Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 9 / 3 / 0

@surveilled, w takim wypadku mam do Ciebie jak rozumiem napisac maila z prosba o odblokowanie konta i utworzenie nowego hasla? Dla potwierdzenia autentycznosci mam napisac do Ciebie maila przypisanego do konta, ktore chce odzyskac czy z maila nalezacego do tego konta? Z gory dziekuje za odp.

Jak rozumiem piszac do Ciebie maila pisze na adres mailowy: "Twoj nick"@hyperreal.info. Dobrze zrozumialem?
  • 2780 / 506 / 7

@Maykel885, załóż konto na innej skrzynce, niż obecnie, na przykład na https://protonmail.com/, i z tego nowego adresu napisz do surveilleda, jego mail to surveilled@hyperreal.info, dla potwierdzenia tożsamości napisz w swojej wiadomości swój poprzedni adres mailowy, dołącz też swój nowy adres i swój nick. Wtedy surv zmieni mail przypisany do twojego konta na ten, który podałeś, dzięki czemu będziesz mógł zresetować swoje hasło.
Instrukcja krok po kroku:
10 grudnia 2010surveilled pisze:
Napisz do mnie wiadomość na adres podany poniżej, w treści zawrzyj:
  • login starego konta
  • adres e-mail, na jaki zarejestrowane było stare konto
  • nowy adres e-mail, który ma zostać przypisany do starego konta

Co wiemy (i czego nie wiemy) o "paraliżu drewnolubnych"?

W ostatnich latach odnotowano, że niektóre gatunki grzybów psylocybinowych występujące na całym świecie mogą dawać dziwny i przerażający efekt uboczny zwany „paraliżem drewnolubnych” [wood-lovers paralysis, WLP]. Jest to krótkotrwały okres osłabienia lub sztywności mięśni, tudzież utraty pełni funkcji motorycznych, pojawiający się kilka godzin po przyjęciu dawki grzybów.
  • 1787 / 370 / 25

Nie wiem, gdzie indziej mogę zwrócić się z takim pytaniem.

Jak wiadomo, Orange czasem blokuje forum. Od wczoraj nie mogę wejść na hypereala z poziomu telefonu (mam go w Orange), gdy używam sieci komórkowej LTE. Serwer po prostu się nie ładuje. W domu mam światłowód też z Orange, jednak gdy jestem połączony z wifi nie ma problemu z wchodzeniem na forum zarówno z komputera, jak i z telefonu. Czytałem jak zmienić DNS, jednak nie można tego zrobić bezpośrednio z iPhone'a, gdyż serwer DNS jest skonfigurowany przez operatora (tak przynajmniej wyczytałem w internecie). Proszę o pomoc kogoś, kto był w podobnej sytuacji. Reset telefonu ani tryb incognito nie działają.

Podsumowanie: iPhone 8, LTE z Orange - hyperreal nie działa. Wifi z Orange - hyperreal działa.
  • 2780 / 506 / 7

@ImaneAnys, a sprawdzałeś aplikację Cloudflare?
  • 1787 / 370 / 25

Na iOS mam jakąś apkę 1.1.1.1 i jak widać działa, bo mogę wejść dzięki niej na hyperreala. Cloudflare też każe mi coś zmieniać w DNS, a z tego co wyczytałem iOS blokuje takie zmiany jeśli korzysta się z sieci komórkowej. Na komputerze spróbuję coś pokombinować, bo na razie nie widzę opcji zrobienia tego co każe mi Cloudflare, choć inna opcja jest taka, że nie potrafię po prostu tego zrobić, mimo że jest to możliwe. Przysiąde jak będę mógł, niestety z informatyki jestem beznadziejny.
  • 828 / 7 / 112

Dasz radę!
  • 12 / / 0

Nie mogę dodać żadnego awatara, przenosi mnie na pusta stronę gdzie pisze
413 Request Entity Too Large
  • 5235 / 271 / 10

@Rocky Znaczy, że plik za duży.
  • 1114 / 198 / 4

jestem "odbanowany" ale przy niku nadal info o zbanowaniu...
  • 448 / 61 / 0

To już nawet DuchaPL zbanowali???? Ale musiałeś nabroić :P
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 1474 uczestników Wejdź na czata