Tramadol - Problemy z oddawaniem moczu, sikaniem.

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 3534 / 16 / 0

Cewnikowanie? To ciężko przyćpał ten twój kolega :-)
  • 282 / / 0

ja mam CHOLERNE problemy z oddawaniem moczu po DUZYCH dawkach tramadolu ktore zdazaja sie NIERZADKO :) musze, polewac dłon zimna lub ciepla woda i wtedy mam ulatwione skupienie sie to pomaga, prosze sprobowac, naprawde dziala

Jesli nie mozesz sie wylac to wypij tyle wody ile zdolasz, i jeszcze wypij szklanke dwie i czekaj, powinno pomoc

W Warszawie wszyscy biorą dopalacze. Ale często myślą, że to koks

Tu był. Tu ćpał. Tu pił. Jaś Kapela o tym, jak się bawił (i jak zgonował) po dopalaczach.

Marihuana, kwas i… drobiazgowa księgowość. Skrupulatni handlarze w rękach policji

W trakcie rozpracowywania siatki osób handlujących narkotykami na terenie centrum Krakowa, mundurowi z Komendy Miejskiej Policji wpadli na trop dilerów rozprowadzającego narkotyki wśród studentów.
  • 133 / / 0

Ogromnie przestrzegam przed zbyt dużymi dawkami Tramalu teraz w te upały.
Po ponad 24 godzinach bezmoczu, skończyłem na izbie i dopiero zacewnikowanie pomogło.
Pijcie przynajmniej 4 litry płynów!

Ja po prostu za bardzo się odwodniłem...
  • 3534 / 16 / 0

Moonlights pisze:
Pijcie przynajmniej 4 litry płynów!

Ja po prostu za bardzo się odwodniłem...
4 litry to chyba trochę za dużo, wystarczy normalna ilość płynów t.j ok 1 do 2 litrów bo trampek nie działa moczopędnie.
  • 1 / / 0

Macie jakieś metody na sikanie po zażyciu Tramalu? Parcie mam niesamowite, ale moge stać nad kiblem nawet 15 min i nawet kropla nie poleci.
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2015 przez Thirteen, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przeniesiono.
  • 43 / 4 / 0

Ja mam mega problem sis wysikac.
  • 1969 / 38 / 0

Aethesu pisze:
Macie jakieś metody na sikanie po zażyciu tramalu? Parcie mam niesamowite, ale moge stać nad kiblem nawet 15 min i nawet kropla nie poleci.
Spróbuj drotawerynę (No-Spa). Leki rozkurczające pomagają w tej kwestii.
  • 23 / 2 / 0

Ja tez mam ale tylko ptzy DUZYCH dawakch pow 700mg
Ja polewam brzuch i jaja zimna woda i pomaga
Najlepiej jednak wejsc pod prysznic i polewac sie nie koniecznie zimna woda na brzuch
wsluchac sie w wode i poleci :)
  • 290 / 30 / 0

Też potrafiłem przestać nad kiblem 30 min w dodatku z odkręconą wodą w wannie i nic... Jedyne co pomaga to wleźć pod prysznic i pomoczyć co trzeba cieplutką wodą (kolega wyżej widać ma na odwrót woli zimną :D)

Opcja dla hardcorowców z umywalką lub kuchennym zlewem he he byle by nie musieć stać na palcach bo wtedy ni chu chu...
Użytkownik nieaktywny
  • 559 / 46 / 0

Ja już przy 300mg mam mega problemy z sikaniem. Zanim to zrobię, muszę siedzieć na kiblu i nieco popracować mięśniami brzucha. Potem jest już ok.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 85 uczestników Wejdź na czata