Tramadol - Problemy z oddawaniem moczu, sikaniem.

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 2830 / 365 / 0

O, ja miałem potężny blok oddawania moczu, aż musiałem naciskać mocno ręką brzuch, aby oddać troszkę moczu - nawet tak wciskałem, że czułem własną pachwinę.

A co za ulga była jak odlałem się całkowicie mmmm.
  • 17 / 1 / 0

Macie jakieś pomysły na ból nerki? Troche przesadziłam z ilością i teraz cierpię. Dużo pije i staram się jeść, wzięłam też nospe. Zastanawiam się nad Furaginą

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Chemseks, niebezpieczny seks. Jest się czego bać?

Michał Pawlęga, członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, o tym, dlaczego seks po narkotykach dotyczy głównie bogatych mężczyzn z wielkich miast i dlaczego „raport” Kalety zwiększa ryzyko zakażenia się HIV.
  • 373 / 56 / 0

Witam, mam problemy z sikaniem - wlasciwie to dopiero po minucie zaczynam sikac, nawet w dni przerwy kiedy nie biore tramadolu, sa na to kakies rady?
  • 13 / 4 / 0

Wiesz co, miałem podobnie ale pro tip to włożyć dłoń pod kran z wodą zimną!!! Wtedy powinno pójsc o wiele łatwiej, za każdym razem używam przy opio i działą bez zarzutów. Pozdrawiam i z fartem
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 621 uczestników Wejdź na czata