010
  • 195 / 2 / 0

Mam pytanie : co to jest karma ?

Wyprowadzić noworodka z nałogu. Tak leczy się dzieci kobiet uzależnionych

Dzieci przechodzące przez proces odstawienia opioidów płaczą w charakterystyczny sposób. Jest to krótkie, udręczone, przeraźliwe zawodzenie powtarzające się w kółko. Odbija się ono echem na oddziale noworodkowym szpitala Cabell Huntington w Huntington w Zachodniej Wirginii. Od szóstej rano przebywa na nim tygodniowa dziewczynka, niepocieszona. O dziesiątej Sara Murray, kierowniczka pielęgniarek na tym oddziale o łagodnym głosie i rzeczowym podejściu, wzdycha. "To może być frustrujący dzień" - mówi

Badania nad DMT dają nową nadzieję ofiarom udaru mózgu

Ostatnie badania pokazują, że DMT zmniejsza stres komórkowy spowodowany udarem i przyspiesza ich regenerację u szczurów. Odkrycia te zwracają uwagę na rosnący potencjał terapeutyczny DMT w odniesieniu do zaburzeń neurologicznych.
Rejestracja: 2007
  • 4002 / 300 / 940

Ale.. to ma jakiś związek z [H]elp?
Rejestracja: 2010
  • 195 / 2 / 0

przepraszam , to chyba nie tutaj miało paść to pytanie .

spoko ;-)
Rejestracja: 2010
  • 1513 / 18 / 0

Czemu Help! nie jest nigdzie promowany?

Przydał by się button na głównej i na pasku na forum, może nawet na neuro (koło odnośników do innych serwisów).

?
Rejestracja: 2012
Użytkownik zbanowany
  • 2679 / 375 / 0

Samo wymyślenie takiego projektu jest dość ryzykownym krokiem. Hyperreal zawsze będzie odbierany jako portal, który reklamuje narkotyki. Nie jesteście w stanie zmienić wizerunku tej strony, a przynajmniej nie całościowo. Inna sprawa - zbyt szybko wprowadzacie pewne zmiany i userzy nie nadążają za zwiększoną ilością możliwości "korzystania" z hyperreala. Najpierw kuchnia, teraz to. Będzie jeszcze gorzej, jeśli będzie tego przybywać w zbyt krótkim czasie. Przypominam, co było, gdy zmienił się layout poprzednim razem - część użytkowników odeszło i zrezygnowało z pisania, część naprawdę dobrych i potrzebnych użytkowników. Teraz będzie podobnie, jeśli zbyt szybko będziecie wprowadzać zmiany, mówię tutaj głównie do unknowna - już kiedyś rozmawialiśmy na temat tego wszystkiego.

Ktoś, kto dłużej jest na tym forum i ma dostęp do większości działów, ten wie, jak naprawdę wygląda kwestia promowania narkotyków. Prawda jest taka, że większość userów sama się nakręca na ćpanie, zdobywacie informacje na temat tego, jak zdobyć narkotyki, prowadzicie działy, które dają odpowiedzi na pytania, jak przejść ze słabszych substancji na silniejsze i pozwalacie na działalność vendorom. Oczywiście, dla własnej korzyści.

Teraz pojawiła się zajawka nowego forum - nowego hyperreala, który wspiera uzależnionych i prowadzi na dobrą drogę, ku wyleczeniu. Rzecz jasna, od zawsze miał sprawiać takie wrażenie. Nawet dziennikarska prowokacja was nie powstrzymała, zgadzam się, to był pic na wodę i śmiejemy im się w twarz, jednak hajp wciąż jest określany jako studnia zła. Przez kogo? Przez ludzi z zewnątrz, którzy chcą wam się dobrać do dupy. Z jednej strony placówka [H]elp, a z drugiej chociażby taka knajpa i cała jej słodka zawartość. Oczywiście, nie mówię, że macie usuwać knajpę <tutaj trzyma rękami i nogami ostatni człon tasiemca> tylko dlatego, żeby hajp przybrał lepszy wizerunek <chowa tasiemca do słoika>.


Przejdźmy do drugiej strony medalu.

Pomysł zacny. Szansa na odnalezienie pożytecznych informacji i nakierowanie userów na możliwe rozwiązania. Koniec z szukaniem po internetach opinii ludzi. Tutaj można zasięgnąć wieści wprost ze źródła, jakim są przeżycia userów i ich własne odczucia, emocje i rozważania na ten temat. Widzi mi się współpraca tego projektu z działem detox i linki do poszczególnych tematów, które userzy sami będą mogli dodawać. Idea jest o tyle dobra, że zachęca userów do zajrzenia w poszczególne kategorie i zainteresowania się tematem leczenia. Pozytywne opinie o placówkach na pewno dobrze wpłyną na przemyślenia osób wybierających się na odwyk. Sama trochę tych placówek zwiedziłam i mogłabym dodać parę zakładek ze szczegółowym opisem. Obiecuję, że dokonam tego, jak tylko będę miała czas, żeby pomyśleć i przyłożyć się do opisywanego zagadnienia.

Taki projekt na pewno podniesie rangę hyperreala. Sprawi, że zyska on na wartości i faktycznie będzie stanowił internetowe centrum wiadomości o narkotykach. Jednocześnie nie będą to tylko suche teksty przepisywane z portali oferujących leczenie odwykowe, ale prawdziwe, żywe doniesienia spisane przez znanych nam mieszkańców tego forum. Dodatkowo osoba, która będzie czytać opinię o danej miejscówce, będzie mogła skontaktować się z userem, który tam był i napisał z tego sprawozdanie. W ten sposób będzie można wymienić jeszcze więcej informacji i namawiać się wzajemnie w celu zrobienia kroku naprzód.

Obyś tylko, Ł.K., nie stracił samozaparcia w uzdatnianiu tego przedsięwzięcia.
Rejestracja: 2015
  • 878 / 177 / 5

Szkoda, że znowu nie działa :(
Rejestracja: 2001
  • 840 / 7 / 115

Naprawiamy... Sorry.
Rejestracja: 2016
  • 538 / 284 / 2

Przy dodawaniu nowego ośrodka mam informację, że ta strona nie mogła załadować map. Mapy, jeśli się już ładują, to tylko jako development version. Albo G.oogle znowu coś majstrowało z API, albo wygasł wam token.
Rejestracja: 2016
  • 538 / 284 / 2

Podbijam, że problem nadal występuje. Dajcie mi src do repa (bo na waszym GitHubie wieje pustką pod tym względem) a zrobię to za was, plax, tylko zróbcie coś z tym!
Posty: 42 Strona 4 z 5
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1930 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości