Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 54 / 12 / 0

Ja mam 150-0-150 Pewnie wypisała by i 300-0-300 ale nawet nie mam teraz kasy na to coś. klony mam po 3,20 i nie muszę brać pregaby. Nie moralizujcie...
  • 117 / 29 / 2

@blokowiska666 ojoj sytuacja z cenami szaleje.

Ja wiem, że fajnie jest Egzystować, ale przynajmniej Linefor i Tabagine teraz na naszym kochanym Apte_Lajnie wychodzi najtanej.
w ogóle widzę jakieś braki... Pregabalinum Apotexu też nie ma dostępnego.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Jak depenalizacja marihuany może pomóc w walce z koronawirusem

Trudno polemizować ze stwierdzeniem, że spożywanie marihuany stwarza znacznie niższe zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego, niż Covid-19. Utrzymanie nieskutecznej prohibicji stanowi bezdyskusyjny koszt dla budżetu państwa, który pokrywa pracę policji, prokuratury, laboratoriów, sądów, zakładów karnych i ośrodków odwykowych .

Znaleziono heroinę ukrytą w ciężarówce pełnej chipsów

48-letni Polak został oskarżony w ramach dochodzenia National Crime Agency (NCA) w sprawie próby importu heroiny o potencjalnej wartości ulicznej 800 000 funtów przez międzynarodowy port w Harwich.
  • 1924 / 210 / 1

Ostatnio miałem okazję to testować nie miałem wiele zdaje się że około grama podzieliłem na 3 razy za pierwszym razem niezłe odchylenia grawitacyjne Ponadto dużo mi się chciało robić normalnych rzeczy i w zasadzie czułem się dobrze tak jak powinienem się czuć normalny człowiek
  • 148 / 35 / 0

Wczoraj kupiłem 150mg 56 kaps. z Apotexu za.. 5,99 zł. Czy ktoś tutaj jest w stanie powiedzieć co się właśnie wydarzyło?
  • 62 / 4 / 0

Czy ktoś się orientuje, czy GABA reklamowana w internecie w kapsułkach po 750mg da podobne efekty jak pregabalina?
  • 1766 / 697 / 0

Nie da, gaba słabo przechodzi przez barierę krew-mózg, zwykły szit. Zresztą prega nie działa na gaba, tylko na kanały wapniowe.
  • 212 / 47 / 0

25 marca 2020klemcio97 pisze:
Czy ktoś się orientuje, czy GABA reklamowana w internecie w kapsułkach po 750mg da podobne efekty jak pregabalina?
Jak chcesz coś legalnego, co klepie jakoś tam głowe, to fenibut sobie kup z jakiegoś dobrego źródła.
  • 398 / 78 / 0

@blokowiska666, ja biorę 450 mg/dzień przepisane przez psychiatrę.

Co do argumentu o rosnącej tolerancji, to moja była psychiatra powiedziała "ja nic nie słyszałam, żeby na pregabalinę rosła tolerancja", ale po pewnym czasie sama zaproponowała, gdy skarżyłem się, że działanie słabnie.
Ostatnio zmieniony 25 marca 2020 przez pandimen, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 148 / 35 / 0

Mogę w aptece poprosić o dwa opakowania 75mg zamiast jednego 150, wypisanego na recepcie? Być może pytanie banalne, ale wolę się upewnić.
  • 54 / 12 / 0

Tak możesz w 100%
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 1061 uczestników Wejdź na czata