Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 530 • Strona 51 z 53
  • 2430 / 560 / 155
Elektrolity (np. Oryal, Orsalit), Sylimarol Detox na wątrobę, jakaś rozpuszczalna multiwitamina, to warto brać jeszcze nawet miesiąc-dwa po odtruciu.
Uwaga! Użytkownik taurinnn nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 337 / 65 / 0
Oczyszczanie organizmu ("detoksykacja"). Czy to ma sens?

https://www.youtube.com/watch?v=uAAQnGwTXg4
Uwaga! Użytkownik HardCracks nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 914 / 182 / 0
A wpierdalał ktoś wegiel drzewny, aktywny na detox wyciąga z krwioobiegu mase syfu
  • 49 / 6 / 0
21 września 2018Morfineusz pisze:
Według mnie dobre są te "plusze" do wody witaminy i minerały, z magnezem, żelazem, potasem, witaminami b1,b6,b12, niacyna, biotyna, kwas panteonowy i inne takie, staram sie to codziennie pic i mysle ze trzymam sie dzieki temu duzo lepiej niz gdybym tego nie pil.
te wszystkie magiczne plusze i podobne nie wypelniaja dziennego zapotrzebowania na witaminy ;)
  • 948 / 271 / 2
09 października 2018Migomat pisze:
A wpierdalał ktoś wegiel drzewny, aktywny na detox wyciąga z krwioobiegu mase syfu
Niczego nie "wypierdala" z krwiobiegu, co najwyżej z jelit.
Uwaga! Użytkownik A-CoA nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 914 / 182 / 0
A skąd ta pewność ??
  • 837 / 78 / 0
Węgiel aktywny bankowo nie zaszkodzi.
Wierzcie lub nie ja bardzo polecam zieloną herbatę w dawkach różnych czasem 5 kubków dziennie.
Stosuję jeszcze chlorelle, spirulinę, L-Glutamine, Mnieszek Lekarski, pokrzywę, miód, Szałwie Wieszczą lekarską, hepatil, witaminy, magnez, potas, wapń i pro(pre)biotyki, ale to przej mój "ciąg" na antybiotykach, 5htp, ale tu nie mam pojęcia czy to ma jakikolwiek wpływ na oczyszczenie organizmu. Po zabawach z MDMA/ketonami itp przydatne, a na codzień na lepsze samopoczucie.
Who Jah bless, let no man curse
?Are you dreaming?
I Never Asked For This
Wszystkie moje posty to fikcja literacka.
  • 948 / 271 / 2
09 października 2018Migomat pisze:
A skąd ta pewność ??
Bo nie wchłania się z przewodu pokarmowego? U osób z niedoborami witaminowymi i mineralnymi dodatkowo utrudni ich wchłanianie więc więcej zaszkodzi niż pomoże. Sens jest tylko w zatruciach ostrych i to nie wszystkim, a i wtedy trzeba ograniczyć czas przebywania węgla w jelitach więc z uzyciem czegoś na przeczyszczenie, bo długo zalegający węgiel w końcu odda cześć tego, co zaadsorbowal.
Uwaga! Użytkownik A-CoA nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
Czy mleko też pomaga odtruć organizm?
  • 178 / 41 / 0
Po prawie rocznym ciągu na amfetaminie oczywiście zwala życia która cudem przeżyłem.
Oczywiście dobre żarcie witaminy a raczej w chuj witamin, elektrolity i co mi najlepiej pomogło (nie wiem czy u każdego ale u mnie dobrze podziałało) sport sport i w chuj sportu, sauna raz w tygodniu i tabletki na receptę od pani doktor (niestety nie pamietam nazwy) po których łaziłem co 2min do kibla się odlać a mocz był aż pomarańczowy i strasznie śmierdzący.
Mi się wydaje ze wypocić najlepiej + dobre żywienie i nawadnianie witaminy i silna psychika żeby nie zajebac kolejnej dawki a korci jebane.
ODPOWIEDZ
Posty: 530 • Strona 51 z 53
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.