Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 533 / 32 / 0

Wczoraj zapodalem 300mg po und 300mg snifem
Do tego 0.5mg alpry i blancik z indici
Kurwa mega mix, wypoczalem porządnie
Natomiast dziś rano zjadłem 300mg i pierdole Juz pregabaline, bo mi się skończyła a także nie chce się wpuerdolic w next substancje.
  • 1129 / 323 / 0

@ZwyklyNarkoman - trochę przedłuża działanie i minimalnie dodaje sedacji, ja brałem niezależnie od dawki kody (czy innego opio, bo oczywiście też do nich pasuje) 300mg i było fajnie. Tylko że brałem pregę codziennie tygodniami i 300 miałem rozbite na dwie dawki. Jak potrzebujesz mniejszej dawki żeby mieć zadowalające efekty to oczywiście zacznij od niej, nie ma co niepotrzebnie tolerancji podbijać.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Kokainowy dziadek zatrzymany. 78-latek miał narkotyki warte majątek

Okazało się, że postanowił wcielić w życie scenariusz filmu Clinta Eastwooda "Przemytnik".
  • 33 / / 0

Łykać 375 m pregaby 250-0-225 na leki i nerwice. Czy zapalenie mj lub zapodanie pixy będzie jakos odbijalo się na kuracji? Prega podbila mi pewność siebie ale chodzę na takim wkurwie ze mam ochotę zajarac
Użytkownik zbanowany
  • 62 / 14 / 0

Tylko pregabaliną sie leczysz? Bo ogólnie mj a tym bardziej piguły niszczą kuracje na nerwice. Ale z drugiej strony prega działa bardziej jak benzo i nie leczy a działa raczej doraźnie na czas jej stosowania (ja tak uważam) więc będąc na samej predze zapaliłbym mj czy strzelił piwo ale be mocniejszych rzeczy. Bo nią i tak raczej maskujesz objawy a nie się leczysz.
  • 33 / / 0

Przepraszam, 150-0-225. Mój telefon płata figle i często wstawia to co sam chce. Tak tylko pregą,ale nie wiem czy ona cokolwiek maskuje bo ciężko mi stwierdzic. Walnąłem juz wcześniej piguly pierwszy raz od w chu czasu i albo wcześniej było placebo albo faktycznie podupadla mi kuracja prega. Dziś od rana do wieczora wkurw i impulsywnosc poziom hard retard. Nie wiem co o niej sądzić, spodziewałem się czegoś zupełnie innego, być może spokoju mnicha tybetańskiego ala alprazolam. Niestety nic z tych rzeczy. Ważne też dla mnie, czy prega w dłuższym stosowaniu zaradzi z przedwczesnym wytryskiem? Stosowałem jakis czas fluwo 300mg która doprowadzila do tego ze wgl nie mogłem, niedawno przerzucilem się na prege i jest zupełnie W druga stronę, 2 ruchy worek suchy. I jeszcze ból jąder. Co to się odwalilo
  • 533 / 32 / 0

Mi się paczka skończyla to było tak średnio
Polewalem etizolamu
  • 862 / 170 / 0

Zawsze jak się pregaba kończy to trochę smutno.
  • 533 / 32 / 0

Za tydzień mam wizytę u swojego lekarza, wezmę sobie zapas na kilka mc
  • 111 / 7 / 0

Możliwe jest, że na mnie pregabalina nie działa przeciwlękowo? Małych dawek nie odczuwam, lęk uogólnieniony jak był tak jest. Jedna pojedyncza dawka 300mg mnie stymuluje jak parę kaw a już wyżej to mioklonie.
  • 103 / 24 / 0

Faktycznie, idzie się odprężyć. Pojebane krzywe akcje w życiu, zestresowany, aż na granicy płaczu. 75mg zadziało może odrobinę, dorzutka 150 pozwoliła się uspokoić. Chyba pobiorą 2x150 przez parę dni. Heh
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata