Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 4957 / 172 / 8

Proszę podać loginy to zaaktywuję manualnie. Prośbę o reset hasła drogą manualną należy wysłać ze skrzynki mailowej, na jakie zarejestrowane jest konto.

batu-chan

• / / 0

login batuchan nie dostałem linka aktywacyjnego

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

NCA ostrzega przed darknetowymi dilerami oferującymi "wegańskie" i "ekologiczne" narkotyki

Darknetowi dilerzy wdrożyli nowy patent, polegający na oznaczaniu swoich produktów jako przyjaznych weganom, tudzież etycznych, aby przyciągnąć nowych klientów, w szczególności tych wywodzących się z klasy średniej. Raporty NCA mówią, że celują tym samym w gusta osób, które wolą używać substancji przyjaznych dla środowiska.
  • 4957 / 172 / 8

17 listopada 2018batuchan pisze:
nie dostałem linka aktywacyjnego
Proszę, konto zostało aktywowane. :-)

Mozarin_to_moj_nick

• / / 0

Witam. Od paru dni próbuję się zalogować na konto, ale nie pamiętam hasła. Zresetowanie hasła na mail podany przy rejestracji nie działa - mail w ogóle nie dochodzi a próbowałem już kilka razy i w różnych dniach.
  • 783 / 6 / 104

Powinien już dojść, okazuje się że była awaria poczty
  • 62 / 10 / 0

Faktycznie, juz mi dziala. Przed poludniem wysralo mi na skrzynke wszystkie mejle z linkami aktywacyjnymi z piatku :D
  • 9 / 2 / 0

Korzystając z awaryjnego ( zmieniając hasło na koncie virr, zapomniałem o zapamiętaniu ostatniego...) TimToMit dostałem wiadomość zwrotną, że konto to (Tim) zostało dezaktywowane ..., a z niego piszę :) ! Czyżby nicość była pełnią potencjalności ??? :)
P.S
Proszę Nie dezaktywować mi teraz tego mitu, bo czytałem o problemach z tworzeniem nowych ! ( kont :) )
  • 1709 / 126 / 0

Nie znalazłem takiej opcji w ustawieniach, chyba jej nie ma? Jeżeli istnieje taka możliwość, proszę o pokolorowanie mojego nicka na żółto. Ten kolor bardziej oddaje naturę mojego jestestwa.

Hex: #
FFFF33

Red:
255

Green:
255

Blue:
51
  • 4957 / 172 / 8

30 listopada 2018Dersu Uzala pisze:
Jeżeli istnieje taka możliwość, proszę o pokolorowanie mojego nicka na żółto.
Kolorowe nicki mają tylko moderatorzy.

Tryb_incognito_

• / / 0

Witam, proszę o wysłanie linku aktywacyjnego do konta ;)
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata