Produkcja nasiona na niewielką skalę.

zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozmnażaniem konopi. Chcesz utrzymać moc swojej odmiany? A może planujesz stworzyć nową? W takim razie ten dział jest dla Ciebie!

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 176 / / 0

Wie ktos może kiedy nalezy zbierac nasiona z krzaka?????????
pzdr
gdy brzecza.. a najlepiej jak juz scinasz i wiekszosc topow jest juz dojrzala. Bedziesz miec pewnosc ze sa dojrzale..
a czy dało by sie zrobić coś takiego że:pobieram klona z męskiego krzaka ,wysadzam go gdzieś dalej i pobieram z niego pyłek? przenosząc cały krzak męski jednak obawiałbym sie że całkowicie może zdechnąć...
daloby rade lecz outdoroowe krzaczki cos wolniej sie ukorzeniaja, przynajmniej mi.. jesli chodzi o in to nie ma sprawy. Bedziesz musial jednak troche poczekac nim meski zacznie kwitnac [po sadzonkowaniu].

Użytkownik nieaktywny
  • 17 / / 0

a jak widzicie taką sytuacje:
Jeszcze z 2 tygi i bede mógł rozpoznać płeć. Eliminuje męskie, zostawiam tylko jednego. Wwalam go np. w domu na słonce dzienne poto zeby nie zajmował miejsca w boxie.nie dużo ale jest (Czy tak da rade?)
Po pewnym czasie przy zauważeniu większych jajec ( w jakim czasie są zdolne do produkcji pyłku LR oraz normalne giganty). Usuwam większość gałęzi a jedna najkonkretniejsza zostanie pokryta "izolatorem" ktoś wspominal o ponczoszce. Na ile to się sprawdza, uzywał ktoś coś innego?
Po wysypaniu się pyłku zbieram go biore jedną babeczke delikatnie posypuje i...
Czy takie plany sa w ogóle realne :) Po przeczytaniu tego jeszcze raz wydaje mi się ze takie proste to to raczej nie jest.

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Lekarz odpowiada na pytania.

Czy użytkownicy marihuany są bardziej narażeni na COVID-19? Na pytania odpowiada lekarz specjalizujący się w wykorzystaniu konopi w medycynie.

Chipsy w zestawie z marihuaną, czyli Ursynów narkotykowym zagłębiem

Nie ma dnia, by ursynowscy policjanci nie zatrzymywali posiadaczy narkotyków. Na ulicy Dereniowej policja wylegitymowała przechodnia, 40-latka, który nerwowo zachowywał się na widok radiowozu...

• 105 / 2 / 0

a teraz strasznie lamerskei pytania ode mnie.
czy kolejne pokolenia będą podobne pod względem produkcji THC? (tak myślę że tak - w końcu są tak od tysiącleci)
i czy zawartość THC w zapylonym kwiecie zmienia się wraz z dojrzewaniem nasion?

o i korzystając z tematu, czy wartość THC w męskich kwiatach jest rzeczywiście zerowa? Raz czytam że jest a raz że nie i już sam nie jestem pewny gdzie mam ręce a gdzie nogi :nuts:

Pozdrawiam AntyD ;)

• 739 / 1 / 0

na wszystkie te pytania masz odp na forum.
Miedzy innymi w tym dziale.

pyt1:
Tak - dzieci sa podobne do rodzicow - z zal od tego czy masz odmiane - IBL czy hybryde inaczej to wyglada - patrz rozszczepienie chech- topik w tym dziale - masa gadaniny. Co jak dlaczego:

pyt2:
Tak zmienia sie. Dlatego nie nalezy sluchac pewnych nierozsadnych ludzi ktorzy chcieli by scinac zielsko ktore sie im przypadkiem zapylilo: koncza nie tylko bez nasion ale i z salatka.

pyt3:
W meskiej roslinie zawartosc THC jest podobna do zawartosci w lisciach roslin zenskich - ""podobna"" Nie zreowa: nadaja sie na wyroby konopno mleczne: opcjonalnie do ekstrakcji butanem: lub innymi metodami.

ps: pytania raczej do podstaw

• 128 / / 0

A jakis pomysł na przechowywanie samego pyłku ktoś ma? Znów mi męskie duuużo szybciej kwitną. Myślałem, żeby zawiesić pyłek w soli fizjologicznej, w chłodnym środowisku powinien te kilka tygodni przetrwać wszak? Jak sądzicie?

• 907 / 3 / 0

ja mam 11 sionek fem i 2 reg (Sharman) jak się pojawi jakiś facet to pozwolę mu rosnąć aż do mometu kiedy dziewczynki nie wypuszczą cycuszków:D:)
utne go i jakieś 2 - 3 dorodniejszełodyżki wsadze do słojiczka z wodą...:)
Wróć do „Hodowla – krzyżowanie”
Na czacie siedzi 1063 uczestników Wejdź na czata