Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Użytkownik zbanowany
  • 82 / 5 / 0

Dzisiaj poszło 300mg pregabaliny (resztka jaką miałem z paczki) w miksie z 2 mg alprazolamu. Zaczyna się robić przyjemnie. alpra juz się wczytuje a prege dopiero co zapodałem i liczę na synergię tych dwóch wspaniałych substancji :tabletki: :mniam: Na wieczór lufa dobrego zioła, jak juz alpra puści i będę mógł sie cieszyć pełnym działaniem ziółka.

Na przyszłość rozwiń posta; takie lanie wody nie wnosi zbyt wiele do dyskusji - taurinnn
  • 499 / 95 / 0

Po stosowaniu tego leku mogę stwierdzić tak dla potomnych że profil jego działania w kierunku leczenia jest zerowy, jak weźmiesz jest git jak nie weźmiesz jest rozpierdol, jej najgorszym jak dla mnie skutkiem ubocznym jest sen, po dwóch, trzech miesiącach z tą substancją w dawkach 150,300mg na dobę i szybkim odstawieniu o spokojnym śnie można jedynie pomarzyć, co chwile wybudzanie sen tak płytki jak na jawie, okropne koszmary masakra, nie poletzam, lepiej sięgać po coś naturalnego niż rozpierdalać sobie głowę syntetycznym gófnem, jutro kończę przygodę z tą substancją i zastanawiam się czym się uśpić, mam nalewkę z dziurawca alkohol plus substancje zawarte w dziurawcu ułatwiają zasypianie, ma ktoś jakiś swój sposób by wysłać się w objęcia morfeusza po szybkim zmniejszeniu dawki pregabaliny ?, 75 mg przed snem czasem działa czasem nie.

Wypisała tysiące recept na "heroinę w pigułce". Z małego miasteczka uczyniła stolicę przedawkowań

Daniel Schneider, bohater serialu dokumentalnego "Farmaceuta", próbuje dociec, dlaczego w jego miasteczku młodzi ludzie zaczynają masowo umierać z przedawkowania leków i dlaczego nikt nie reaguje, gdy lokalna lekarka wypisuje tysiące recept na silnie uzależniający opioid.

„Beton” 10 tysięcy razy silniejszy niż morfina. Pojawił się nowy narkotyk „szara śmierć”

Policja w Luizjanie ostrzegła przed nowym narkotykiem o nazwie „szara śmierć” - mieszanką najsilniejszych opioidów, która jest 10 tysięcy razy silniejsza od morfiny.
  • 519 / 25 / 0

10 lat jechałem na 0,5mg alprazolamu. Od 2 lat jadę na 300mg Pregabaliny. Leczę się na uporczywe zaburzenia depresyjno-lękowe i pogmatwane zaburzenia osobowości. Generalnie nie piję i nie ćpam od 2 lat poza kilkoma wpadkami. Mam szanse z tego wyjść całkowicie czy to już dożywotni wyrok ?

btw.
poza tym biorę 150mg Klomipraminy, 100mg Lamotryginy i owe 300mg Pregabaliny.
  • 220 / 24 / 0

Mam 2 małe kapsy pregabaliny
Ile tam tego jest? Po 50mg na kapse?
Wrzucać obie?
  • 73 / 4 / 0

A coś jest na nich napisane? Są różne "pojemności", mam kapsułki po 75 i po 150, na większych jest napisane P-150, mniejszych dawno nie brałem i nie pamiętam, ale też chyba coś było.
  • 116 / 27 / 2

@Diabeusz666
Skąd to masz? Najlepiej jakbyś foto wysłał.
Ale posłuchaj @klish a
Kapsy po 50 mg chyba są tylko w jednym leku, wiec znikoma szansa. Na rynku teraz mnóstwo podmiotów odpowiedzialnych.
Użytkownik nieaktywny
  • 102 / 10 / 0

Na mnie dzisiaj ta substancja zadziałała "depresyjnie"- Jestem rozbita wewnętrznie.
Pregabalina to po prostu kolejny zamulacz nie wiele odstający profilem działania od neuroleptyków.
  • 220 / 24 / 0

Małe białe kapsy
Zjadłem dwie i nawet spoko
Długo trzyma
Z początku euforia w glowie i chęć robienia wszystkiego. Hamulce puszczają trochę.teraz po 6h kimnalem się 2h i jest ok
Użytkownik nieaktywny
  • 102 / 10 / 0

To coś można porównać do alkoholu. Uspokaja, zamula, powoduje senność i ma potencjał uzależniający. To nie klony oczywiście... Jednak dla ludzi nie wpierniczonych w benzo czy opio jest kolejną substancją która potrafi uzależnić na długie lata. Bilans strat i zysków podzieliła bym na pół. Abstrakcją jest to, że kodeina jest powszechnie dostępna, a Pregabalina wydawana na receptę. Ciekawe kiedy to się zmieni.
  • 116 / 27 / 2

@elunei Jak da się zauważyć po opiniach użytkowników na każdego PREGA działa inaczej. Mnie nie zamula i praktycznie zawsze poprawia nastrój. Każdy ma inną chemię na bani.
Czy uzależnia? Ja akurat dowiem się przy odstawce... której sobie teraz zresztą nie wyobrażam HEHEHE

@Diabeusz666 małe?
150mg zapewne.. bo 75mg co jadłam zawsze są czerwono białe. no i mniejsze od 150mg, które są właśnie białe. Nie wiem jak wyglądają 300mg.
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 793 uczestników Wejdź na czata