Pregabalina - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 161 / 5 / 0

15 września 2019KarmiKlasik pisze:
Przy SSRI było napisane, że uboki mijają po jakimś czasie. Do tego lekarz mi o tym mówił, przy pregabalinie nic nie wspomniał. Ja nawet biorąc kiedyś anty depresanty wskakiwałem od razu na dawkę docelową. Uboki jakoś przetrzymywałem, żadne nie były tak uciążliwie jak po pregabalinie. Po jakim czasie one przy niej mijają?
Ale dawke docelową miałeś 1x300 mg czy podzielone? Raczej podzielone. Ja tez mam nadal podobne uboki jak wezmę dawkę w dzien a biorę juz z 9 miesięcy z tym że na noc. I nie wiem czy to nie przez to że biorę tylko na noc.
  • 6 / / 0

Witam wszystkich. Na co bierzecie pregabę? Ja na uogólnione zaburzenia lękowe. 225/d w 3 dawkach. Mam 75kg. Dobrze rozumuję że dawka powinna być określana w stosunku do wagi pacjenta? Czy pregaba jest długoterminowym odpowiednikiem alpralozamu?

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Prawie 1,5 mld zł. Polskie służby zabezpieczyły środki karteli narkotykowych

– Zabezpieczyliśmy kwotę 1,4 mld zł należących głównie do karteli narkotykowych w związku z handlem kokainą i narkotykami na skalę międzynarodową oraz w związku z praniem brudnych pieniędzy – poinformował w piątek minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.
  • 35 / 5 / 0

Up
Pregaba to w sumie troche benzo w wersji beta jak ktos to juz pisal tutaj i mozna rzeczywiście przyrownac z przymrużeniem oka do alpry imo
Pregaba do wagi raczej nie znam wiele osob ktore mają różną wage i rozne dawki na nie działają przykladowo znajomy +/- 70kg dopiero 300 odczuwa bez tolerancji co mnie dziwi gdzie mi przy 90kg wystarcza 150 żeby odczuć działanie
Najlepiej od najmniejszej dawki zaczac i próbować powoli zwiększać do momentu kiedy najmniejsza mozliwa dawka bedzie działała wiec kwestia raczej indywidualna
  • 1129 / 322 / 0

Nie wiem czy jakoś waga ma tu duży wpływ, raczej to drugorzędny czynnik, ludzie na hajpie są w różnych przedziałach wagowych a pomijając tolerancję mają podobne doświadczenia po tych samych dawkach.
Odpowiednikiem alprazolamu nie jest i nie będzie. Pregaba działa dłużej, dobra na przewlekły stres i lęki. alprazolam działa krótko i intesywnie, dobry na intensywne napady paniki i lęków. Nie mogą się nawzajem zastępować te leki, chyba że miałeś wcześniej alprę XR/SR zapisaną. Za to pregabalina bardzo dobrze się nada na schodzenie z benzo.

Ja na przykład brałem (bo teraz już od jakiegoś czasu nie ma potrzeby) na GAD i celem przeżycia skręta po opiatach (tutaj wyższe dawki, po 600 na dzień). Ogólnie jestem bardziej zadowolony niż z benzo. Za to do ćpania wiadomo benzo (zwłaszcza klonik) lepsze.
  • 102 / 24 / 0

W sumie już kiedyś brałem, doraźnie, w różnych dawkach ale nie bardzo pamiętam.

Dostałem receptę na 56 tabl. 75mg.

Jak to najlepiej brać dla fazy, ewentualnie lekkiego poprawienia nastroju po ostatnich przygodach z benzo i kodeiną?

Zaznaczę, że nie mam jakichś lęków czy coś, biorę 20mg esci i 300 trazodonu dziennie. Druga sprawa, że nie chcę wpierdalać kolejnego leku od psychiatry, a byłem prywatnie u psychiatry gdzie zbudowalem historie depresji od zera, celem paru tygodni zwolnienia - także: jak najlepiej spożytkować to opakowanie zakładając że to moje pierwsze i ostatnie?
  • 2592 / 917 / 1

Najlepiej nie brać w ogóle i zostawić na realne problemy (w domu, w pracy, bezsenność itd).
  • 2761 / 613 / 0

Wrzuć 300mg PO 2h przed załadunkiem innych substancji, z których będziesz korzystał. Powinna zwiększyć przyjemność fazy i sedację. Pamiętaj, że może pogłębić depresję oddechową.
  • 397 / 45 / 0

Nie uzależnia, można zejść z benzo, opio itd. Tylko jest ALE. Miesza w baniaku tzn. zamula lub ma się jeszcze bardziej wyjebane niż na benzo. Już o (nie)pamięci nie wspomnę. Subiektywna opinia może za krótko to brałem ok msc zaczynając od 75mg, tyle że dłużej bym nie dał rady, albo wyjebał w kogo autem.
  • 413 / 66 / 0

Jak ktoś miesza z benzo opio mj i czym jeszcze popadnie to nic dziwnego że nic dobrego z tego nie wyjdzie to ma leczyć a nie podbijać fazę, ktoś to tak robi sam się prosi o zafundowanie sobie kłopotów, mi np nie miesza i nie mam bardziej wyjebe, daje mi motywację do działania, ale ja nie mieszam tego z niczym, z pamięcią są lekkie problemy i ogarnięciem się jak wejdzie 300mg po 3 dni owej przerwie XD
  • 102 / 24 / 0

To chyba faktycznie wykupię i zostawię na jakieś kryzysowe sytuacje w życiu. Chyba, że... podbija to jakoś kodeinę?
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata