Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 396 / 27 / 0

nie widać "podpisu" przy moich postach.
Użytkownik zbanowany
  • 134 / 32 / 0

Konto jimyjones (czy jakoś tak) przyznało mi hurtową ilość karmy na szereg postów.
Mogę prosić, abyście to usunęli? i ukarali śmieszka?

Stworzył program badania mikrodawkowania psychodelików

Dr James Fadiman jest psychologiem, który od ponad pięćdziesięciu lat zajmuje się badaniem oddziaływania psychodelików na ludzki potencjał. Wywiad z uczonym, który prezentujemy pochodzi z książki "Czy psychodeliki uratują świat", Macieja Lorenca, wyd. Krytyka Polityczna

Pojechali na zgłoszenie pobicia, znaleźli domową aptekę nielegalnych leków i narkotyki

Znaleźli marihuanę, ponad 300 tabletek clonozepamu i xanaxu oraz dziesiątki środków leczniczych.
  • 23 / 1 / 0

To będzie raczej kłopotliwa sprawa... Teoretycznie można być nakarmiony za każdy swój post z wyjątiem tych z knajpy, o ile się nie mylę? Jeśli tak prosze poprawić. I mieć tyle pkt karmy ile postów ogólnie.
  • 798 / 98 / 0

Mozesz miec wiecej karmy bo wiecej niz 1 osoba moze zalajkowac posta.
Nie dziala mi czat choc wchodze 'po nowemu'.
  • 396 / 27 / 0

nadal nie ma mojego podpisu przy moich postach.
  • 789 / 6 / 104

A co masz w tym podpisie?
  • 396 / 27 / 0

26 stycznia 2019unknown pisze:
A co masz w tym podpisie?
teraz sie pojawił "nic nie istnieje dopóki na to nie spojrzysz..." zobaczymy przy innych postach.
  • 295 / 29 / 0

Widać "nic nie istnieje dopóki na to nie spojrzysz...". Trochę chujowy ten podpis, nie żebym oceniał.
  • 789 / 6 / 104

Wątki są keszowane więc czasami nie widać zmian podpisu w poprzednich postach od razu, jakiś czas trzeba poczekać.
  • 0 / / 0

Nie mogę zalogować się do Narkopedii
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 74 uczestników Wejdź na czata