Tramadol - Problemy z oddawaniem moczu, sikaniem.

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 867 / 2 / 0

Istnieje drugi wątek traktujący o problemach z oddawaniem moczu po spożyciu tramadolu ( http://talk.hyperreal.info/sikanie-tramalu-t13771.html ), został on zamknięty - ewentualna dalsza dyskusja tutaj.

Całuski i miłego sikania.
  • 583 / 2 / 0

nie trzeba sie stresowac tylko pamyslec o czyms przyjemnym i jak na stojaco lejesz to ze 2 razy przykucnac i wstac i sieleje no ale jakby nie bylo to jest najbardziej dokuczliwy skutek uboczny tramca eeehhhh no i jak to po opio sie wysrac nie mozna

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Im mocniejsza „trawka”, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia psychozy

Zanim zapalisz rekreacyjnie skręta, zapoznaj się z wynikami najnowszych badań dotyczących tej używki.
  • 791 / 3 / 0

ponoc beta blokery pomagaja na ta dolegliwosc, takie jak propranolol, carvedilol
  • 1451 / 10 / 0

Jeśli chodzi o oddawanie moczu to silne wstrzymanie miałem tylko przy pierwszych 3-4 razach. Potem(już na mocnym ciągu) nie było psiiiiiii tylko psik, psik,psik... ale cały pęcherz został opróżniony. Dodam, że będąc naładowany Tramdaol'em piłem instynktownie hektolitry płynów. Może przez nieświadome mocne, parcie na pęcherz miałem mniejsze problemy,aby się zaspokoić potrzebę fizjologiczną. Ale za to były akcje, że nie siedziałem na tronie po 5-7 dni ;).
  • 3534 / 16 / 0

U mnie pomimo ogromnej tolerancji na tramal nadal występuje problem z sikaniem, żeby odczuć dobrze jego działanie(tramadolu nie sikania) potrzebuję 1g , aby mieć problemy z siusiu już 200mg.

Re:

• 401 / / 0

Xiezniczka pisze:
xxxzzzxxx pisze:
Na siedząco kutas jest niżej niż wyżej, dlatego jest łatwiej.
W takim razie spróbujcie wykonać kilka szybkich półprzysiadów, żeby wytrząść mocz na sam koniuszek kutasa. Grawitacja zrobi resztę.
Najlepsza rada, ja sie meczylem przez 8 godzin i dopiero po pelnych przysiadach cos drgnelo.
  • 3534 / 16 / 0

ciekawe czy stan prostaty ma tu jakieś znaczenie
  • 767 / 119 / 6

tramadol blokuje receptory muskarynowe M1 i M3, stąd problemy z siusianiem. Odwracajcie efekty za pomocą agonistów mAChr, takich jak arekolina.
  • 2879 / 7 / 0

Albo kofeina. Prościej?
  • 5304 / 57 / 0

Z moich obserwacji: kofeina na Tramalu zbrzydza jego działanie, więc jak coś to najlepiej na koniec jego działania ją zapodawać. No i nie dość, że go osłabia to jeszcze psuje. Proponuję szukać dalej... niestety, piwo nie pomaga a tylko zwiększa apetyt na szczocha niestety
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 103 uczestników Wejdź na czata