Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

Tryb_incognito_

• / / 0

Witam, proszę o wysłanie linku aktywacyjnego do konta ;)
  • 806 / 7 / 112

Jeśli nie doszedł, twój provider poczty nas blokuje. Zmień providera. Ze znanych blokerów najważniejsi to WP.pl i Apple iCloud

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Policjanci z Kępic przejęli 5 kilogramów amfetaminy. Była ukryta w wiadrze na dnie jeziora

Patrol policji natknął się na woreczki z narkotykami przy jeziorze w gm. Kępice. Policjanci przeszukali teren i w jeziorze odkryli wiadro, w którym było 5 kg amfetaminy.
  • 2 / / 0

Czesc,

Mam dwa problemy z forum:

1)Nie mogę znaleźć jak zmienić hasło na wybrane przeze mnie (mogę tylko poprosic o nowe)
2)Nie mogę zalogować się na Czata. Podaję alias (addcoder) i hasło z forum (to ktore zostało mi przysłane na maila i działa przy logowaniu na forum), ale niestety dostaje komunikat o złym logienie/haśle.

Proszę o pomoc :)
  • 806 / 7 / 112

Aby wejść na czata trzeba mieć co najmniej jednego posta na liczniku. Aby zmienić hasło, trzeba wejść do ustawień konta na forum.
  • 4 / 1 / 0

Cześć, Może mi ktoś odblokować pisanie wiadomości priv?
Użytkownik zbanowany
  • 609 / 15 / 0

Nie. Musisz napisać minimum 3 posty, wtedy wiadomości prywatne się odblokowują. Wszystko jest w FAQ.
  • 4 / 1 / 0

Hej, nie mogę wysyłać wiadomości prywatnych do użytkowników forum. W odpowiedzi dostałem wiadomość od moderatora forum, że to dlatego że nie napisałem żadnego posta. Otóż, mój licznik postów na stronie mojego profilu wskazuje 0 postów, jednak napisałem dziś 3 posty. Znajdują się one w założonym przeze mnie wątku "szukam osoby do pomocy" w dziale "zdrowie" podkategoria "sytuacje kryzysowe". Jakieś sugestie?

Zarejestrowałem się dopiero dziś.
  • 2592 / 917 / 1

Posty napisałeś w działach, w których ich zliczanie zostało wyłączone. Zapraszamy do dyskusji w działach tematycznych.
  • 4 / 1 / 0

Rozumiem, problem w tym, że nie mam nic wartościowego do powiedzenia w innych działach, a nie ma raczej sensu nabijanie 3 postów by móc pisać wiadomości. Chyba że, moderatorzy się na to zgodzą, wtedy ok :P
  • 806 / 7 / 112

Nim zaczniesz pisać do innych, musisz mieć coś wartościowego do powiedzenia - to proste :)
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata