Tramadol - Problemy z oddawaniem moczu, sikaniem.

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 2879 / 7 / 0

Wiele osób nie widzi sobie tramca bez kawy. Osobiście dawałem tu dobrą radę o wizualizacji. Nie wiem, może rok, dwa temu.
  • 149 / / 0

Po długiej przygodzie z tramem moge stwierdzić iz kawa (zwłaszcza mocna) to dobrzy przyjaciele.Zwłaszcza pita tuz przed/po lub w trakcie spozywanie.Moja przygoda z tą substancją to z przerwami juz klilka lat ( w tym dośc długie ciągi na duzych dawkach) problemów z "sikaniem"nie zaobserwowano:)

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Odmawiają mu obywatelstwa za pracę na plantacji marihuany

Agenci USCIS – czyli Urzędu Imigracyjnego – w Kolorado zablokowali aplikacje o naturalizację dwóm imigrantom. Powodem decyzji było to, że pracują na plantacji legalnej marihuany przeznaczonej do celów medycznych.
  • 6 / / 0

Dziwne, bo ja mam zupełnie odwrotnie - tak jakby tramal na mnie moczopędnie działał właśnie i to dość mocno. Mutant ze mnie hehe ;p ale fakt faktem (choć może to i mądre nie jest) ja go zawsze zapijam jakimś redbullem a w ostateczności kawą, inaczej sobie nie wyobrażam.
  • 28 / / 0

Ja jakoś wielkiego problemu nie mam tylko pod słabszym ciśnieniem sikam :) Piję zawsze dużo wody mineralnej każdego dnia więc może to jakoś ułatwia mi robotę w toalecie albo po prostu tak mam i chuj :) Gorzej jak idę się pierwszy raz wylać a jeszcze nie zjadłem pierwszego "posiłku" opiatowego to jak kończę to tak jakby partiami leci mimo ,że wydaje się ,że już załatwione a tu plusk i irytuje mnie stanie nad kiblem więcej czasu ,żeby czasem nie poleciało w gacie :) Ale to tylko podczas pierwszego dnia bez niczego i tak do kilku dni więc da się przeżyć :)

A co do kawy po tramcu to już klasyk u nas i zawsze po spożyciu trampka pierwszym celem jest wypicie kawy :)
  • 401 / / 0

Ogolnie zauwazylem ze z czasem organizm sie przyzwyczaja do trampka i wysikanie sie nie stanowi juz jakiegos wiekszego problemu. Aczkolwiek strumien jest wyraznie slabszy.
  • 133 / / 0

Potwornie chce mi się sikać, wypiłem z litr wody mineralnej, teraz dopijam drugą kawę i nadal nie mogę oddać moczu. No-spa w dawce 80mg nic nie pomogła. Nawet Sirdalud 4mg tylko osłabia ręce i nogi...
Pęknie mi pęcherz zaraz... pojawia się mocny ból brzucha.. dzisiaj wziąłem 1g trampka + 2mg clonazepamu.
Co robić?
  • 629 / 23 / 0

eeee.... jak to młodzież mawia? lol ? lol. sirdalud na niemożnośc wysikania sie po trampku. może jeszcze baklo hehehe? albo rolki, bo w końcu rozluzniają mieśnie? :-D

stan sobie w wannie, weź do ręki prysznic, nastaw na b.cieplą wodę (najcieplejszą jaką zniesiesz, ale bez przesady, bez poparzeń), nakieruj strumien prysznica na pęcherz (czyli trochę wyżej niż miejsce, z którego wyrasta Ci penis, jakieś 10 cm nad) i spędz tak jakies 5 min. potem spróbuj zacząc sikac, jeśli nie idzie to sikaj jednocześnie z prysznicem. Nawet jeśli na początku nie pójdzie , to po minucie-dwóch minutach prób i pracy mieśniami biorącymi udział w sikaniu w końcu dasz rade
  • 259 / 2 / 0

Jak dla mnie to ten problem jest wprost proporcjonalny do ilości zażytego tramadolu
ok 1G tramadolu - zaobserwujemy dosyć mocne problemy z oddaniem moczu
300/400/500 - no już proporcjonalnie mniejsze problemy

Jednak że dolegliwość ta zmniejsza się (bo póki co nie zauważyłem żeby zniknęła całkowicie) o pewnym czasie stosowania tramadolu.

Dla mnie gorszym bólem jest oddawanie kału... to jest katastrofa... ale to tak btw

Pozdrawiam
  • 84 / / 0

Nom, oddawanie kału też jest ciężkie. A z tym moczem to mam trochę jak z odpalaniem diesla. Tak po trochu, po trochu i do celu :-p
  • 41 / / 0

To jasne, bo tramal znosi aktywność mięśni gładkich, dlatego też duże przedawkowanie grozi niewydolnością oddechową. Z sikaniem gorzej mają mężczyźni, nam dziewczynom po prostu łatwiej, ale i tak słabo leci. Trzeba jednak uwazać, bo mój kolega musiał byc cewnikowany z powodu opio, bo przez dwa dni nie mógł się wysikać :-/
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata